Kolejny raz Duda wygrywa w Gorlickiem z miażdżącą przewagą

  • 13.07.2020, 09:54
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Kolejny raz Duda wygrywa w Gorlickiem z miażdżącą przewagą
W drugiej turze wyborów prezydenckich ponad 70 procent mieszkańców powiatu gorlickiego (39 732), którzy poszli wczoraj (12 lipca) do urn, zagłosowało na Andrzeja Dudę, a niecałe 30 procent (16 833) oddało swój głos na Rafała Trzaskowskiego.

 

Podobnie jak w pierwszej turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda największe poparcie wśród mieszkańców naszego powiatu zyskał w gminie Bobowa, gdzie 83,08% bobowian postawiło krzyżyk przy jego nazwisku. Natomiast na Rafała Trzaskowskiego najwięcej osób zagłosowało w mieście Gorlice – 43,77%.

Frekwencja w naszym powiecie wyniosła 65,81% (57 031). Najwięcej uprawnionych poszło do urn w gminie Ropa – 69,95% a najmniej w gminie Biecz – 64,59%.

Barbara Ćmiech

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,, 13.07.2020, 21:41
W dodatku, te elity osmiogwiazdkowe ***** ***, zostały pokonane przez "starych i niewyksztalconych" 😄😁😂powinni sie do mysiej dziury ze wstydu schowac a oni jeszcze sie chwalą........
Do miasta jedziemy po wyksztalcenie, na wies po mądrość🇵🇱🇵🇱🇵🇱
sceptyk
sceptyk 13.07.2020, 21:35
Współczuje mniejszościowym , Gorliczanom i nie tylko. Wierzą w cuda RT jak kiedyś drugą Japonię , Irlandię i równość partnerską UE. Przetrzyjcie oczka i nie zasłaniajcie się swoimi pragnieniami przy wyborze wartości narodowych i moralnych. Myślicie , że bedzie wam wolno robić co chcecie? Będziecie tak tanczyć jak wam zagrają w UE dla dobra i zysku panstw wiodących. Zostaniecie niewolnikami albo żebrakami UE , ale z poczuciem wolności wyborów , których już nie będzie. Czy aby być tolerancyjnym trzeba zgadzać sie ze wszystkim? Czy aby być dobrym trzeba zgadzać sie na zło? By być katolikiem trzeba tylko pokornie słuchać nie mając własnego przekonania? Czy będąc członkiem wspólnoty europejskiej nie mamy prawa do wolności decyzji we własnym kraju i tożsamości polskiej? Odbiera sie nam okupioną krwią i życiem naszych przodków NIEPODLEGŁOŚĆ by robić na nas interesy gospodarcze , a WY to popieracie? Żal przodków , was , nas i naszej wspólnej ojczyzny. Czy warto ?
Nies
Nies 13.07.2020, 19:08
wystarczy zobaczyc kto głosował na dude ponad 70% to ludzie z podstawowym wykształceniem a 60%ludzie powyzej 55roku zycia
Kirk
Kirk 13.07.2020, 22:20
Luknij na protokoły z więzień i aresztów śledczych . Elektorat pewniejszy niż śmierć 🤣
Drahh
Drahh 13.07.2020, 20:04
i co w związku z tym? czy inni ludzie z podstawowym wykształceniem też nie głosowali na RT i to samo osób w wieku 55+
Jak głosują po mojej myśli to spoko, ale jak nie to ciemnogród? Hipokryzja
Szczera
Szczera 13.07.2020, 17:13
Na mostku na kampanii Prezydenckiej, stali dwóch panów blizniaków od pogody z LGBT.
tak miało być
tak miało być 13.07.2020, 14:02
BRAWO MY PRAWDZIWI GORLICZANIE :)
m_w
m_w 13.07.2020, 12:14
Ja dostałem kartę bez pieczątki. Żona wczoraj poszła do komisji zapytać co zrobić a pani jej przybiła pieczątkę. Wybory to jeden wielki przekręt
XYZ
XYZ 13.07.2020, 17:28
No i po co siać zamieszanie? Przez takich jak Pan, robią się głupie dywagacje.
Www
Www 13.07.2020, 10:59
Trza to się cieszyć
natasza
natasza 13.07.2020, 10:50
no cóż, trudno się mówi , trza żyć dalej i iść do roboty pracować na te wszystkie plusy i trzynastki
Adi
Adi 13.07.2020, 22:29
no tak, bo jak mafie tę kasę brały, to było ok.. ale jak polskie rodziny to już źle. I tak samo te wszystkie durne argumenty o rozdawnictwie czy, że PiS nic nie dał bo nie ma... Przykład: państwo za PO-PSL zabiera Ci 1000 zł i oddaje 0 zł. Państwo za PiS zabiera Ci 1000 zł, ale oddaje 500 lub więcej. To która opcja lepsza? Chyba każdy myślący człowiek i mający w sercu Polskę woli, żeby te pieniądze trafiały do rodzin, a nie do mafii, polityków, grup bieznesmenów itd.
aa
aa 13.07.2020, 17:44
Nie przeszkadzało Ci ja pracowałeś na te wszystkie ośmiorniczki, drogie wina i cygara?
~~~~ja
~~~~ja 13.07.2020, 12:34
Lepiej pracować na to niż na ośmiorniczki, bo ja podatku płacę tyle samo (osobiście jeszcze? nie korzystam) ale mam sąsiadów i znajomych którzy coś z tego mają. Nie muszę się też martwić o pracę i nikt mnie nie straszy zwolnieniem i perspektywie wyjazdem na szparagi.
Ka
Ka 13.07.2020, 11:06
Zaznaczam że Trzaskowski obiecał rozdawac wszystkie plus PiSu, nawet wyskoczył z dodatkiem 200 za każde dziecko dla emeryta. Można powiedzieć że zawstydził PiS rozdawnictwem
tadek1
tadek1 13.07.2020, 15:13
On był w stanie obiecać każdemu dziadkowi dodatek za wnuka, tylko nie miał mu kto tego podpowiedzieć.
barosky
barosky 13.07.2020, 15:05
hehehheeee!!!!!! tak jest

Pozostałe