Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
Reklama
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Środa. Ponad 500 nowych przypadków. Kolejne cztery przypadki w naszym powiecie. (AKTUALIZACJA godz. 14.57)

Podziel się
Oceń

Informacje o koronawirusie dla mieszkańców regionu. 29 lipca 2020 >>>

 

godz. 14.57

Gorlicki sanepid podał informację o czterech nowych zakażeniach, trzy osoby z gminy Sękowa i jedna osoba z gminy Ropa.

 

Aktywnie zakażonych jest 32 osoby -  z czego jedna osoba przebywa w izolatorium, dwie osoby są hospitalizowane,  a 29 osób z dodatnim wynikiem przebywa w izolacji domowej. Ogółem w powiecie gorlickim potwierdzonych jest 41 zakażeń, z czego dziewięć osób to ozdrowieńcy.
Aktualnie w powiecie gorlickim  kwarantanną objętych jest 152 osób, a nadzorem epidemiologicznym aktualnie objętych jest 5 osób.

 

godz. 13.04

>>> Ważne! Sanepid szuka uczestników mszy w gorlickiej Bazylice i kościele w Ropie.


Podsumowanie 29 lipca >>> godz. 10.30 >>> Liczba zakażonych koronawirusem: 44 416/1 694 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Dziś 512 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia, w Małopolsce 102 nowe i potwierdzone zakażeń, to 58 kobiet i 44 mężczyzn w wieku 9 miesięcy do 85 lat, w tym 24 osoby z powiatu nowosądeckiego i 24 z powiatu tarnowskiego, 11 osób z Nowego Sącza, pięć z powiatu gorlickiego i trzy osoby z powiatu limanowskiego. Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 3325 osób.

Mamy 26 kolejnych ozdrowieńców, to 23 kobiety i 23 mężczyzn, w wieku od 11 miesięcy do 64 lat, w tym 33 osoby z powiatu nowosądeckiego, pięć z Nowego Sącza, 5 z powiatu limanowskiego, jedna z powiatu gorlickiego. W sumie w Małopolsce mamy 1659 ozdrowieńców. W ciągu doby wykonano ponad 29,9 tys. testów na koronawirusa.

 


godz. 11.00

 

godz. 10.33

Przekazujemy, że otrzymaliśmy informację z WSSE w Krakowie o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 23 kobiety i 23 mężczyzn, w wieku od 11 miesięcy do 64 lat, z powiatu nowosądeckiego (33 osoby), Nowego Sącza i powiatu limanowskiego (po 5 osób) oraz powiatów: gorlickiego, suskiego i tarnowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1659 ozdrowieńców.

Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych 102 osób. To 58 kobiet i 44 mężczyzn, w wieku od 9 miesięcy do 85 lat, z powiatu nowosądeckiego i tarnowskiego (po 24 osoby), Krakowa (14 osób), Nowego Sącza (11 osób), powiatów suskiego i gorlickiego (po 5 osób), myślenickiego (4 osoby), nowotarskiego, limanowskiego i wadowickiego (po 3 osoby), oświęcimskiego (2 osoby) oraz powiatów: dąbrowskiego, chrzanowskiego, wielickiego i tatrzańskiego (po 1 osobie).  Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 3325 osób.

- WSSE w Krakowie

 

godz. 10.30

 

godz. 10.00

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Xcx 29.07.2020 16:04
Kolejne nowe 4 osoby. A coś więcej informacji na temat nowych przypadków?

laki 29.07.2020 15:48
Z jakich gmin 4 nowych zakażonych ?

Beti 29.07.2020 22:26
Przeczytaj pisze

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
zdjęcie przedstawia dziewczynę i chłopaka na scenie Magia „Ani z Zielonego Wzgórza” w Gorlickim Centrum Kultury [FOTO] Gorlickie Centrum Kultury przeżywa dziś (15 listopada) wyjątkowy wieczór. Premiera spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” w wykonaniu Grupy Teatralnej „Otwarte Drzwi” przyciągnęła komplet publiczności – sala wypełniła się po brzegi, a finałowe owacje na stojąco trwały długo po opuszczeniu przez aktorów sceny. To bez wątpienia największa i najbardziej imponująca produkcja teatralna w historii GCK.Data dodania artykułu: 15.11.2025 19:54Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 7Zdjęcie przedstawia Zakłada Uzdatniania Wody. Góra nie chce przyjść do Mahometa, Mahomet musi udać się do góry. Sprawa Klimkówki w Warszawie Pisma, petycje, zebrania lokalnej społeczności i władz, presja medialna... Choć RZGW w Rzeszowie zapewnia, że wszystko jest w porządku, to chyba sam w to nie wierząc zaproponował jednak inną niż czasochłonna zmiana algorytmu gospodarowania wodą metodę na rozwiązanie problemu Klimkówki. Nie zmieniło się jednak nic: w okresie suszy pozbywamy się wody ze Zbiornika w tempie 2m3/s. Do akcji wkracza więc MPGK w Gorlicach, adresując pismo do zarządu głównego PGW Wody Polskie.Data dodania artykułu: 14.11.2025 12:06Liczba komentarzy artykułu: 9Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6Zdjęcie przedstawia dwa rozbite samochody, obok radiowóz policji Zderzenie dwóch volkswagenów na Zawodziu. Akcja policji, 4 osoby zatrzymane [FOTO] Dzisiaj (3 listopada) kilka minut przed godz. 9 na gorlickim Zawodziu doszło do groźnie wyglądającego zderzenia drogowego.Data dodania artykułu: 03.11.2025 08:50Liczba komentarzy artykułu: 8Liczba pozytywnych reakcji użytkowników do artykułu: 6
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
pochmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż - Szklane Tarasy, Gorlice, ul. Kapuścińskiego