Zalane posesje i drogi w Ropie. Obraz po kolejnej ulewie.

  • 19.06.2020, 15:35
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Zalane posesje i drogi w Ropie. Obraz po kolejnej ulewie. fot. Czytelniczka
Kolejny już raz miejscowość Ropa cierpi po gwałtownych i ulewnych opadach deszczu. Mieszkańcy przesyłają filmiki ukazujące skalę utrudnień z jakimi trzeba się liczyć w centrum miejscowości.

 

Z informacji pochodzącej od świadków tego incydentu wynika, że woda po ulewie w kilkanaście minut schodzi z jezdni. Mieszkańcy zauważają, że takiej ilości, jaka spływa od cmentarza w dół, nie jest w stanie przyjąć żadna studzienka burzowa. Ta i ostania ulewa były naprawdę duże.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (6)


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tom
tom 22.06.2020, 09:56
Przecież poziom wody w Ropie jest o wiele niższy niż poziom drogi - to droga nie ma =odprowadzenia deszczówki a jest po remoncie - to jakaś porażka
Kamuś
Kamuś 20.06.2020, 15:52
Hahah Droga po remoncie dopiero co i stoi wszystko... Żenujące....
Kolega
Kolega 20.06.2020, 13:19
Jak bym był Wójtem w Ropie to złożył bym dymisje, bo to dziwna sprawa by zalać samochody.
Teodor
Teodor 19.06.2020, 21:11
Betonujcie dalej co sie da, ukladajcie kostke zamiast trawy, regulujcie potoki a bedzie tak po każdym deszczu bo woda zamiast powoli wsiąkać w glebę szybko splywa.
Malwinka
Malwinka 19.06.2020, 20:40
Taka inwestycja...Nowa droga tyle co asfalt nowy zrobiony A kanały odpływowe niedrożne..........
Jano
Jano 19.06.2020, 19:14
Tak nowy Dyrektor Drogowiec dopilnował remontu drogi. Zresztą chyba pracował wcześniej w tej firmie. Oj wstyd, przed remontem pomimo ulewnych deszczy nie było takich sytuacji. I to mieszkaniec Ropy...
kowalski
kowalski 22.06.2020, 08:48
w 2010 też był zalany ten odcinek drogi
B
B 19.06.2020, 19:05
Taka sytuacja dzisiaj nie była tylko pod kościołem w Ropie na całej długości drogi rowy nie dawały rady przyjac takiej ilości wody, nie wspomnę już o prywatnych domostwach gdzie płynęło wszystko.
Lol
Lol 19.06.2020, 18:50
"Znowu Repa".
olo
olo 19.06.2020, 16:42
ropa co to??
robocop
robocop 19.06.2020, 16:14
fuszerka budowlana odwodnienie świeżo po remoncie
Inżynier projektant od oczka wodnego
Inżynier projektant od oczka wodnego 19.06.2020, 16:05
Tak ma być, woda nie zalewa posesji, tylko płynie korytem drogi.
GK
GK 19.06.2020, 19:18
I powoduje zagrożenie dla ruchu drogowego...Coś chyba kolega nie zna terenu bo ciężko żeby w tym rejonie zalało posesje..

Pozostałe