Zakodowana informacja z drugiego końca świata

  • 05.08.2020, 11:50
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Zakodowana informacja z drugiego końca świata fot. ilustracyjne/ Arts and Culture
Właśnie tak wygląda treść pewnej niezwykłej wiadomości, która niedawno pojawiła się na drugim końcu świata. Jej przedmiotem jest zaś nasze miasto!

 

Wiadomość ukazała się na 30 stronie magazynu Arts and Culture,  którego odbiorcami są czytelnicy koreańscy. Magazyn dostępny jest TUTAJ, a w formie drukowanej trafia do koreańskich księgarni oraz dystrybuowany jest wśród pasażerów podróżujących liniami lotniczymi Lufthansa na trasie Seul-Frankfurt i Seul-Monachium.

Jak informuje UM Gorlice:

Dzięki współpracy z Ambasadą RP w Seulu w sierpniowym wydaniu koreańskiego miesięcznika Arts and Culture ukazał się artykuł o Gorlicach! Tekst o polskim Mieście Światła, w języku koreańskim i angielskim, opatrzony został fotografiami z Gorlic i okolicy. Cieszymy się, że wiadomość o naszym Mieście Światła dotarła na drugi koniec świata!

 

źródło: UM Gorlice, Arts and Culture

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pi
Pi 06.08.2020, 17:32
Ciekawe czy się chwalili że w Gorlicach została uruchomiona pierwsza rafineria naftowa na świecie i że dziś jest zamknięta a na jej terenie znajduje się kilka tysięcy ton niebezpiecznych odpadów chemicznych ...
Ona
Ona 05.08.2020, 13:07
Będzie większa afera, bo ktoś kupuje Miasto.

Pozostałe