Biecz. Pojazd osobowy wbił się w bariery energochłonne.

  • 25.09.2020, 07:12
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Biecz. Pojazd osobowy wbił się w bariery energochłonne. fot. OSP KSRG Biecz
Wczoraj (24 września) około godz. 21.40 w m. Biecz na drodze krajowej nr 28 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.


Kierujący alfą romeo stracił panowanie nad pojazdem chcąc ominąć sarnę, która wskoczyła na jezdnię. Pojazd uderzył w zwierzę a potem w bariery ograniczające drogę.

Na biecką obwodnicę zadysponowano służby ratunkowe.

Mimo znacznych uszkodzeń pojazdu kierujący, jak i pasażer wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń.

Na miejscu kolizji pracowali strażacy z Biecza i Gorlic a także policja.

Ruch na DK28 w m. Biecz odbywał się wahadłowo.


fot. OSP KSRG Biecz

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (3)


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kierowca
Kierowca 26.09.2020, 00:04
Niektóre komentarze są poprostu śmieszne, sarna raczej uciekła a nie k***a czekała na sesję zdjęciową
Obwodnica
Obwodnica 25.09.2020, 19:30
Alfą nie trzeba ***c żeby roz*** auto.Bo auto to badziwew na kołach.
Teodor
Teodor 25.09.2020, 17:25
No dobrze, ale co z sarną ?
Janusz
Janusz 25.09.2020, 13:58
Znowu BMW
Ktosiek
Ktosiek 25.09.2020, 11:09
Uff dobrze ze nie BMW, nie będzie głupich komentarzy Januszy.
Janusz
Janusz 26.09.2020, 12:55
Tak się sklada ze jestem Janusz i jeżdżę BMW. Jak żyć?
ccc
ccc 26.09.2020, 14:28
krótko.
Janusz
Janusz 26.09.2020, 22:42
I tak żyje za twoje podatki z 500+ więc kto tu jest przegrany frajeże?
..
.. 25.09.2020, 11:36
Smutne ale prawdziwe 😂
.............
............. 25.09.2020, 08:47
gdzie ta sarna???prędkość tam to 70 i przy tej prędkości można z daleka zobaczyć coś na drodze ...a jak ta sarna wyskoczyła na droge jak widac na fotkach są tam ekrany ..ta obwodnica słynna jest od szaleńczych jazd szczególnie w godzinach nocnych...jechał szybko i na mokrym asfalcie wyrzuciło go na łuku
xd
xd 25.09.2020, 13:04
Czytam komentarze tutaj i na Gorlice24 i naprawdę się zastanawiam jak nudne musi Pan mieć życie ze musiał się pan pochwalić swoją wspaniałą teorią na tej oraz na tamtej stronie. Dobrze że z Pana taki wspaniały wróżbita i z 3 zdjęć potrafił opisać co się tam stało. Radzę zapisać się do Policji bo widzę tutaj zmarnowany talent 😂
.............
............. 25.09.2020, 15:02
...mieszkam tam i wiem co potrafią robic na tej obwodnicy....
Szkoda gadać.
Szkoda gadać. 25.09.2020, 18:10
To że wie Pan "co potrafią robić na tej obwodnicy" nie znaczy że robił to tez ten kierowca. No należy generalizować każdemu może się zdarzyć taka sytuacja szczególnie że średnio co miesiąc jest tam jakaś kolizja z udziałem sarny a siatek ochronnych jak nie było tak nie ma.
Xxx
Xxx 25.09.2020, 11:13
Wydaje mi sie ze sarna przeleciała by przez dach, bądź szybe. A takich wgniecen nie widzę. ( od razu mowie nie znam sie)
asdf
asdf 25.09.2020, 13:09
Mógł ją nawet lekko dotknąć bokiem a nawet ominąć a z poślizgu już nie wyjść. Uszkodzenia nie są spowodowane przez sarnę tylko uderzenie w bariery po stracie kontroli nad pojazdem po próbie ominięcia zwierzęcia
Maniekicało
Maniekicało 25.09.2020, 08:34
Zdjęcie sarny poproszę, bo inaczej nie uwierzę- zapierd....ł i tyle.
gfhfsd
gfhfsd 26.09.2020, 22:44
czym alfą? to k.pa i ledwo jedzie

Pozostałe