Gładyszów. Tragedia na skrzyżowaniu. Nie żyją dwie osoby

  • 14.10.2020, 10:17
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Dzisiaj (14 października) kilkanaście minut przed godz. 10 doszło do zderzenia audi i opla na drodze z Gorlic do Koniecznej.

 

Do zdarzenia doszło około godz. 9.40 na skrzyżowaniu dróg wojewódzkiej 977 z Gorlic w kierunku Koniecznej oraz powiatowej z Gładyszowa w kierunku Uścia Gorlickiego.

Oplem podróżowały cztery osoby.

Na miejscu zginęły dwie z nich, kierujący i pasażer siedzący za nim.

Dwie pozostałe osoby zostały przetransportowane do gorlickiego szpitala. Ich stan zdrowia w tym momencie nie jest znany. Droga w Gładyszowie, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 977 z drogą powiatową, jest całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja i zespoły ratownictwa medycznego.

 

Około godz. 9.40 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Gładyszów – powiedział aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Wstępnie ustaliliśmy, że opel corsa podróżujący drogą wojewódzką 977 od strony Gorlic w kierunku granicy Państwa zderzył się na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną z audi A4, którym podróżowała jedna osoba (jadąca od strony Smerekowca).

Samochód marki Opel, w którym podróżowały cztery osoby po zderzeniu odbił się od audi i uderzył w słup z sygnalizacją świetlną.

Niestety na skutek tego zdarzenia dwie osoby podróżujące oplem, kierowca i pasażer siedzący za nim, zginęli na miejscu. Mężczyźni w wieku 58 i 67 lat. Pozostałe dwie osoby 32-latek i 62-latek z tego samochodu przewiezieni zostali do gorlickiego szpitala. Kierowca audi nie odniósł żadnych obrażeń.

Droga wojewódzka nr 977 jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Na miejscu pracują policjanci oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która wykonywać będzie oględziny zarówno pojazdu jak i miejsca zdarzenia.

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Miejsce zdarzenia:

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (19)Pozostałe