Gorlice. Zdarzenie drogowe na Zawodziu. Są poszkodowani. AKTUALIZACJA

  • 28.06.2020, 22:58
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Gorlice. Zdarzenie drogowe na Zawodziu. Są poszkodowani. AKTUALIZACJA fot. nadesłane przez Czytelnika
Dzisiaj (28 czerwca) około godz. 22.40 na gorlickim Zawodziu doszło do poważnego zdarzenia drogowego.

 

Ze wstępnych informacji wynika, że wskutek zderzenia pojazdów trzy osoby zostały poszkodowane. Trwa akcja ratunkowa.

Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z JRG Gorlice, policjanci oraz karetki ratownictwa medycznego.

Kierujący muszą liczyć się na utrudnieniami w tym miejscu.

Więcej szczegółów wkrótce.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierująca bmw kobieta, na skrzyżowaniu ulic Parkowej, Kościuszki i Sienkiewicza w Gorlicach, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volkswagenowi. Uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala, dlatego nie zostało ono rozstrzygnięte na miejscu.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (8)


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BOBAS
BOBAS 30.06.2020, 18:23
Czy ktoś zajmie się wreszcie prawidłowym działaniem tych świateł???Czy będzie lepiej jak je zlikwidują Będziemy jeździć według znaków
NARODZOLO SIE EKSPERTOW
NARODZOLO SIE EKSPERTOW 30.06.2020, 05:28
Eksperci ....ZIELONI
Tir
Tir 29.06.2020, 23:53
Zrobili rondo turbinowe, bo dali nową nawierzchnię na drodze, na której nie działają hamulce.
Tirowiec
Tirowiec 29.06.2020, 23:07
Na każdym kroku, na ulicy Kościuszki panuje bezprawie.
Adwokat
Adwokat 29.06.2020, 21:00
Kto doprowadza do wypadku to powinien z miejsca tracić prawo jazdy, ze względów bezpieczeństwa, o co będziemy wnioskować do Sądu.
barosky
barosky 29.06.2020, 21:42
uwłaczasz radcom i adwokaturze żałosny pimpusiu!!! hahahaha!!!!!!nie karmcie trola!!!
:)
:) 29.06.2020, 21:37
Myślę że odebranie prawa jazdy osobie która projektuje takie skrzyżowania nie podniesie bezpieczeństwa na drodze jeżeli będą pojawiać się kolejne takie miejsca wykonane błędnie i niezgodnie z prawem proponuje poczytać o sygnalizatorze kierunkowym S-3
:)
:) 29.06.2020, 21:23
najpierw proponuje poczytać definicję słowa wypadek bo takowy tam nie miał miejsca
Mietek
Mietek 29.06.2020, 20:58
Brawura drogowa, bo to słychać aż na ulicę Blich jak głośno jadą.
Proboszcz
Proboszcz 29.06.2020, 20:49
Jednak było niedawno zgłaszane na Mapie Zagrożeń że uprawiają sobie wyścigi.
Marcin
Marcin 29.06.2020, 17:19
Kierująca bmw była przekonana skoro ma zieloną strzałkę w lewo -co oznacza bezkolizyjny skręt- to jedziemy bezpiecznie. Skąd mogla wiedzieć, że światła ustawia ***. Bo jak nazwać człowieka który nie zna przepisów ruchu drogowego pracując na takim stanowisku. No chyba, że robi to dla żartów. Inną sprawą jest bystrość i kompetencja (oraz inteligencja) policjantów skoro po wnikliwym dochodzeniu uznali winę dziewczyny.
Odpowiedz do VW
Odpowiedz do VW 29.06.2020, 14:35
A co stałeś z radarem i mierzyłeś prędkość? Puknij się w łeb człowieku, i nie wypowiadaj się internetowy napinaczu skoro masz gowno a nie pojęcie jak było naprawdę. Poza tym stwierdzenie ze „nie widziała”. Jak można nie widzieć samochodu jadącego z naprzeciwka gdzie prosta to odcinek który ma ponad kilometr długości? Skoro nie masz strzałki warunkowej a tylko zielone światło i masz zamiar skręcić to czujność powinieneś zachować do końca a nie ze „nie widziała” bo skoro nie widzi takich rzeczy to najwyraźniej nie nadaje się na kierowce ponieważ w przyszłości tez może kogoś nie zauważyć a skończyć się to może wtedy tragicznie. Tyle w temacie.
Anonimek
Anonimek 29.06.2020, 14:59
Na skręcie w lewo od strony gdzie jechało VW stała karetka , czyli jak doskonale rozumiesz DUŻY SAMOCHÓD. Gdyby VW jechało wolniej to i BMW po puszczeniu dwóch samochodów by zdarzyło przejechać i VW zatrzymal by sie na czerwonym świetle. Nie ma co dyskutować czasu nikt nie cofnie
VW
VW 29.06.2020, 14:57
Nie jestem internetowym napinaczem 😂😂😂 akurat pan z VW przyznał się do tego na miejscu
VW
VW 29.06.2020, 12:03
„prawidłowo jadącemu volkswagenowi” - halogorlice dodajcie proszę że VW jechał z prędkością prawie 100 km/h w terenie zabudowanym w środku miasta i z całym impetem wjechał w skręcające w lewo BMW przepuszczające wcześniej dwa naprawdę prawidłowo jadące samochody. BMW oczywiście przypuściłoby VW gdyby je widziało.
Ja
Ja 29.06.2020, 19:51
Nie widzę - nie jadę :)
Anonimek
Anonimek 29.06.2020, 15:03
Nie stałem z radarem i nie mierzyłem prędkości, ale czy naprawdę uwazasz, ze przy uderzeniu 50 km/h samochody były by tak skasowane? NO WŁAŚNIE
VW
VW 29.06.2020, 15:02
A jadący VW przysłoniła karetka która pojechała dalej nie słysząc wypadku. I bardzo proszę się nie unosić ponieważ to świadczy tylko o Pana niestabilności emocjonalnej
Łudź
Łudź 29.06.2020, 14:54
Kierowca sam się przyznał ze jechał z niedozwoloną prędkością
P.A.N
P.A.N 29.06.2020, 09:48
Za kierownicą trzeba też trochę myśleć,a nie na pamięć.
Skandal!
Skandal! 29.06.2020, 08:16
nie wiem czy mam rację, ale zakładam, że to wynik dwóch zielonych świateł palących się na sygnalizacji. to jest skandal, że wszyscy wiedzą (? a może nie?) , że na tym jedynym skrzyżowaniu cykle świateł czasem sie zachodzą - zielone mają ludzie na lewoskręcie z obwodnicy i Ci jadący na wprowst z Zawodzia do Glinika. coś nie do pojęcia w innych miejscach na świecie! technologia ma nam służyć, komputery mamy już we wszystkim chyba tylko nie w pomidorze na śniadanie, a dalej takie głupie wypadki powodują i ludzie biedni poszkodowani. nie, nie powinniśmy udawać, że "brak ostrożności" czy "brak zachowania reguł" - te reguły w tej sytuacji są nie do zaakceptowania i narażają ludzi!
Uprzejmy Pan
Uprzejmy Pan 29.06.2020, 10:41
Dziubku, a tam są te zielone światełka okrągłe czy kierunkowe??? To, że masz zielone kółeczko, nie oznacza, że masz pierwszeństwo, tak?
To skrzyżowanie wcale nie jest trudne, tylko, że kiedy jedzie się na pamięć i nie myśli, to tak się właśnie kończy...
Skandal!
Skandal! 29.06.2020, 14:02
Dziubeńku, skoro już taka atmosfera w rozmowie. nie mówię o tym, ze chodzi o jazdę na pamieć, ale o to, ze są dwa powazne problemy:
1. światła działają tam w różnym rytmie, tzn. raz jadę i jest rzeczywiscie bezkolizyjnie, drugim razem nie
2. to jest super łatwe skrzyżowanie i naprawdę można by po prostu ustawić sygnalizację, która będzie właśnie tą prostotę utrwalać, a nie budować niepotrzebne sytuacje kolizyjne, bo o to chodzi w tym miejscu. kolizyjne przejazdy wynikają z bezsensownej pracy maszyn! a tego można uniknąć
drogowiec
drogowiec 02.07.2020, 12:11
Popieram opinie " uprzejmy Pan". To jest jazda na pamięć. Większość sygnalizacji na skrzyżowaniach działa w ten sposób, że kierunki na przeciw siebie mają zielone. Na tym skrzyżowaniu problem polega na tym, że w ciągu dnia zielone jest rozdzielone od kierunku Biecza i Sącza. Wieczorem działają równocześnie, a nawyk zostaje.
Lakk
Lakk 29.06.2020, 07:46
Który leciał na czerwonym?
Anonim
Anonim 29.06.2020, 10:03
Żaden. Obydwoje mieli zielone
MrRed
MrRed 29.06.2020, 09:28
no właśnie niekoniecznie - tam jest takie rozwiazanie, że czasem Ci, którzy mają zielone na lewoskręcie są przekonani, że zielone oznacza przejazd bezkolizyjny. a tu nic takiego, bo jednocześnie jest zielone naprzeciwko na wprost. chwila nieuwagi i tak się kończy
barosky
barosky 29.06.2020, 05:57
bmw....
Sympatyk
Sympatyk 29.06.2020, 10:45
A co ma marka do braku znajomości zasad ruchu?
Jak ktoś jest głąbem, to hulajnoge niech sobie kupi...
barosky
barosky 29.06.2020, 12:04
hulajnogę z logo bmw!
greka
greka 29.06.2020, 09:28
obaj na zielonym :(

Pozostałe