Punkt Selektywnej Zbiórki Opadów Komunalnych Empol dostępny dla Gorliczan

  • 06.10.2020, 14:27
  • Kamila Prokop

Podziel się:

Oceń:

Punkt Selektywnej Zbiórki Opadów Komunalnych Empol dostępny dla Gorliczan
Przeoczyli Państwo zbiórkę odpadów niebezpiecznych i wielkogabarytowych? Nic straconego! Firma Empol sp. z o.o. - Oddział Gorlice zachęca do bezpośredniego oddawania odpadów wielkogabarytowych do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), zlokalizowanego przy ul. Przemysłowej 7, na terenie zakładu PUK Empol - Oddział Gorlice.

Odpady są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 oraz w pierwszą i trzecią sobotę każdego miesiąca od 8.00 do 12.00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Z usług PSZOK mogą korzystać właściciele nieruchomości położonych na terenie Miasta Gorlice, którzy złożyli deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ponoszą opłaty do gminy.

Przy oddaniu odpadów niezbędne jest okazanie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania.

W razie pytań odnośnie dostarczania odpadów do PSZOK Empol - Oddział Gorlice prosimy o bezpośredni kontakt mailowy: [email protected]

 

Materiał nadesłany: PUK Empol sp. z o.o.

Kamila Prokop

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

janusz
janusz 07.10.2020, 06:01
nareszcie bardzo dobry pomysł
RingR.
RingR. 06.10.2020, 20:38
Hmm, coś ostatnio kwitnie akcja wybielania Empolu. Z jednej strony fajnie, z drugiej boję się, że zbierają na jedno wielkie ognicho!!!

Pozostałe