Polska. Sondaże z godz. 21.00 mówią o przewadze Andrzeja Dudy. Late pool: 51% Duda, 49% Trzaskowski.

  • 12.07.2020, 21:00
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Polska. Sondaże z godz. 21.00 mówią o przewadze Andrzeja Dudy. Late pool: 51% Duda, 49% Trzaskowski.
Według pierwszych sondażowych informacji podawanych przez ogólnopolskie media więcej głosów otrzymał Andrzej Duda.

 

Wg. danych IPSOS głosowało na niego 50,4% wyborców.

Rafał Trzaskowski uzyskał poparcie 49,6% wyborców.

Są to przybliżone, prognozowane wyniki dzisiejszego głosowania. Firma sondażowa nie jest w stanie podać zdecydowanego zwycięzcy wyborów, różnica między kandydatami nie przekracza 2%, co jest równe z granicą błędu statystycznego.

W tym momencie rozpoczyna się liczenie głosów.

Frekwencja w tych wyborach sięgnęła 68,9%.

AKTUALIZACJA, 13.07.2020, g. 5.10.

Andrzej Duda uzyskał poparcie 51 proc., a Rafał Trzaskowski 49 proc. wyborców - wynika z sondażu late poll Ipsosu. Frekwencja według badania wyniosła 67,9 proc. Kolejne okręgowe komisje wyborcze podają oficjalne wyniki wyborów. 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolo
kolo 13.07.2020, 08:14
nie jest zle jak co druga osoba niezadowolona z obecnego rzadsu wiwat Trzaskowski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBSERWATOR
OBSERWATOR 12.07.2020, 22:23
c
Ciekaw jestem gdzie te gorlickie gwizdki co za zakłócanie Prezydenta brali podobno po 50 zł
kolo
kolo 13.07.2020, 08:15
ty pincet plus
xyzz
xyzz 13.07.2020, 09:22
Żal ci?
gorliczanin.
gorliczanin. 12.07.2020, 22:04
WSTYD dla Polski jak wydra Dud...
pit
pit 13.07.2020, 07:39
to co piszesz to Twoje odczucie. Masz do tego prawo ale dobrze wiesz że zakłócanie wiecu innej osoby za pieniądze to gorzej niż wstyd. Słowo jakim to określasz też należy do ciebie. Pozdrawiam
Ks.
Ks. 12.07.2020, 21:38
Na Dudę głosowała wieś, wiec rano Dudzie wzrośnie.
tadek1
tadek1 13.07.2020, 09:53
Więc na wsi miesza więcej rozsądku.
Jowita
Jowita 12.07.2020, 21:31
Kto te głupoty pisze. Wyniki wskazują remis, nie wygraną Dudy.
Jeszcze.......
Jeszcze....... 12.07.2020, 21:28
Jeszcze nie ma wyników ,jeszcze ludzie stoją w kolejkach do głosowania a to JUTRO będzie finał i czas na dziękowanie,a pozatym taka różnica osiem dziesiątych punktu to znak że naprawde społeczeństwo podzielone na pół
barosky
barosky 13.07.2020, 06:43
Andrzej Duda!!!!!! brawo hahahhahaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co!!!!!!!!!!
aa
aa 12.07.2020, 21:08
Gratulacje. Wygrała Polska!
Ketkub
Ketkub 12.07.2020, 21:20
Obie strony to Polska.
Jeszcze bedzie normalnie
Jeszcze bedzie normalnie 12.07.2020, 21:08
Czemu sie tak duda cieszy to tylko sondaze a prawdzxiwe wyniki beda jutro popołudniu i wszystko ulegnie zmianie
polak
polak 13.07.2020, 06:44
i co i podwijać ogony!!!! andrzej duda!!!!!
Asd
Asd 12.07.2020, 21:06
IPSOS jasno mowi ze nie da sie wskazac zwyciezcy wiec jeszcze poczekamy
Marcin