Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Wakacje.pl - Salon Gorlice, ul. Sienkiewicza 2, tel. 514 298 136
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Zapraszamy na 4. Beskidzki Klimatyzator 2026 do Gorlic

Moszczenica. Zawalił się dach na dużym budynku gospodarczym.

Podziel się
Oceń

Około godziny 16.45 strażacy zostali poinformowani o zawaleniu się dachu na budynku gospodarczym w miejscowości Moszczenica.
Moszczenica. Zawalił się dach na dużym budynku gospodarczym.

Autor: fot. gorlice998

 

W tym momencie przy ul. Trudnej w Moszczenicy trwa akcja przeszukiwania tego, co zostało z budynku, po zawaleniu się jego dachu. Wstępne informacje mówią o tym, że w środku znajdują się zwierzęta, brak osób poszkodowanych.

Na miejscu pracują strażacy z OSP Moszczenica i JRG Gorlice.

Więcej szczegółów wkrótce.


Napisz komentarz

Komentarze

Klaudia 28.06.2020 18:58
Pani "sąsiadka", lepiej się pani poczuła po zostawieniu tutaj takiego komentarza? Trochę więcej szacunku i empatii dla drugiego człowieka, ten pan akurat w pełni na niego zasługuje, ciężko i uczciwie pracuje na swoim gospodarstwie. Przykro czytać takie komentarze i ciężko na nie nie zareagować. Nigdy nie wiadomo co nas jeszcze w życiu spotka, więc nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.

Jakas Madzia 27.06.2020 22:33
Czlowieku ... Co Ty wgl piszesz? ?? Jak dziecko.. Dla niego to byl Chleb,bo pracowal przy tym zebys mial co jesc...!!jak dla Ciebie Twoja Praca...chyba ze poisz sie 500+ czyli tak jak menel po co mam robic jak mi sie nalezy zasilek bo o to latwo... zeby czasem byk Ciebie nie zwalil na ziemie..

Sąsiadka 27.06.2020 20:45
Pewnie jakiś Byk pierdnął, bo poszli na wybory do obory.

A .k. 28.06.2020 00:31
A Jak tobie by sie tak stalo to co bys na to powiedziala.

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
Reklama Zapraszamy na 4. Beskidzki Klimatyzator 2026 do Gorlic
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama 6-9 sierpnia- Światowy Festiwal Koronki - Bobowa
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 26°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: Miejscowy Treść komentarza: Prawdopodobnie ścigało się dwóch gowniarzy i walnęło w trzeciego prawidłowo jadącego kierowcę Data dodania komentarza: 31.07.2026, 15:33 Źródło komentarza: Kryg. Poważne zdarzenie drogowe. Są osoby poszkodowane. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: Młoda Treść komentarza: Witam to już dawno powinno być przebudowane tak aby osoby niepełnosprawne mogły swobodnie korzystać z podjazdu jak i zjazdu . Wielokrotnie pomagałam takim osobom jak i mnie również ktoś czasami pomógł wynieść wózek z dzieckiem i tutaj też kłania się druga strona mostu . To jest porażka co innego nie potrzebnego robią jak zadbać o podjazdy .A druga sprawa też nikt nie pomyśli nad przejściem do parku gdzie powinna być zrobiona góra kładka a nie co chwilę samochody się zatrzymują . Kiedyś miałam taką sytuację że samochód tak był rozpędzony a my mieliśmy zielone światło że ledwo wychamowal i gdzie tutaj jest bezpieczeństwo. Zamiast remontować ul.3maja niech się tym zajmą pozdrawiam Data dodania komentarza: 31.07.2026, 14:59 Źródło komentarza: Schody przy kładce są remontowane. Będzie bezpieczniej, ale czy łatwiej? [FOTO] Autor komentarza: elvis Treść komentarza: Patrząc po zniszczeniach, to tam nikt z dozwoloną prędkością przepisowo nie jechał.... Data dodania komentarza: 31.07.2026, 12:25 Źródło komentarza: Kryg. Poważne zdarzenie drogowe. Są osoby poszkodowane. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA] Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Znowu upał i znowu brak wody , znowu awarię ileż można ? Data dodania komentarza: 31.07.2026, 10:22 Źródło komentarza: Awaria wodociągu w Gorlicach. Mieszkańcy kilku ulic bez wody
Reklama