Mam dla Was dobrą wiadomość. Hubert Ziewiński z Libuszy jest już po operacji!

  • 09.09.2020, 11:45
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Mam dla Was dobrą wiadomość. Hubert Ziewiński z Libuszy jest już po operacji! Foto: Bernadetta Ziewińska/Szansa na lepsze jutro dla Huberta z Libuszy
W maju na operację chłopca wszyscy zbieraliśmy pieniądze, a dzisiaj do naszej redakcji dotarła radosna wiadomość, że Hubert jest już po zabiegu! I co najważniejsze, wszystko się udało!

 

Hubert jest już po operacji, która się szczęśliwie udała. Na razie go boli, ale czuje się dobrze. Dziękuje Matce Najświętszej, że nad nim czuwała i Wam wszystkim za to, że wspieracie mnie w tym trudnym dla nas momencie. Jestem Wam wszystkim i każdemu z osobna ogromnie wdzięczna – pisze mama chłopca na facebookowym bazarku, gdzie mieszkańcy wystawiali i licytowali przedmioty i usługi, z których dochód został przeznaczony na leczenie i operację Huberta.

Przypominamy również słowa mamy chłopca, które opublikowaliśmy pod koniec kwietnia, kiedy rozpoczynała się zbiórka.

Gdy Hubert miał siedem lat, w 2016 roku, zdiagnozowano u niego zespół Arnolda Chiariego typu I. Wiem, że jeśli nie będzie leczony, może ona doprowadzić do inwalidztwa, a z czasem i do przedwczesnej śmierci. Żaden rodzic nie chce przecież patrzeć na cierpienie swojego dziecka, na to, jak choroba powoli odbiera życie.

W 2017 roku Hubert przeszedł operację, która na jakiś czas poprawiła jego stan zdrowia. Niestety nie na długo. Tak naprawdę teraz jest znacznie gorzej, a ja tak bardzo boję się, że nie dam rady na czas pomóc mojemu dziecku!

Operacja w Barcelonie to na razie jedyna możliwość, by zatrzymać postępy choroby i całkowicie wrócić do zdrowia! Jako matka nie mogę nie spróbować dać mojemu dziecku tego, co najcenniejsze – zdrowia.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonim
Anonim 09.09.2020, 20:38
Hubert. Dzielny z ciebie facet. Szybkiego powrotu do zdrowia i szczesliwego powrotu do Polski. Nie Bóg ma Cię w swojej opiece.
Trzymaj sie.
Pozdrowienia dla mamy!!!
On
On 09.09.2020, 13:31
Silny chłop to da rade i życze powrotu do zdrowia Bercik.

Pozostałe