W czasie pandemii w szczególny sposób zadbajmy o komunikację i rozumienie innych osób...

  • 24.09.2020, 15:33
  • Kamila Prokop

Podziel się:

Oceń:

W czasie pandemii w szczególny sposób zadbajmy o komunikację i rozumienie innych osób...
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 stała się głównym tematem rozważań i rozmów, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w naszym codziennym życiu. W tym szczególnym czasie coraz trudniej jest nam zmagać się z codziennością. Wprowadzane zaostrzenia niestety są bardzo kłopotliwe zwłaszcza dla osób niedosłyszących, do których znacznie trudniejsze stało się porozumiewanie – nie tylko przez wymóg zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy, ale również przez obowiązek zasłaniania ust i nosa. Noszenie maseczek w dużym stopniu tłumi głos, co w konsekwencji powoduje wiele problemów ze zrozumieniem innych osób.

Jeżeli doświadczają Państwo jakichkolwiek trudności z poprawną komunikacją, najlepszym sposobem na poradzenie sobie z tą sytuacją jest skorzystanie z usług doświadczonego zespołu specjalistów, który rozwiąże wszelkie niedogodności związane z rozumieniem mowy i pozwoli uzyskać optymalną jakość słyszenia.

Gabinety CENTRUM SŁUCHU XMED dostępne są dla Państwa bez żadnych ograniczeń, jednak z zachowaniem zaostrzonych norm sanitarnych, a wszystko po to, by zapewnić Państwu bezpieczną i komfortową wizytę.

Naszą misją jest rozwiązywanie problemów niedosłuchu za pomocą nowoczesnych i dyskretnych systemów słuchowych, które zagwarantują Państwu wyjątkowe wrażenia słuchowe, a przede wszystkim dobre rozumienie mowy w każdej sytuacji akustycznej.

Priorytetem CENTRUM SŁUCHU XMED jest Państwa zadowolenie, dlatego przed decyzją o zakupie każdy Pacjent ma możliwość bezpłatnego przetestowania systemu słuchowego w warunkach życia codziennego – w domu, podczas spotkań rodzinnych, w kościele, wśród ulicznego hałasu. Państwu ułatwia to podjęcie decyzji, natomiast nam daje pewność, że zaproponowane rozwiązanie jest idealne i w pełni odpowiada Państwa potrzebom.

Zapraszamy do naszego gabinetu w Gorlicach przy ul. Węgierskiej 19, gdzie czeka na Państwa wykwalifikowany personel wraz z pakietem bezpłatnych badań takich, jak wideobadanie przewodów słuchowych, testy rozumienia mowy czy komputerowe badanie słuchu. W sytuacji, gdy dojazd do gabinetu stacjonarnego z jakiegokolwiek powodu nie jest możliwy, oferujemy Państwu również konsultacje w formie wizyty domowej.

Doświadczony Zespół Specjalistów jest do Państwa dyspozycji!


 

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/XMED-102232694933954

lub pod numerami telefonów:

informacja: 666 646 600

rejestracja: 666 976 800

Kamila Prokop

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe