Jeden człowiek, dwa przestępstwa

  • 27.08.2020, 13:27
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Jeden człowiek, dwa przestępstwa fot. ilustracyjne/ unsplash
Do nietypowego zdarzenia doszło w dniu wczorajszym na terenie miejscowości Klęczany. W czasie jednej kontroli policjantów mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia dwóch istotnie różnych przestępstw.

 

W dniu wczorajszym (26 sierpnia) w Klęczanach, około godz. 10:30 do kontroli policyjnej zatrzymano mężczyznę poruszającego się na skuterze. Rutynowa kontrola zakończyła się ustaleniem, że mieszkaniec Kobylanki prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości: miał niemal 2,7 promila!

W chwili dokonywania tych właśnie ustaleń policjanci otrzymali informację, że do Komendy Powiatowej Policji zgłoszono kradzież skutera, która miała być dokonana ok godz. 10.00 tego samego dnia. Szybkie sprawdzenie pojazdu, którym poruszał się kontrolowany mężczyzna pozwoliło stwierdzić, że o ten pojazd właśnie chodziło.

Mieszkaniec Kobylanki nie został na razie przesłuchany: trzeźwieje na gorlickiej Komendzie.

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Slawek
Slawek 31.08.2020, 10:50
„To złodziej. I pijak. Bo każdy pijak to złodziej!”


(cytat z komedii „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”)
Ksiądz
Ksiądz 28.08.2020, 13:07
Dobry człowiek bo przed popełnieniem przestępstw, przyjął komunie świętą, i powiedział szczęść boże.
~~~~ja
~~~~ja 28.08.2020, 13:34
On może i przyjął komunię ale Ty na pewno przed napisaniem komentarza mózg oddałeś.
Lekarz
Lekarz 28.08.2020, 08:03
Dlatego tyle promili, bo to choroba alkoholowa. Gdzie człowiek często pije aż się zapije lub się zabije, bardzo często po alkoholu nie wytrzymuje wątroba, serce i nerwy, ten Człowiek wymaga pomocy a nie więzienia, bo nikogo nie zabił, chodzi o to by na niego nie robić i na podobne sprawy, to powinien mieć ograniczenie wolności i niech sprząta Miasto.
Adwokat
Adwokat 27.08.2020, 21:18
dwóch istotnie różnych przestępstw- Jazda pod wpływem alkoholu jest jednak wykroczeniem, a nie przestępstwem. Ale w Gorlicach z każdego chcą zrobić przestępcę.
Klimatyzator
Klimatyzator 28.08.2020, 06:13
Widać braki skoro niewiesz kiedy jazda pod wpływem jes przestępstwem.. Szkoda klawiatury... Chciałoby się coś ale nic niewiesz!
Tarnów
Tarnów 27.08.2020, 21:01
W Gorlicach to z każdego zrobią przestępcę.
klimatyzator!
klimatyzator! 27.08.2020, 20:42
pół człowiek pół litra!
uprzejmie....
uprzejmie.... 27.08.2020, 15:05
a co za kretyn na rondzie koło kauflanda jedynym chyba w małopolsce samochodem bmw pickup driftował o 8rano,samochód tak zauwazalny że chyba go mandacik nie ominie
MrRed
MrRed 27.08.2020, 14:42
2,7 promila? jak długo musiałbym pić, żeby osiągnąć taki wynik i być w stanie prowadzić cokolwiek?!
marek
marek 27.08.2020, 14:11
Dobrze że w skuterze nie było bagażnika :-P

Pozostałe