Ropa. Pojechał zatankować, mając ponad 3,5 promila.

  • 30.07.2020, 10:30
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Ropa. Pojechał zatankować, mając ponad 3,5 promila. Foto: ilustracyjne
Wczoraj (29 lipca) około godz. 19.30 mundurowi dostali obywatelskie zgłoszenie dotyczące pijanego kierowcy, który przyjechał na stację paliw w Ropie.

 

Kierowca forda z Białej Niżnej uszkodził bariery ochronne przy dystrybutorach paliw i volkswagena, którego kierowca również przyjechał na stację – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Zdarzenie mundurowym zgłosił przypadkowy świadek, który podejrzewał, że kierowca forda może być nietrzeźwy. Na miejsce natychmiast wyruszył patrol policji, który był najbliżej.

Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie mężczyzny znajduje się ponad 3,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a samochód przekazali wskazanej osobie.

Mężczyzna po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu. Przed sądem odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji poza drogą publiczną – wyjaśnia rzecznik Szczepanek.

Barbara Ćmiech

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

`db
`db 02.08.2020, 08:12
A w domu wsiądzie znowu i pojedzie po piwko. Dlatego nie warto dzwonić po policje nic to nie daje.
agroturystyka
agroturystyka 31.07.2020, 20:24
a w Nowicy hulaj dusza! bez uprawnień po narkotykach z zakazami prowadzenia! można ??? można!!!! i co!!!!! i policja z gorlic nic!!!!
Antyrepiok
Antyrepiok 31.07.2020, 11:15
Znowu Repa ❤
Miszczu
Miszczu 30.07.2020, 22:18
Do kaclowiok czy tam pisze że facet był z ropy ?!! Nie pisze z białej Niżnej pozatym odkaża sie chlopina walczy z koroną wirusem tylko ki czort go aż do ropy przywiózł w Grybowie Orlen jest na stróżach cpn ....
Anofest
Anofest 31.07.2020, 10:56
Ciągnie do swój do swego wiec pojechał do Ropy...
To ja
To ja 30.07.2020, 22:13

"Konclowiok ''! Nie oceniaj wszystkich tą samą miarą ! Żeby przypadkiem nie oceniono Ciebie !
Tsunami
Tsunami 30.07.2020, 21:10
Rezerwa zaświecila.
Kruzlowa
Kruzlowa 30.07.2020, 18:15
Leja w gardlo i do baku juz ciezko
Konclowiok
Konclowiok 30.07.2020, 18:14
Ropioki...mowi samo za siebie pija i jada i befekt byl
Adi
Adi 31.07.2020, 09:21
A Ty nie pijesz i nie jedziesz za samą wypowiedź twoja ulac w twarz żal ci to się i ty napij zobaczymy czy będziesz w stanie tyle wypić każdy ma swoje sumienie i oceniać ty nie masz prawa
Ivet
Ivet 30.07.2020, 22:22
Czytaj ze zrozumieniem - Biała Nizna! I nie wkładaj wszystkich do jednego wora!
Domisio
Domisio 30.07.2020, 18:29
Konclowioki... Mówi samo za siebie, nie umieją czytać. Ten gość jest z białej Niżnej😁
Józek
Józek 30.07.2020, 17:33
Jechać nie mógł ale wskazać osobę której chce przekazać samochód w stanie nietrzeźwości mógł ?
Dominik
Dominik 30.07.2020, 14:58
Tankować to on już musiał w domu 😁
teresa
teresa 30.07.2020, 14:08
w uściu to jak w niedziele wychodzą z miejsca kultu to wszystko ładuje od razu po alkochol do sklepiku miejscowego pod pachami nie mogą upchać !!!
teresa
teresa 30.07.2020, 14:06
może chłopina się za dużo odkażał po mszy... bo ino każą spirytus i spirytus!!!!
to znowu ja
to znowu ja 30.07.2020, 13:10
W Lipinkach z 1 promilem posadzili a tu puścili .......
Kaśka
Kaśka 30.07.2020, 13:09
Komentarze typu "znowu Ropa" są przereklamowane. Wypadki czy "zdarzenia" w głównej mierze powodują osoby przyjezdne. Co zrobic, że Ropa jest tak atrakcyjna, iż każdy chce tu być 😌😉
tyta
tyta 30.07.2020, 13:07
Po czynnościach został zwolniony do domu , samochód przekazano wskazanej osobie. A na dołek albo wytrzeźwiałkę z nim a samochód odholować na parking. Niech ma dodatkowe koszty ( i tak śmieszne ) potencjalny zabójca drogowy .
Kamil
Kamil 30.07.2020, 12:38
I znowu Ropa..

Pozostałe