Nie będzie odwołania przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego? AKTUALIZACJA

  • 24.09.2020, 10:34
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Nie będzie odwołania przewodniczącego Rady Powiatu Gorlickiego? AKTUALIZACJA
Radni MRS, PSL Ziemi Gorlickiej i KWW Przyjazny Powiat Gorlicki zawnioskowali o zmianę porządku obrad i wykreślenie punktów, których wprowadzenia sami się domagali.

 

Jan Morańda, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego na samym początku kolejnej odsłony XVIII sesji zawnioskował o usunięcie z porządku obrad punktu dotyczącego odwołania przewodniczącego rady powiatu i wyboru jego następcy. Była to wspólna decyzja radnych z MRS, PSL Ziemi Gorlickiej i KWW Przyjazny Powiat Gorlicki.

Wniosek został przegłosowany 19 głosami za na 22 radnych biorących udział w zdalnych obradach sesji.

Pomimo tego, że zmiany w statucie rady się uprawomocniły i pozwalały na odwołanie przewodniczącego w zdalnym trybie obrad, to nadal wojewoda małopolski ma czas na wniesienie swoich uwag, bo nie minął jeszcze przysługujący mu na to miesięczny termin. W tej sytuacji radni nie chcieli ryzykować ewentualnego podważenia uchwał po wniesieniu uwag przez wojewodę.
 

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mano
Mano 25.09.2020, 13:04
Z Cykora już niedaleko do Pisora 😃
KotkaCzora
KotkaCzora 25.09.2020, 08:41
Panu Miłosławowi pali się pod pupą, bardzo wolno i ciągle, jak się spodnie przepalą, to wszyscy zobaczą jaki to mały Pisiorek w tych spodniach siedział
Dyguś
Dyguś 27.09.2020, 21:33
Jakie to głębokie 😉 kotkaczora masz kompleksy? Czy moze ktos do wanny Ci wchodzi? 😂
B. B
B. B 24.09.2020, 23:24
W Gorlicach liczą się statystyki, że coś się jednak dzieje w tej Gorlickiej wsi.
Magazynier - później prezes, dyrektor
Magazynier - później prezes, dyrektor 24.09.2020, 20:15
Co się dziwicie, sukcesy tego człowieka to tylko dzięki Pani B. B.
gółnik przodowy
gółnik przodowy 24.09.2020, 22:34
Bałbały łobiącej studia w dwa i pół łoku? Tak ćwiełkają włubełki oczywiście...
Xxx
Xxx 24.09.2020, 18:48
Najpierw wnoskuja o odwolanie potem wnioskuja za nie.....co tu jest grane CYKORY i tyle ludzie bez ambicji honoru i co teraz wam nie wstyd
P.B.
P.B. 24.09.2020, 14:28
Żenada! Tyle komentarza...
Janek
Janek 24.09.2020, 13:54
Pani poseł nic nie zrobiła i nie zrobi dla powiatu gorlickiego. Radni słabo działacie.
Lolo
Lolo 24.09.2020, 11:42
Jak to bylo? Brudy pierze sie we wlasnym domu? Rada powiatu dostała dostawe wybielacza od wierchuszki i jedynej słusznie nam w regionie panującej... BAŁBAŁY
~~~ja
~~~ja 24.09.2020, 13:14
Jak ci ból dupę ściska zawsze możesz sam kandydować ale nawet gdybyś jakimś cudem wszedł to zapewne zdajesz sobie sprawę (choć się nie przyznasz), że szybko by się okazało, że oba którą krytykujesz jest 100X bardziej kompetentna od ciebie.
ghcgxc
ghcgxc 24.09.2020, 22:30
100x? Hmm, to jakieś oficjalne badania? Poproszę zatem zródło tej rewelacji - wiesz - link, nazwę instytucji, agencji rządowej...
Lolo
Lolo 24.09.2020, 21:43
Ale że to do mnie? Czy jak ? Bo nie łapię...
B
B 24.09.2020, 20:09
Chyba nie znasz czlowieka.....albo sam jesteś taki sam.....
ja do ja
ja do ja 24.09.2020, 13:45
Zmień dostawcę. strasznie bredzisz
pracownik
pracownik 24.09.2020, 11:33
a dlaczego nie pracuje jeden z radnych powiatowych ? , jako jedyny nieobecny, a takie ważne rzeczy są podejmowane i procedowane ....
pracownik byłego administracji samorządowej.
pracownik byłego administracji samorządowej. 24.09.2020, 11:27
Musieli usunąć te punkty bo ich pani poseł nastraszyła że nic nie zrobi dla powiatu gorlickiego.
SzaKAL
SzaKAL 24.09.2020, 11:03
No i zrobili z siebie id.... Słowa rzucane na wiatr. Tchórze. Jestem za likwidacją powiatów jak widzę to co się dzieje
www