Sędziszowa. Zdarzenie drogowe na wysokości przejazdu kolejowego. 14-latek zmarł w szpitalu.

  • 16.06.2020, 17:09
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Sędziszowa. Zdarzenie drogowe na wysokości przejazdu kolejowego. 14-latek zmarł w szpitalu. fot. bobowa24.pl
W m. Sędziszowa (gm. Bobowa) w ciągu drogi wojewódzkiej 981, na wysokości jednego z niestrzeżonych przejazdów kolejowych, doszło do potrącenia dziecka, które jechało na rowerze.

 

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe i śmigłowiec LPR.

W tym momencie trwa akcja ratunkowa. Szczątkowe informacje mówią, że poszkodowane jest kilkunastoletnie dziecko, które wymagało reanimacji.

Droga wojewódzka nr 981 z Bobowej do Tarnowa w m. Sędziszowa jest całkowicie zablokowana.


AKTUALIZACJA, 16.06.2020, godz. 18.34

14-letni mieszkaniec Nowego Sącza najprawdopodobniej wyjeżdżał z drogi bocznej, gdzie znajduje się przejazd kolejowy, i wjechał wprost pod koła bmw, które znajdowało się na głównej drodze. Nastolatek w stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem LPR. 29-letni kierowca bmw z powiatu nowosądeckiego był trzeźwy. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza gorlickiej policji. Droga w miejscu zdarzenia będzie zamknięta przez około 1,5 godziny – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

AKTUALIZACJA, 17.06.2020, godz. 10.48

Dzisiaj rano (17 czerwca) 14-letni chłopiec poszkodowany we wczorajszym wypadku zmarł w szpitalu. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratora w kontekście wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym – potwierdził nasze informacje aspirant Gustaw Janas z KPP w Gorlicach.

 

Miejsce zdarzenia:

 



zdjęcia i materiał video - bobowa24.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr Walczyk
Piotr Walczyk 18.06.2020, 10:54
Ta tragedia kompletnie zepsuła mi humor. Wyrazy współczucia dla rodziny
JA
JA 17.06.2020, 20:16
Przy takiej tragedii nie powinno się dodawać komentarzy!
Aqarella
Aqarella 17.06.2020, 18:30
Ogrom tragedii jaką jest śmierć dziecka jest nie do opisania i nie do wyobrażenia sobie przeze mnie i pewnie wielu z nas. Wszystkim rodzicom życzę, żeby nigdy nie mieli szans na poczucie takiego bólu, rodzicom zmarłego życzę dużo sił na ten trudny czas.
Co do marki moje zdanie jest niezmienne- kierowcy kupujący BMW zwłaszcza młodzi, ta zawsze Bu....ce z wybujałą wyobraźnią i odwrotnie proporcjonalnymi umiejętnościami. Piękna marka z tradycjami została "zwieśniaczona" przez bezmózgich małolatów i ich zapędy. Nikomu niczego nie zarzucam, ale kawał prostej z prawa i z lewa, samochód z ponadprzeciętną ilością koni i niedoświadczony kierowca to wszystko w połączeniu ma duże szanse zakończyć się tragicznie.
Krzykaczom i tym co podnoszą wrzask dziękuję serdecznie- mam Wasze zdanie w d...e.
Bezstronny obywatel
Bezstronny obywatel 19.06.2020, 18:05
Kierowca tego BMW na codzien jest kierowca c+e zawodowym, wiec oszczędź sobie stereotypów buraku bo dzieciak wymusil pierwszenstwo. Gdzie byl opiekun tegp dzieciaka, czy mial karte rowerowa i kask?. Tego nie weźmiesz pod uwage, myslenie boli?. Pewnie jezdzisz rozklekotanym fiatem i stanowisz duzo wieksze zagrożenie dla innych uczestników ruchu panie hejterze.
Wyrazy współczucia dla rodziny dzieciaka
Aaaśkaaa
Aaaśkaaa 17.06.2020, 18:02
Sama jestem kierowcą i wiem widze ze bardzo często dzieci jeżdżą nieostroznie nie patrza na jezdnie rozumiem ze droga auta ale tak jak i jezdzac samochodem jak i rowerem trzeba miev oczy do okola glowy .... kondolencje dla rodzicow ... kierowcy bmw współczuje bardzo nie chcialabum sie znajsc w takiej sytułacji ... wracając jechalam tamtą drogą na tarnow kilka godzin wcześniej i 2 mlodych chlopakow jechali obok siebie smiejąc sie i nir patrzac na jezdnie rodzice pilnujcie dzieci sama mam syna jestem caly czas przy nim
Lena
Lena 17.06.2020, 16:45
Wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlego dziecka. Niewyobrazalna tragedia. Tak sie sklada dwa lata temu zostalam potracona na rowerze przez nietrzezwego kierowce roberta p. Ktory do dzis na wolnosci. Tak dziala policja niestety. Niektore sprawy po znajomosci pod dywan
Misia
Misia 17.06.2020, 14:19
Straszna tragedia
Barosky
Barosky 17.06.2020, 14:02
Żal serce ściska. Szkoda dziecka.
Wściekły na kierowców BMW
Wściekły na kierowców BMW 16.06.2020, 22:27
Kolejne zło z bmw jak zdarzenie drogowe to prawie zawsze BMW
Rodzic
Rodzic 17.06.2020, 13:15
Co ma piernik do wiatraka?!
Nie umiesz jeździć, nie masz pokory, nie wsiadaj do ZADNEGO pojazdu. Marka nie ma znaczenia.
A kierowca rzeczonego "zła" mógł jechać prawidłowo, a dzieciak wjechał pod koła...
Pomysl trochę co napisałeś człowieku. Dziecko nie żyje - rodzice będą mieli pęknięte serce do końca życia, a kierowca będzie żył z myślą, że brał udział w zdarzeniu, w którym jest ofiara śmiertelna...
Nick
Nick 17.06.2020, 14:22
👏 jedyny mądry komentarz
Xxx
Xxx 17.06.2020, 09:50
No i co z tego ze bmw? Z tego co wiem to wina rowerzysty a nie kierowcy bmw ... to mogło byc każde inne auto!!
Aqarella
Aqarella 16.06.2020, 17:34
Czy ja widzę na miejscu BMW...
Ktos
Ktos 17.06.2020, 09:54
Tak bmw i co z tego? Wina kierowcy? Nie ... to na *** sie glupio odzywasz. Równie dobrze mogę napisac znowu rowerzysta...
marek
marek 16.06.2020, 22:34
a czytać umiesz?

Pozostałe