Rewolucyjna suszarka na pranie? Elektryczne gadżety, które zaskoczą Cię funkcjami!

  • 04.10.2020, 10:30
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Rewolucyjna suszarka na pranie? Elektryczne gadżety, które zaskoczą Cię funkcjami!
Odzież suszona bryzą i pachnąca świeżością przez cały rok? To możliwe! Wszystko za sprawą innowacyjnej suszarki na pranie. Elektryczny nawiew, imitujący naturalne podmuchy wiatru to doskonałe rozwiązanie, które zadba nie tylko o Twoje ubrania, ale i domowy budżet oraz zużycie energii. Sprawdź, na czym polega fenomen elektrycznych suszarek i dlaczego warto z nich korzystać!

 

Jak działa suszarka na pranie z elektrycznym nawiewem?

 

Elektryczna suszarka na pranie to sprzęt wyposażony w specjalny system nawiewu. Emituje on chłodną bryzę skierowaną na odzież. Jej podmuchy znacznie przyspieszają wysychanie prania, nadają mu świeżości i redukują zagniecenia. Co więcej, są doskonałą alternatywą dla ciepła kaloryfera, które często negatywnie wpływa na strukturę materiału. Warto również zaznaczyć, że elektryczne suszarki wyróżniają się przemyślaną, dwupoziomową konstrukcją, która zapewnia oszczędność miejsca, porządek i szybkie rozwieszanie odzieży.

 

Elektryczna, ekonomiczna i energooszczędna!

 

Elektryczna suszarka na pranie wyposażona jest w dwie prędkości delikatnego nawiewu, który doskonale suszy odzież, a przy tym pozostawia ją w idealnym stanie. To świetna alternatywa dla popularnych suszarek bębnowych, które nie tylko charakteryzują się wysoką ceną i znacznym zużyciem energii, ale też nierzadko niszczą tkaniny. Ponadto, suszarki na pranie z elektrycznym nawiewem pozwalają na jednoczesne suszenie nawet 20 kg odzieży, co oszczędza zarówno zużywaną energię, jak i Twój cenny czas.

 

Specyficzna konstrukcja elektrycznej suszarki

 

W przeciwieństwie do klasycznych suszarek na pranie, elektryczne modele są zaprojektowane tak, by zmieścić jak najwięcej odzieży. Ich powierzchnia susząca to nawet 12 metrów! Co więcej, niektóre modele wyposażone są w półki z możliwością regulacji, dodatkowe klamerki i wieszaki na koszule. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz rozwiesić pranie tak, by jak najszybciej wysuszyć wybrane rzeczy.

 

Oszczędność miejsca w szafie i w mieszkaniu

 

Jedną z największych wad klasycznych suszarek jest ich pokaźny rozmiar. Zazwyczaj nawet po złożeniu zagracają one przestrzeń i zaburzają estetykę wnętrza. Tymczasem wiele modeli elektrycznych suszarek na pranie wyróżnia się kompaktową konstrukcją, która po złożeniu bez problemu zmieści się w szafie. Co istotne, dzięki estetycznemu wyglądowi i dodatkowym wieszakom suszarka może posłużyć Ci również wtedy, gdy w Twojej garderobie zabraknie miejsca. Jej prosta i funkcjonalna forma z powodzeniem sprawdzi się w roli wolnostojącego wieszaka na odzież.

 

Jaką suszarka na pranie z elektrycznym nawiewem wybrać?

 

Rozważasz zakup elektrycznej suszarki na pranie i zastanawiasz się, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Sprawdź nowoczesną elektryczną suszarkę na pranie NuBreeze, dostępną w sklepie Tv Okazje!

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe