Klęczany. Zderzenie pojazdów osobowych. Są ranni (AKTUALIZACJA)

  • 12.09.2020, 18:41
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Zdarzenie drogowe w Klęczanach.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dzisiaj (12 września) około godz. 17 w miejscowości Klęczany (gm. Gorlice) doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

 

W miejscowości Klęczany, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z gminną w kierunku centrum miejscowości, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, mercedesa i seata. Siła uderzenia musiała być ogromna, ponieważ mniejszy z pojazdów został wyrzucony z jezdni i zatrzymał się poza nią.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano straż pożarną z Gorlic oraz Klęczan, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Najprawdopodobniej dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do gorlickiego szpitala.

Droga między z Gorlic w kierunku Biecza (od skrzyżowania z DK 28 ul. Skrzyńskich do skrzyżowania DK28 z Libuszą) jest całkowicie zablokowana.

Policja kieruje pojazdy na objazd.

Aktualizacja

Jak wynika  informacji przekazanych nam przez asp. sztab. Grzegorza Szczepanka, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji, mężczyzna z Gorlic, podróżujący Mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa innym uczestnikom ruchu drogowego nadjeżdżającym z naprzeciwka w czasie podejmowanej próby skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia uderzył w Seata Ibizę prowadzonego przez mieszkańca Racławic. W wyniku uderzenia, Seat uderzył w drugiego Mercedesa, prowadzonego przez mieszkankę Biecza.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Sprawca zdarzenia, kierujący mercedesem mężczyzna, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500zł a na jego konto trafiło także 6 punktów karnych  - informuje oficer prasowy KPP Gorlice, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

 


Miejsce zdarzenia:

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (16)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miłośnik A klasy
Miłośnik A klasy 13.09.2020, 16:41
pierwszy raz widzę A klasę po wypadku, szkoda bo była piękna, mój ulubiony kolor, oczywiście współczuję wszystkim poszkodowanym, ale jednocześnie zastanawia mnie czy "sandwitch" A klasy zdał egzamin
Armando
Armando 12.09.2020, 20:03
Mam pytanie. O ile mercedes klasy A jest większy od tego seata?

Pozostałe