Szymbark. Osobówka zakończyła jazdę na boku

  • 07.10.2020, 21:40
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Szymbark. Osobówka zakończyła jazdę na boku
Dzisiaj (7 października) kilkanaście minut przed godz. 21 w m. Szymbark w ciągu drogi krajowej nr 28 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

 

Kierujący pojazdem osobowym przy padającym deszczu na krętym odcinku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał na pobocze i zatrzymał się na prawym boku.

Wezwano służby ratunkowe. Na całe szczęście nikt z podróżujących pojazdem osób nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z OSP Szymbark i JRG Gorlice. Gorliccy policjanci ustalają przyczyny tego incydentu drogowego.

W czasie prowadzenia działań ratowniczych ruch na drodze krajowej nr 28 w m. Szymbark odbywał się wahadłowo.

 

AKTUALIZACJA, 8 października 2020

Około godz. 20.30 kierowca fiata z Ropicy Polskiej nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad prowadzonym samochodem, a ostatecznie zakończył swoją podróż w rowie.

Sprawca zdarzenia został ukarany, podobnie jak poprzednicy, 300 zł mandatem i punktami – informuje rzecznik gorlickich mundurowych, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

 

Miejsce zdarzenia:

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (5)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Popo
Popo 09.10.2020, 10:11
I znowu znawcy, jakby wszystkie rozumy pozjadali. Widać pechowy dzień w tym dniu też był wypadek w Ropie. Jak młody kierowca zrobi coś źle to od razu jest oczerniany jaki to głupi nie jest. Nagle się znajdują osoby super wyszkolone, wiedzą z jaką prędkością się jechało, czy można było wyprowadzić sytuację. Opanujcie się, trochę zrozumienia. Nigdy nic złego nie zrobiliście? Człowiek uczy się na błędach.
Świadek
Świadek 08.10.2020, 21:51
Kłamstwem jest zderzenie z drugim pojazdem ponieważ tam byłem i widziałem
Kajetan
Kajetan 08.10.2020, 08:22
Oczywiście za kierownica młody Pan któremu wydaje się że jest na rajdzie ... troche rozsądku i oleju w głowie za kierownicą...
Xyz
Xyz 08.10.2020, 21:57
To nie była wina kierowcy, który jechał z prawidłową prędkością tylko nawierzchni. Proszę wypowiadać się wtedy, gdy zna Pan całą sytuację, a nie oczerniać kogoś przez internet. Nie życzę Panu stracenia panowania nad autem i takich bezsensownych komentarzy, które tylko pokazują Pańską nienawiść i pozorną wyższość nad młodymi ludźmi. Więcej empatii, nawet przy znakomitych umiejętnościach nie było możliwości uratowania się z tej sytuacji.
ferdki
ferdki 07.10.2020, 22:04
Rrropniok ?

Pozostałe