Ul. Szopena w Gorlicach. Potrącenie pieszego. AKTUALIZACJA

  • 15.09.2020, 21:27
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Ul. Szopena w Gorlicach. Potrącenie pieszego. AKTUALIZACJA
Dzisiaj (15 września) około godz. 20.40 w Gorlicach przy ul. Szopena doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy.

 

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, strażacy z JRG Gorlice, karetka ZRM oraz policja.

Droga w czasie prowadzenia akcji ratowniczej była zablokowana.

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego incydentu drogowego. Kierujący muszą liczyć się z utrudnieniami.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Pieszy, który szedł wzdłuż drogi, wtargnął wprost pod koła nadjeżdżającego suzuki. Okazało się, że mieszkaniec Podkarpacia ma w organizmie 2,1 promila alkoholu. Na szczęście jego obrażenia okazały się powierzchowne. Został ukarany 300 zł mandatem – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Miejsce zdarzenia:

Tomasz Stasiowski

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szopen
Szopen 2 dni temu, 15:17
Niemcy wiedza, a lokalni pseudointelektualisci nie. https://de.wikipedia.org/wiki/…

Obie formy sa dopuszczalne.
Yhy
Yhy 17.09.2020, 07:18
W takiej sytuacji kierowca auta powinien zadzwonić po e-porade, policja powinna wystawić e-mandat a straż ostudzić zapał tego pijaka. I po problemie. A nie ściągać służby, blokować drogę itd. PS Na przystanku na ulicy Chopina Pisze Szopena!!! Ukłony dla MZK
Yhy
Yhy 16.09.2020, 19:42
Jakie to ma znaczenie czy Chopina czy Szopena. Kolejny pijak pcha się pod koła. Na miejscu kierowcy wysiadłbym, skopal, wytrzaskal po mordzie i dopiero później wezwał pomoc. Niech piją więcej!!! Takiego ***a w szpitalu na Tomografie wezmą od ręki a normalny człowiek 3 miesiące musi czekać!!! Rada dla nie pijanych. Pijcie i pod auta!!! Badanie zrobią na cito!!!
nauczyciel
nauczyciel 16.09.2020, 12:57
Jak zwykle osoby niedoinformowane, bądź słabo wykształcone mają najwięcej do powiedzenia. Tym razem bardzo prosto można tego dowieść:

https://sjp.pwn.pl/poradnia/ha…

Bardzo proszę i polecam na przyszłość czytać druk przed umieszczeniem komentarza. Czytanie nie boli :)
Syloe
Syloe 16.09.2020, 16:28
Wstyd że zowiesz się nauczycielem, widać ukończyłeś żłobek, może kułak jesteś. Na blokach widnieje nazwa Chopina, na wszelakich mapach także Chopina, nieuku.
nauczyciel
nauczyciel 18.09.2020, 23:05
otwórz internet, poczytaj i nie obrazaj ludzi
syloe
syloe 19.09.2020, 15:32
nie wiedziałem że internet się otwiera po***
Paweł
Paweł 18.09.2020, 07:13
Chopin ma pisownie wariantywną i poprawna jest pisownią Szopen jak i Chopin.
Jaś
Jaś 16.09.2020, 08:09
Szczegóły w krótce może za tydzień dobre
Ortografia
Ortografia 16.09.2020, 07:40
Gdzie jest ulica "szopena" ?
hm
hm 16.09.2020, 19:20
Szopena jest tam gdzie Szopen się powiesił.
Koral
Koral 16.09.2020, 14:22
Popatrz na mapę a nie zadawaj durnych pytań.
Syloe
Syloe 16.09.2020, 16:30
Na mapie jest tylko ulica,,Chopina
ortodox
ortodox 16.09.2020, 12:26
dokładnie,gdzie jest??????? pewnie nie wiadomo jaką klawiaturę wybrać do poprawnej pisowni
Chopin
Chopin 16.09.2020, 09:53
Się czyta Szopena a nie pisze
Koral
Koral 16.09.2020, 09:17
Poszukaj na mapie😂😂😂
bliźniaczki
bliźniaczki 16.09.2020, 07:02
helikopterem tera!!!!
Iks De
Iks De 15.09.2020, 22:02
ul. Szopena xDDDhahaha
ortodox
ortodox 16.09.2020, 12:26
wstyd redakcjo!

Pozostałe