Koronawirus. Trzy nowe przypadki w powiecie gorlickim.

  • 29.06.2020, 11:53
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Koronawirus. Trzy nowe przypadki w powiecie gorlickim.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach informuje o nowych przypadkach osób z potwierdzoną obecnością wirusa SARS-CoV-2. Tym samym ich liczba w naszym powiecie wzrosła do 10.

 

Jest to dwóch mężczyzn, około 30-letnich i 2-letnie dziecko – informuje Powiatowy Inspektor Sanitarny, Jadwiga Wójtowicz.

Cała trójka pochodzi z gminy Bobowa. Transmisja zarażenia odbyła się podczas przyjęcia weselnego, które odbyło się w Nawojowej.

Chorzy przechodzą chorobę bezobjawowo, są w izolacji domowej. Całe rodziny zostały objęte kwarantanną.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kosy
Kosy 29.06.2020, 21:33
Ile każdy ze szpitali przytula za każdą osobę z koronawirusem? Nawet a szczególnie ten bezobjawowy to dla szpitala niezła kasa. Pytanie na ile również wiarygodne są testy. Ile pytań tyle tyle domysłów.
On
On 29.06.2020, 16:20
Co kolejny artykul to coraz to większe głupoty..
Mrowka
Mrowka 29.06.2020, 12:44
11 byli na weselu i nagle prawie po 21 dniach sobie test zrobili i cud pozyttwny wyszedl sa bezobjawowi wiec skad i na jakiej podstawie im zrobiono test ciekawe to i na km smiedzi bo z tego co wszedzie trabia to po7 dobie jest sue chorym a nie dopiero po ponad 20 dniach
gorliczanin
gorliczanin 29.06.2020, 17:02
Skoro przechodzą bezobjawowo, to nie wiedzieli, że są zarażeni (to może wyjść tylko z badania, bo nie czuli się źle) dlatego nie wiedzieli po 7 dniach, że coś jest nie tak. A dowiedzieli się, bo wszystkich gości weselnych zaczęli badać.
Tomek
Tomek 29.06.2020, 14:40
O co chodzi bo w ogóle nie rozumiem co napisałeś...
corny
corny 29.06.2020, 12:12
co to znaczy bezobjawowo więc zdrowi?????????? idąc tym tokiem myślenia to ja może mam ze sto chorób.
Patriota
Patriota 29.06.2020, 17:38
No to powiem Ci krótko: nowotwory też rozwijają się bezobjawowo. Bezobjawowo czyli są nosicielami wirusa, zarażają ale nie mają objawów choroby.
Bezobjawowy nie znaczy, że zdrowy.
kolo
kolo 29.06.2020, 12:09
Taka prawda,w Tuchowie przed odpustem ,,zawital koronawirus" teraz zbliza sie Watra to MUSI zawitac koronawirus :) ....zeby sie nie odbyla proste?
majka
majka 29.06.2020, 12:08
Skąd wiedzą że są chorzy jak nie ma objawów
Ona
Ona 29.06.2020, 13:13
Bo wszyscy co byli na weselu musieli zrobić test
Dzień dobry
Dzień dobry 29.06.2020, 16:03
Nie wszystkim zrobiono testy. A już info idzie. Nadal czekają na testy.
Miki
Miki 29.06.2020, 12:06
A no tak wesela zgromadzenia i potem bum wpada ktoś z zagranicy czy dalsza rodzina i ponad 100 osób kwarantanna bo nikt nie przestrzega reżimu....
Dzień dobry
Dzień dobry 29.06.2020, 16:01
A skąd wiesz, że reżim nie został zachowany?
Jupi
Jupi 29.06.2020, 12:26
Ogarnij sie czlowieku jak maja bezobjawowo to skad sie zorietwali ze trzeba test zrobic na jakiej podstawie im zrobiono ..... polowa tych statystyk zawiera ludzi ktorzy ida robia sobie przeciwciala i wychodzi im ze juz kiefys przeszli prawdopodobnie poczatkiem roku maja przeciwciala na korone i to sa ci bezobjawowi jak dobrze pomyslec to w tym rejonie wiekszosc ma przeciwciala bo chorowala na dziwna grype poczatkiem roku

Pozostałe