Wysowa. Nieszczęśliwy wypadek przy naprawianiu kosiarki.

  • 08.07.2020, 12:26
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Wysowa. Nieszczęśliwy wypadek przy naprawianiu kosiarki. Foto: ilustracyjne
Wczoraj (7 lipca) około godz. 16 służby ratunkowe z gorlickiego zostały wezwane na miejsce nieszczęśliwego wypadku przy pracy.

 

Okazało się, że mieszkaniec Brunar chciał pomóc swojej znajomej i naprawić zepsutą kosiarkę. W chwili, gdy próbował ją odpalić, potknął się i jego stopa wślizgnęła się pod kosiarkę raniąc palce.

Mężczyzna został zabrany do gorlickiego szpitala. Był trzeźwy. Zeznał policjantom, że nikt nie przyczynił się do zdarzenia i był to po prostu nieszczęśliwy wypadek.

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Snietnica
Snietnica 11.07.2020, 11:48
W Snietnicy?nic takiego noe slyszal nikt
Termin
Termin 10.07.2020, 20:39
Kilkanaście lat temu, w Śnietnicy uległ śmiertelnemu porażeniu chłopak łowiący ryby w rzece Białej. Łowił prądem. Nauczył się tego od swojego ojca. Zapomniał tylko wyjść z wody, gdy rzucał kable do wody.
Kowitt19
Kowitt19 09.07.2020, 15:41
Prawdziwy Janusz! Aż policja musiała przybyć, bo nikt nie wierzył, że ktoś może być tak głupi :)
Janusz
Janusz 11.07.2020, 00:08
Masz coś do Januszy???? Większość jest sto razy mądrzejsa od Ciebie. Idiotyzm nie zależy od imienia. Imię to jest tylko dodatek. Mało jest idiotow w naszym kraju???
Janek
Janek 09.07.2020, 13:35
W miejscowości Nowica też mieszka de... Naleciałość warsz..... Niekaki pan Miki który kilka lat temu kiedy zapchała mu sie kosiarka na kółkach i nóż sie zablokował to przy włczonym silniku włożył łapy pod ostrza.... I po palcach hahahaha nagroda darwina!!!




Znajoma
Znajoma 08.07.2020, 21:15
Nie znacie Pana to głupio nie komentować. Bardzo porządny, pomocny i uczciwy Pan. Do emerytury to mu bardzo daleko. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Qba
Qba 08.07.2020, 18:28
No to będzie sąsiadka się opiekować ;)
obserwator
obserwator 08.07.2020, 15:26
Głypie komentarze nie wskazane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cyganik
Cyganik 09.07.2020, 13:37
Do szkoły i nie pisz już.
Kolega
Kolega 08.07.2020, 14:40
Pewnie skończył 70 lat i kombinuje rentę.
PIS
PIS 08.07.2020, 15:59
Za PO to musiał mieć 67 lat pracy i taką sztuczkę chcieli zrobić, nie życia tylko pracy.

Pozostałe