Kryg. Kierowca ciągnika rolniczego nie mógł wdmuchnąć powietrza do alkomatu.

  • 24.06.2020, 10:06
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Kryg. Kierowca ciągnika rolniczego nie mógł wdmuchnąć powietrza do alkomatu. Foto: ilustracyjne/archiwum policji
Wczoraj (23 czerwca) około godz. 20 mundurowi dostali informację, że drogą w Krygu jedzie ciągnik rolniczy, którego kierowca może być pijany i prowadzić pojazd bez uprawnień.

 

Osoba zgłaszająca twierdziła, że ciągnik jedzie dosłownie całą szerokością jezdni, dlatego na miejsce natychmiast udał się patrol policji, który zatrzymał do kontroli drogowej wskazany w zgłoszeniu pojazd.

Mundurowi chcieli przebadać kierowcę alkomatem, niestety mężczyzna nie był w stanie prawidłowo wdmuchnąć powietrza do ustnika, dlatego zabrali mieszkańca Krygu na badanie krwi, z którego wyników za kilka dni dowiemy się, czy był pijany.

Okazało się również że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Jak myślicie, czy zupełnie trzeźwy kierowca może mieć problem z „dmuchnięciem” w alkomat?

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stanley
stanley 25.06.2020, 10:42
po pierwsze to nie byl confident tylko sygnalista!!!
xxx
xxx 25.06.2020, 01:19
Rolnik to grupa społeczna która praktycznie została zlikwidowana i to jest ciężka praca, a jak ci coś na wsi potrzeba, to pierwsze prosi się o pomoc rolników i na nich się nie wzywa Policji.
Prawnik
Prawnik 24.06.2020, 21:29
Ludzie są po to by się bronić i to nawet przed rządami Opozycji.
eva
eva 24.06.2020, 19:14
oczywiście ,że całkiem trzeźwy kierowca może mieć problem z dmuchnięciem w alkomat , ja mam słabe płuca i chyba miałabym problem
Acab
Acab 24.06.2020, 16:46
Kiedyś było ORMO nadal jest ale w innej formie KO konfidenci obywatelscy. Death for confident
Ja
Ja 24.06.2020, 13:31
Tak bronicie kierującego ciągnikiem a nikt nie pomyślał o tym ze nie miał uprawnień ??ciekawe czy gdbyby jakieś dziecko rozjechał po drodze to tez był by tak broniony.
tadek1
tadek1 24.06.2020, 23:06
Taki, co ma uprawnienia - też się zdarza, że rozjedzie......
Barosky
Barosky 24.06.2020, 15:06
Może kieedyś miał a to go odróżnia delikatnie od tych co wogóle nie posiadali w życiu drive licence a poruszają sié rowerkami po drogach albo o zgrozo skuterami lub microcarami na które nawet nie wiedzą że potrzebne jest prawo jazdy zwłaszcza na microcar!!! Ale policja ma to daleko gdzieś i nie kontroluje ich dopóki nie dojdzie do tragedii
barosky
barosky 24.06.2020, 12:41
pojemność 2400! pojemność 24000000000staaaaaaaaaaaaa!!!
tralala
tralala 24.06.2020, 12:32
Odkażał się pewnie...
Lena
Lena 24.06.2020, 12:14
Wiecej ku... Empati i zrozumienia wobec drugiego czlowieka gorlickim psia... By sie przydalo naprawde... Nie kazdy jest zdrowy. Ja mam na tyle zaawansowana astme ze z trudem lapie powietrze niekiedy a co dopiero dmuchac. Zal mi was naprawde co ponjektorzy...
Polek
Polek 24.06.2020, 23:32
Może najwyższy czas iść do lekarza po leki? Też mam astmę, ale od tego mam leki które zażywane 3x dziennie pozwalają mi żyć normalnie...
Barosky
Barosky 24.06.2020, 15:08
Czas na badania
barosky
barosky 24.06.2020, 12:00
może, może mieć problemy z oddychaniem lub nie pozwala mu na to jego wyznanie można by tak dalej ciągnąć...
Czarna
Czarna 24.06.2020, 11:31
Zupełnie trzeźwy kierowca moze miec problem z dmuchnieciem w alkomat , wystarczy ,ze ma problem zdrowotny z odcinkiem kręgosłupa piersiowego i jest tzw blokada....
barosky
barosky 24.06.2020, 12:44
zgadza się ,ale czy wtedy powinien kierować(prowadzić)? bo jak będzie problem z wciskaniem pedałów to nerw może zareagować i wcisnąć np. gaz w podłogę albo po heblach ,lub nagły tik nerwowy sprawi że bezwolnie skręci nagle na chodnik prosto w pieszych?? tak że nie jest to takie hop ,bęc! lista, lista
Adwokat
Adwokat 24.06.2020, 10:59
Dziś człowieka wystarczy tylko skomentować i można trafić na kraty. Nawet mogą napisać że miał ok. 10 promili, i też nie można skomentować że alkoholik, bo za dwa tyg mogą napisać że doszło do pomyłki, a nam zostanie wyrok.
xxx
xxx 24.06.2020, 10:48
Jak myślicie, czy zupełnie trzeźwy kierowca może mieć problem z „dmuchnięciem” w alkomat? Pewnie że może, skoro nie chce się zainwestować w droższe alkomaty i trzeba dmuchać prawie 5 minut i nie każdy ma zdrowe puca.

Pozostałe