Sękowa. Wandale zdewastowali ławki przy orliku.

  • 05.06.2020, 09:40
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Sękowa. Wandale zdewastowali ławki przy orliku. fot. UG Sękowa
Taki czyn można bez skrupułów nazwać aktem wandalizmu. Taki wpis pojawił się przed momentem na profilu facebook Urzędu Gminy w Sękowej.

 

Na zdjęciach prezentujemy obraz, jaki zastali administratorzy na terenie kompleksu sportowo rekreacyjnego w Sękowej. Wywrócone i połamane ławki, rozsypane śmieci to wybryk nocnych troglodytów.

Sprawa została zgłoszona na policję, która intensywnie poszukuje sprawców.

Osoby, które mają informacje o tym, kto mógł to zrobić, proszone są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy w Sękowej.

 

fot. UG Sękowa

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Terapełłta
Terapełłta 08.06.2020, 08:53
Ławki sprzyjają nałogom i im większa jest likwidacja tym mniej jest problemów, a że piszę prawdę to statystyki ma Policja i Straż Miejska.
No i?? Anonim.
No i?? Anonim. 07.06.2020, 04:44
Jak do 30 Czerwca nie zgłosi się dobrowolnie na Policje, to ja się zgłoszę i wydam kto to zrobił i jeszcze coś mi się przy okazji przypomni z innej afery.
adam1
adam1 06.06.2020, 13:58
Takie są skutki bezstresowego wychowania, 500+ i innych programów rozdawniczych. Młodzi ludzie tracą szacunek do pracy innych bo im się "wszystko należy"
Mirko
Mirko 07.06.2020, 08:29
Może nie masz 500+i żal D ściska...,ciężko się czyta takie bzdury o rozdawnictwie!a czy dawniej nie brakowało ćwierć mózgów co niszczyli i dewastowali?ale wina 500+.Może za dużo alkoholu i głupota jest winna a nie 500+.Pozdrawiam normalnie myślących.
adam1
adam1 07.06.2020, 14:50
Mirko, to ty zacznij normalnie myśleć i zastanów się jakie skutki przynoszą programy rozdawnicze. Popatrz co dzieje się w USA, gdzie afroamerykanie, ludzie w większości od wielu lat na zasiłkach powodują około 90% przestępstw. To jest statystyka, to są dane które mówią o pewnych faktach. W Polsce jeszcze takich danych nie ma, ale za kilka lat okaże się, że głównymi sprawcami przestępstw są beneficjenci programów socjalnych
Były Lokator
Były Lokator 05.06.2020, 10:52
Gmina Sękowa powinna zrobić coś skutecznego, czyli tak samo jak kiedyś na osiedlu Kościuszki, gdzie pewnego czasu byli huśtawki koniki i huśtawki wahadłowe z ławkami, i jak z osiedla pijaczki sobie zniszczyli to pożegnali się z nimi na ok. 20 lat i pomogło i likwidacja kończyła się spokojem, a dziś wrócili bo jednak ubłagali i teraz szanują, a niszczyli po pijaku, a na drugi dzień zgłaszali i robili teatrzyki pod blokami, a ten niszczył kto najbardziej zgłaszał, a zgłaszał i donosił jak zwykle, by od siebie odwrócić uwagę, bo tam zawsze spółdzielnia każe zgłaszać jak najwięcej i co chcą lub chcieli to mieli, na własne życzenie.
Adwokat
Adwokat 05.06.2020, 10:22
Nic się nie ustanie, do kiedy będzie ukrywany publiczny alkoholizm. Skoro widzisz że piją, lub są pod wpływem alkoholu, to zawiadamiaj Straż Miejską lub Policję, i to jest dowód na to że nie jest się konfidentem, bo dziś robią dewastacje, a za jakiś czas zaczną legalnie zabijać pod wpływem alkoholu, bo już takie scenki były w Gorlicach, i to nie świadczy o Ziomku, tylko o całokształcie wszystkich Mieszkańców, że mieszka tam Patola i każdy Turysta widząc taki obraz, to będzie się zmywał z terenu zagrożonego.
Zdziwiony
Zdziwiony 05.06.2020, 17:25
W Polsce nie wolno jeździć pod wpływem alkoholu samochodem, motocyklem, furmanką, rowerem itd. Dlaczego nasze prawo dopuszcza w ogóle poruszanie się PIESZO pod drogach, poboczach czy chodnikach osób nietrzeźwych? Pieszy pod wpływem alkoholu powinien być tak samo karany mandatem jak kierowca. Pijesz? Pij u siebie.
~~~~ja
~~~~ja 05.06.2020, 18:29
A co na to bary? Rozumiem, że w domu pić sam do lustra, bo jak ktoś przyjdzie np. na urodziny do mnie to chyba będzie musiał jakoś wrócić czy koniecznie zostać na noc?
Takie głupoty może wypisywać tylko ktoś z AA komu żal, że ktoś może wypić a on nie.
Alkohol jest dla ludzi i 99% jakoś potrafi wrócić spokojnie do domu a jak ktoś jest kretynem potrafiącym robić demolkę czy zaczepiającym ludzi na ulicy to myślisz, że się przejmie głupim zakazem? Zastanów się nad tym co piszesz...
Adwokat
Adwokat 07.06.2020, 22:46
Alkohol nie jest nikomu j niczego potrzebny. Można wypić oczywiście, by trafić na AA i znam takich co codziennie mają urodziny, nawet i częściej i mówią tak jak ty że nie są alkoholikami.
vox
vox 07.06.2020, 09:22
Samo upijanie się to patologia,widać toksyczny mózg,do detoksykacji...
Adwokat
Adwokat 06.06.2020, 10:24
Swój swojego broni, logiczne.
Barosky
Barosky 06.06.2020, 16:48
Fircyk z ciebie
M.
M. 05.06.2020, 10:07
Dewastacja była już widoczna w czwartek, czyli nie tej nocy.
barosky
barosky 05.06.2020, 13:21
skąd masz taką wiedzę,a a do tego nie zgłosiłeś wcześniej?? ciekawe.......
M.
M. 05.06.2020, 10:42
Już środę nie w czwartek wyżej się pomyliłem
M.
M. 05.06.2020, 10:14
przepraszam tz. Już w środę, ten czas tak szybko leci.
MrRed
MrRed 05.06.2020, 09:41
w Gliniku też wandale przeszli po działkach i zrujnowali pracę wielu osób
k88
k88 05.06.2020, 14:26
kto to jest wandal??

Pozostałe