Gorlicki policjant zatrzymany przez Biuro Spraw Wewnętrznych Policji

  • 15.09.2020, 10:27
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlicki policjant zatrzymany przez Biuro Spraw Wewnętrznych Policji Foto: ilustracyjne/własne/KPP w Gorlicach
Do zatrzymania doszło kilka dni temu, co w rozmowie z nami potwierdził rzecznik prasowy gorlickich policjantów.

 

Mogę jedynie potwierdzić, że do takiego zatrzymania doszło kilka dni temu. Policjant został zawieszony w czynnościach służbowych. Sprawę prowadzi prokuratura krajowa – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Będziemy śledzić rozwój tej sprawy i poinformujemy Was o szczegółach.

Biuro Spraw Wewnętrznych Policji jest jednostką organizacyjną policji zajmująca się m.in. zapobieganiem przestępstw popełnianych przez policjantów i pracowników policji, można powiedzieć, że to taka policja w policji.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TVP.
TVP. 21.09.2020, 04:13
NAJPOPULARNIEJSZE i NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE. Znani na całą Polskę, mają poszlakowaną opinie, wstyd na całą Polskę, bo zostały zawiadomione programy interwencyjne.
Szczera
Szczera 20.09.2020, 20:50
Dopiero teraz uruchomiła się cała machina na własne życzenie. Pewny siebie trafił na Sprawiedliwego.
Adwokat
Adwokat 16.09.2020, 19:09
Budynek znajduje się w strefie kominów co widać na zdjęciu i dlatego Policjanci popełniają błędy, bo tym muszą oddychać, tak samo jak górnicy na śląsku.
óbek
óbek 16.09.2020, 12:41
chyba "naczelnik" z innego portalu tu przyszedł pisać bo już straszy zgłoszeniami na policję na innym portalu straszenie ludzi sądami to standard ,zara dołączy "adwokat" i zamkną ten portal droga redakcjo. nie długo powstanie "strasz forumowa, komentatorska. stać nieruszać się jesteśmy strasznikami komentarzy wpadamy do ciebie przed 6-stą rano nowa formacja SFK!!!
skarpeta
skarpeta 16.09.2020, 12:34
a w innych mediach nadal cisza o tym przestępstwie.. dziwne tyle tam komentujących srarków i ddarkuff gienerałufff milicjii a teraz cisza....
Anna
Anna 15.09.2020, 23:07
Będzie Nowe przysłowie w Policji, to pod kim dołki kopie, sam w nie wpada.
Radca
Radca 15.09.2020, 20:33
Wszystkie osoby które zostały porzywdzone przez Gorlicką Policje, powinni skontatować się pisemnie z ABW.
Naczelnik
Naczelnik 16.09.2020, 11:20
A przepraszam to jeden policjant odpowiada za całą komendę? Ten twoj komentarz nadaje się do zgłoszenia na policje jako sugerowanie i szczucie. I to robie. Nie pozdrawiam.
Szczery
Szczery 16.09.2020, 19:44
Przepraszać nie masz za co, bo podawanie się za inną osobę jest karalne. Ale bez obaw ciebie też w końcu kiedyś zgłoszą tak jak tego twojego, a skoro znasz zasady domina to taka sama sytuacja pauje w Gorlicach od lat czyli walka o statystyki.
Prezes
Prezes 16.09.2020, 18:50
Tam jest zasada jeden za wszystkich , wszyscy za jednego, zapomniałeś? a jak nie wiesz co czynisz, to lepiej ustąp! bo możesz jeszcze więsze sprawy rozdrapać.
Radca
Radca 16.09.2020, 16:52
Czy by byli kolejni na listach ??
zastępca naczelnika
zastępca naczelnika 16.09.2020, 12:36
niee jeden policjant robi opinię całej komendzie. biegnij i zgłaszaj!!!!
Poszkodowany.
Poszkodowany. 15.09.2020, 20:02
To Policja ma być dla Obywateli, a nie Obywatel dla Policji. Statystyki sztuczmie nakręcane to nie wszystko, bo karma wraca !
he he
he he 15.09.2020, 16:33
Cała Polska to czyta dzieciom.
Szczery
Szczery 15.09.2020, 16:18
Niech liczą się z obywatelami, to obywatele będą liczyć się z nimi.
narusiś
narusiś 15.09.2020, 13:02
Jest jakaś nadzieja w Was Halogorlice! Brawo za nagłośnienie bo w innych lokalnych mediach bardzo próbujących podlizać się "służbom" nie ma nawet wzmianki . No jak to tak Policjant zatrzymany??? nie zamieścimy tego!!!!!
Bala
Bala 15.09.2020, 12:39
Dla scislosci to nie jest napewno jeden. Sa tez tacy co sprawy molestowania nieletnich zamiataja pod dywan. Kaza nagrywac. Najlepiej moze prowokacja wuwczas by uwierzyli
Anonim
Anonim 15.09.2020, 15:10
Odsyłam do słownika 😂
Srebrna skoda
Srebrna skoda 15.09.2020, 11:32
Brawo!!
Jerry
Jerry 15.09.2020, 10:57
Ale za co go zatrzymali? Paragraf?
I z jakiej sekcji był?
CCCP
CCCP 15.09.2020, 18:40