Trzech księży odizolowanych, pozostałych trzech w kwarantannie

  • 24.10.2020, 17:08
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Trzech księży odizolowanych, pozostałych trzech w kwarantannie fot. ilustracyjne / własne
Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Kobylance w porozumieniu z gorlickim SANEPIDEM podjęła decyzję o zamknięciu kościoła.


Na facebookowym profilu parafii pojawił się ważny komunikat dla parafian.

 

 

 

 

źródło: facebook Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kobylance

Tomasz Stasiowski

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Majki
Majki 25.10.2020, 16:56
Pozamykać wszystkie kościoły raz że COVID raz że proboszczowie nabiera trochę pokory zwłaszcza Gorlickie parafie
Tybald
Tybald 25.10.2020, 12:16
No rozsądna i odpowiedzialna decyzja księdza proboszcza z tej parafii. Nie ma sensu ryzykować dalszych zakażeń.
Lika
Lika 28.10.2020, 14:15
Niestety nie do konca to prawda, gdyz ksieza ktorzy sa na kwarantannie sa widziani przez parafian w sklepach, lub jak sie poruszają samochodem. Po co ? W jakim celu? I jaki daja przykład parafianom?
Miala byc tez decyzja na stronie parafi co z osobami które uczeszczaly na nabożeństwa od 19.x. i nie ma zadnej informacji.
Tw
Tw 25.10.2020, 09:23
Mysla ze anonimowi, schowani za ekranem to hejt wylewaja na wszystko i wszystkich.Ludzie opamietajcie sie wreszcie! Czego jeszcze wam potrzeba zeby zrozumiec znaki czasu??
qdASDFGCHAFD
qdASDFGCHAFD 25.10.2020, 14:38
A oświeć mnie co to za znaki i czym to będzie skutkować?
Obserwator
Obserwator 25.10.2020, 08:03
Patrzyłem na stronę parafii. Odpust, masę imprez dla wiernych. Jeden przy drugim, wszyscy bez maseczek. 2x2 = 4. Siejesz wiatr masz burzę.
albinos
albinos 25.10.2020, 07:49
Jeszcze nie dawno ksiądz katecheta z tejże parafi powiedział młodzieży na lekcji religi ,,tylko modlitwa uchroni nas przed koronowirusem ,a kto zachoruje nie jest gorliwym katolikiem i za słabo się modlił,, .
Baca
Baca 25.10.2020, 12:33
I woda święcona antidotum na wszystko
zdrowynaumysle
zdrowynaumysle 25.10.2020, 10:49
dać mu pensję w Polsce najlepiej zarabisają faceci w czarnych kieckach
voxpopuli
voxpopuli 24.10.2020, 23:21
ile duszyczek liczy ta parafia, że aż tylu księży tam jest?
psia faja
psia faja 26.10.2020, 11:22
Mało tego każdy ma swój garaż na darowaną furę od biedaków
?? ¿
?? ¿ 24.10.2020, 21:06
A w niedekim sąsiedztwie są księża co namawiają do reżimu sanitarnego a sami się nie stosują... Tylko się śmieją..... A więc tak dbają o bliżniego...
An
An 24.10.2020, 20:57
Zal mi was ludzie!ile drwiny w was.. i wy chcecie zeby na swiecie bylo dobrze..?!zacznijcie od siebie.Wiecej empatii i wspolczucia! Dla wszystkich Ksiezy szybkiego powrotu do zdrowia!
Marek
Marek 24.10.2020, 20:34
A gdzie jest mój obraz?!
Ekspert
Ekspert 24.10.2020, 19:58
Zlikwidować tą bandę która wierzy w pieniądz i zaraża ludzi.
T
T 24.10.2020, 20:52
To kto na świecie zostanie?
Ekspert
Ekspert 25.10.2020, 16:32
Świadkowie Jehowy
były
były 24.10.2020, 18:41
I po co szedł jeden z drugim klecha się testować???? boicie się iść do waszego pana???? a może nie wierzycie w to co wciskacie innym????
Kirk
Kirk 24.10.2020, 20:12
Skoro brak Ci wiary po co szczekasz? Wiedz człowiecze ,że ostatecznie zwycięży MIŁOŚC !
były
były 25.10.2020, 05:10
Do Kirk , wiary w co ?w pieniądze rozpustę pychę ? kościoły pozamykać a sukienkowych przepędzić tak będzie najlepiej dla ciemnego luda.
Max
Max 25.10.2020, 12:15
Człowieku ogranicz te spacje, bo aż ciężko się to czyta co napisałeś
Ja
Ja 26.10.2020, 11:19
Ciebie jeszcze ciężej ,prawda w oczy kole
xyz
xyz 24.10.2020, 19:30
A mieli się nie testować i pozarażać wszystkich parafian i dzieci w szkole? Co to za pytanie w ogóle?
Niki
Niki 24.10.2020, 21:43
Szkoła stoi
yogi bear