Pogorzelcy z Binarowej proszą o pomoc w wykończeniu nowego domu

  • 01.09.2020, 12:03
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Pogorzelcy z Binarowej proszą o pomoc w wykończeniu nowego domu
Dokładnie rok temu pożar doszczętnie zniszczył dom rodziny z Binarowej. Budynek zupełnie nie nadawał się do remontu, można go było jedynie rozebrać.

 

Pisaliśmy o tym >>> Binarowa. Pożar zabudowań mieszkalnych.

Na szczęście z pomocą rodzinie ruszyli ludzie, którzy postawili pogorzelcom z Binarowej nowy dom. Teraz potrzeba pieniędzy na kolejne etapy prac, ale rodzina sama nie jest w stanie poradzić sobie z pokryciem kosztów związanych z wykończeniem domku.

Pragniemy zwrócić się do ludzi dobrej woli o wspomożenie w dalszych etapach pracy przy nowym domku. Z góry z całego serca bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

LINK DO ZBIÓRKI

Barbara Ćmiech

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obiektywny
Obiektywny 04.09.2020, 14:39
Skoro kogoś stać na drogi samochód to i na wykonczenie domu raczej też, poniewaz to jest bardziej priorytetem niż zabawka którą dzieciak doprowadzi, nie daj Bóg do tragedii..
Subiektywny
Subiektywny 05.09.2020, 02:50
Czipsie, czy moze juz "4paku lays" najpierw się zorientuj co piszesz...i pisz tak jak było chronologicznie, a nastepnie się udzielaj.
Błędny ognik
Błędny ognik 02.09.2020, 15:22
"miej chonor i sam utrzymój", szacun za ortografię!!!
www
www 01.09.2020, 21:24
" i tak się zastanawiam... może by go wcześniej wykończyć?" "Młody masz rację pomogli ,ale czy ty powinieneś """"żerować ''' NA WSPÓŁCZUCIU MIEJ CHONOR I SAM UTRZYMÓJ SWOJA RODZINĘ Jak masz żonę to ona to doceni
młody_
młody_ 01.09.2020, 16:43
bardzo współczuje rodzinie, naprawdę!!! ... ale zastanawiam sie czy zbiórka pieniędzy jest zawsze najlepsza formą pomocy - sam pracuje na swój dom od paru lat i tak się zastanawiam... może by go wcześniej wykończyć?
MrRed
MrRed 01.09.2020, 14:44
myślę, że bardzo przydałaby się pełna lista potrzebnych rzeczy, tak jak to jest przy szlachetnej paczce. wiadomo dokładnie na co zbieramy jub czego konkretnie trzeba, bo puszki farby teraz podarowane się przeterminują, płyty karton-gips też raczej za wczesnie bo gdzie to składać. więc co konkretnie?

Pozostałe