Weź udział w mobilnej zabawie!

  • 16.09.2020, 11:12
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Weź udział w mobilnej zabawie! fot. materiały promocyjne / Mobility Week
Zrezygnuj z samochodu i wsiądź na rower, a jeśli to niemożliwe, postaraj się dogadać i podróżować wspólnie z innymi. Jest wiele rozwiązań, które pomagają rozkorkować nasze miasto, a jednocześnie poprawiają nasze zdrowie i jakość powietrza, którym oddychamy. Mobility Week 2020 to kolejna akcja, która ma nam o tym przypominać.

 

„Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna” - takie jest hasło przewodnie tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu #EMW. Akcja ta trwa od 16 do 22 września

Dzień bez Samochodu, który przypada na 22 września zostanie uczczony tradycyjnie: będzie można jeździć MZK zupełnie za darmo, na wszystkich trasach - nawet do miejscowości ościennych!
 

Miasto Gorlice zaprasza do zabawy!

Jak czytamy na stronie UM Gorlice:
 

W ramach akcji, aby zachęcić gorliczan do poruszania się ekologicznymi środkami transportu, które nie tylko przyczyniają się do poprawy jakości powietrza i „rozkorkowania” miasta, ale też pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, przygotowaliśmy dla Was zabawę! Jeśli lubisz spacerować, jeździć na rowerze, hulajnodze czy rolkach, to ta propozycja jest dla Ciebie.

Jak wziąć udział w zabawie?

Najpierw należy pojawić się w Pawilonie Historii Miasta Gorlice (pamiętajcie o maseczkach!). Tam otrzymacie mobilny gadżet, z którym powinniście ruszyć w trasę: ilość gadżetów ograniczona! Odwiedźcie dowolne miejsce w okolicy: tej bliższej lub dalszej. Warunek jest jednak jeden: podróż musicie odbyć w całości za pomocą zeroemisyjnego środka transportu:np. na rolkach, rowerze, hulajnogą...

Na miejscu zróbcie oryginalne zdjęcie ze wspomnianym gadżetem i prześlijcie na adres [email protected].

W komentarzu napiszcie: gdzie i kiedy zostały zrobione zdjęcia, jakim środkiem transportu poruszaliście się i ile kilometrów pokonaliście, by osiągnąć swój cel.

 

Nagrody?

Najciekawsze prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Miasta Gorlice, Kurierze Gorlickim oraz w facebookowej galerii zdjęć. Wybrane fotografie zostaną także nagrodzone upominkami promocyjnymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na FB >>> TUTAJ

Udział w zabawie i przesłanie fotografii jest jednoznaczne z akceptacją warunków zabawy, przekazaniem praw autorskich na rzecz Miasta Gorlice, wyrażaniem zgody na ich wykorzystanie w celach promocyjnych oraz wyrażeniem zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji zabawy.

 

źródło: UM Gorlice, Małopolskie Powietrze

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe