Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Stróżówka. Zderzenie osobówki z jednośladem. AKTUALIZACJA

Podziel się
Oceń

Dziś (2 sierpnia) około godziny 15 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

 

Na miejscu zdarzenia pracują dwa zastępy strażaków policja i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana (około 600 m za szkołą w Stróżówce).

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierujący motorowerem mieszkaniec Bystrej na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą, którą kierowała gorliczanka. Co więcej, okazało się, że jednoślad był niezarejestrowany. Sprawca za spowodowanie kolizji i prowadzenie pojazdu niedopuszczonego do ruchu został ukarany 520 zł mandatem.

 



Napisz komentarz

Komentarze

wilk u.s.a 03.08.2020 19:32
a po nowicy dalej dzicz na skuterach, czytacie po pracy panowie policjanci....

Sąsiad 4 03.08.2020 13:25
1.żywa kamera w sąsiedzkim oknie 2.nieodpowiednie reakacje starszych na młodzież 3.groźby od głównego organu szkoły 4.nikt z sąsiadów nie upominał młodzieży zgromadzonej na boisku więc nieeiem czymu takie komentaże są tutaj jeśli problem żeczywiście by istniał prosze o rozmowe z młodzieżą

Obiektywny 03.08.2020 11:13
Wina zawsze jest po obu stronach

Do kierowcy 03.08.2020 06:27
Denerwuje mnie hasło "motocykle są wszędzie" Pytam się, a co to jest, jakaś uprzywilejowana grupa czy co? Niech motocykliści uważają jak jeżdżą, będzie bezpieczniej dla wszystkich.

barosky 03.08.2020 19:33
nie obrażaj motocyklistów! to jeno skuter był

Ciekawy 02.08.2020 23:26
Podejrzewam że ktoś jechał za szybko tylko pytanie. Samochód z góry czy motocykl z dołu

Anonim 02.08.2020 21:28
Te barierki, strasznie potrzebne tam ...

romek 02.08.2020 22:09
pewnie chcialbys wjechac prosto do mieszkania

Adwokat 02.08.2020 20:11
Są firmy które czekają na komentarze i żądają odszkodowań, bo na tym zarabiają i nie ma czy miało się racje, że ktoś jest pajac czy nie, na wszystko jest art.

Adolf 03.08.2020 08:13
Gadanie głupot. Jak celowo obrażasz kogoś z imienia i nazwiska to może i tak. Pisząc, że ktoś jest pajac nie podajesz żadnych personalnych danych które mogą go określić, nic nie można udowodnić.

kierowca 02.08.2020 18:49
Uwaga kierowcy motocykliści są wszędzie , zachowajcie czujność

Lek. 02.08.2020 18:37
Każdy słyszy jaką prędkość osiągają jednoślady.

Sąsiad 02.08.2020 17:02
To co się dzieje w Strożówce pod względem młodzieży, poruszających się na jednośladach to jakaś komedia. Jazda bez uprawnień, pojazdy bez tablic, na wąskich drogach jazda z nadmierną prędkością a wieczorem zlot na boisku pod szkołą, alkohol głośna muzyka, i kupa śmieci pozostawiona po takiej biesiadzie. Przede wszystkim rodzice powinni trochę bardziej zainteresować się co dzieci robią w wolnym czasie i czym jeżdżą, a i policja powinna zacząć rozliczać towarzystwo to może to troszkę ostudzi zapał niektórych. A co do dzisiejszej sytuacji, życzę szybkiego powrotu do zdrowia poszkodowanym.

Sąsiad 2 02.08.2020 23:37
A ty jak mlody byłeś to sie nie bawieś? Wakacje są młodzież sie bawi nic zlego nie robią to ze sobie muzyki posłuchaja to przestępstwo? Smiech z takich ludzi jak ty...

Sąsiad 03.08.2020 10:45
Nie poruszał bym tego tematu gdyby muzyka nie grała do 2:00 w nocy, niejednokrotnie nie było strzelania petardami, i zostawiania chlewu po sobie. Przejdź sobie czasem w tamten rejon to zobaczysz jak tak kulturalna młodzież się bawi.

Sąsiad 3 03.08.2020 12:00
Smuci mnie to ,że do artykułu z wypadkiem sąsiedzi piszą rzeczy nie związane z tym. Poza tym jeszcze nie słyszałem muzyki o 2 w nocy pod szkołą w strozowce.

Sąsiad 2 03.08.2020 19:49
Jedynie na weselu w domu ludowym ?

Reklama Kamieniarstwo nagrobkowe, budowlane, liternictwo kamieniarskie - nagrobki, piwnice grobowe, parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, zdjęcia nagrobkowe, akcesoria: krzyże, krzyżyki, wazony - Szymbark, przy DK28, tel. 577 890 169, 795 249 888
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Znajdujemy się w Jankowej k. młyna, w budynku stacji PKP. Z nami Wybudujesz ,Wykończysz, Wyremontujesz. Największy wybór materiałów budowlanych w regionie. Kontakt: 18 479 14 13 / 692 700 673
Reklama

Temperatura: 28°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: W Treść komentarza: Pani radna z przedmieścia jaka dumna a prosić żeby postarała się o poprawę lokalnych dróg na przedmieściu to ona problemu nie widzi i chow głowę w piasek !!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama