Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską, autorką serii o przygodach Tupcia Chrupcia

  • 09.10.2020, 11:03
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską, autorką serii o przygodach Tupcia…
Miejska Biblioteka Publiczna w Gorlicach zaprasza dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne na spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską – autorką książek „Wojtek. Żołnierz bez munduru”, „Jajo. Jajka w gnieździe i kosmosie, czyli kogel-mogel dla dociekliwych”, „Bajka o czasie” oraz serii Tupcio Chrupcio, Ciocia Jadzia, Święci Uśmiechnięci.

Wydarzenie odbędzie się w formule online. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia nagrania!

Start => 20 października 2020 (wtorek) o godz. 11.

Eliza Piotrowska – pisarka i ilustratorka książek dla dzieci, tłumacz języka włoskiego, krytyk sztuki. Członkini ogólnopolskiego zrzeszenia młodych, utalentowanych poetów KLAN, powołanego w latach 90. przez Danutę Wawiłow. Absolwentka wydziału historii sztuki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Università La Sapienza w Rzymie. Współpracuje z czasopismami dla dzieci (Świerszczyk, Mały Przewodnik Katolicki) oraz pismami dla dorosłych poświęconymi literaturze dla dzieci. Autorka polskich i włoskich tekstów krytycznych z dziedziny historii sztuki dawnej i współczesnej. Laureatka ogólnopolskich konkursów literackich, plastycznych oraz inicjatyw edukacyjnych.

Spotkanie z Elizą Piotrowską jest zorganizowane w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, a któremu patronuje nasz portal.

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe