Gorlice. Tłumy młodych ludzi protestowało spacerując

  • 26.10.2020, 15:40
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Gorlice. Tłumy młodych ludzi protestowało spacerując fot. haloGorlice
Dziś o godzinie 16. rozpoczął się protest na ul. Świeykowskiego, będący wyrazem sprzeciwu wobec treści wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

 

Już niebawem rozpocznie się relacja ze spaceru, w czasie którego manifestowany będzie sprzeciw wobec treści wyroku TK, o którym pisaliśmy >>>TUTAJ

Nasza relacja LIVE dostępna także na Facebooku >>>TUTAJ

 

Mapa miast, w których zorganizowano spacer będący protestem i głosem sprzeciwu wobec ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, została uzupełniona dziś przez Gorlice.

Około pół tysiąca młodych osób dało głos sprzeciwu wobec polityki partii rządzącej, z kulminacją pod biurem poselskim posłanki Prawa i Sprawiedliwości Barbary Bartuś.

Młodzież niosła wypisane na kartonach i banerach hasła pokazujące skalę niezadowolenia wobec ostatnich poczynań rządu, wiele z nich było kontrowersyjnych i dosadnych.

Podczas spaceru można było słyszeć wypowiedzi osób zabierających spontanicznie głos wypowiadających się na temat sytuacji w Polsce. Padało również wiele okrzyków niezadowolenia, często mocnych i wulgarnych.

Na parkingu przed biurem poselskim zaparkował ciągnik, który miał być symbolem wsparcia kobiet przez rolników.

Wśród tematów poruszanych przez spacerujących przewijały się tematy wolności obywatelskiej, decydowaniu o sobie, a także aborcji oraz walki z epidemią. Wydarzenie obyło się bez ekscesów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (60)


Komentarze (131)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wert
Wert 30.10.2020, 22:14
Gdzie gorlicka policja, pałami rozgonić tą lewacką swołocz
ds
ds 31.10.2020, 00:13
już niedługo my was rozgonimy patologio 500+
Gościnnie
Gościnnie 28.10.2020, 10:48
Jak można obrażać polskie kobiety które walczą jeżeli komuś się to nie podoba to niech nie piszę
Aa
Aa 28.10.2020, 10:26
Nie mają muzgów tylko macicę hahaha
Zuzanna
Zuzanna 31.10.2020, 19:03
Z ortografią słabo, gorlicki mistrzu riposty. 🤣👏
W internecie też jest dostępny słownik 😉
Bb
Bb 28.10.2020, 11:38
sam nie masz mózgu albo 7 klasy o czym dowodzi Twoja ortografia
tomekpan
tomekpan 27.10.2020, 21:49
hehe ten typ w okularach na zdjęciu co trzyma hasło "to jest wojna".. chyba we fortnite..
Niepełnosprawny
Niepełnosprawny 27.10.2020, 18:02
Ja do tych "Młodych" mam takie pytanie gdzie by byli teraz jakby ich Matki były za aborcją?!!!!
Sprawny
Sprawny 27.10.2020, 21:47
Może rodziły ich bo chciały, a nie dlatego że musiały?
Ja na tak
Ja na tak 27.10.2020, 18:00
A pani z foto nr.3 jak chce być w ciąży niech zostawi namiar
??
?? 27.10.2020, 15:14
Wkoncu mlodzi zobaczyli co sie dzieje bo stsrzy to zaslepieni obietnicami pis i bartuski
ELA
ELA 27.10.2020, 14:47
SŁUCHAJ JANKU JEŻELI CHCESZ ŻONĘ KTÓREJ Z UST OPRÓCZ WULGARYZMÓW NIC NIE PADA TO WSPÓŁCZUJĘ TAKIEJ POSTAWY. BYĆ MOŻE JESTEŚ JUŻ ŻONATY....I W TWOJEJ RODZINIE PRZEKLEŃSTWA SĄ TOLEROWANE. ALE TO JEST WYGODNICTWO MŁODYCH KOBIET TO JEST MÓJ POGLĄD.... NIKOGO NIE OBRAŻAM BO TYCH DZIEWCZYN NIE DA SIĘ OBRAZIĆ ONE SAME NIE MAJĄ SZACUNKI
Zuzanna
Zuzanna 31.10.2020, 19:04
Przypominam, że chodzi o prawo wyboru a nie o nakaz aborcji.
Janek
Janek 27.10.2020, 15:31
Ty nie masz szacunku jak widać obrażając kobiety które urodziły chore dzieci a nigdy nie piły nie cpaly i nie paliły ,nie życzę nikomu takiej tragedii i ludzi którzy ich obrażają ,owszem jestem żonaty i nie toleruje przekleństw ale bardziej obrażania tych kobiet
Hha
Hha 28.10.2020, 10:39
Mam nadzieję że sam się przekonasz na własnej skórze to może wtedy zmienisz zdanie czego ci życzę :)
janka
janka 27.10.2020, 14:37
Zgrane hasła i ustawka widać. Ciekawe ile im zapłacili za ten występ i skąd przywieźli. To już trzeba pytać lewackie gremia . Tym kobietom , dziewczynom ich dzieci już niedługo powiedzą wy.....j stara. Tak ich wychowają , w wolności słowa.
Zuzanna
Zuzanna 31.10.2020, 19:06
A kogo stać na opłacenie takiego tłumu jak 30.10 br. w Warszawie?
Ps
A starej powiedzą tak jak pracowała na to podczas wychowywania swoich dzieci, to chyba logiczne.
?
? 31.10.2020, 20:26
A ciebie kto opłaca za PISanie tych bredni
dsdd
dsdd 31.10.2020, 00:15
z *** pisowcu
wolny
wolny 27.10.2020, 14:25
Niewątpliwie nie chodzi tu o aborcję, czy zakaz jej wykonywania. Podstawowym celem totalnej opozycji jest usunięcie rządu i w rezultacie likwidacja państwa polskiego. Przecież Soros nie płaci tylko dlatego, że jest powiązany z biznesem aborcyjnym, ale przede wszystkim zależy mu na likwidacji państw narodowych i wychowaniu tzw. nowego człowieka. Człowieka, którego tworzenie zaczęło się już ponad sto lat temu w ZSRR. To idea, z której realizacji lewactwo nigdy nie zrezygnowało.

?
? 27.10.2020, 12:56
A mialo byc 1700 osób ale hitem jesieni jest słowo WYPIE......Ć
psia faja
psia faja 27.10.2020, 11:41
Zwracamy młodym uwagę na wulgaryzmy w czasie demonstracji, ale to nasza rodziców wina. Mnie to poniekąd nie dziwi, młodzież jest zdesperowana, jaka przyszłość ich czeka w tym kraju, tylko emigracja. Dzieci polityków wybierają studia za granicą bo rodziców stać na to, praca dla nich znajdzie się zawsze za niemałe pieniądze. Młodzi w Gorlicach zmuszeni są zatrudnić się za stawkę poniżej minimalnej krajowej, i to na umowę zlecenie z co miesięcznym przedłużeniem nie wspominając o składkach ZUS. Mnie też ciśnienie rośnie na to co wyprawia rząd i kler , a miało być tak pięknie.












Olka
Olka 27.10.2020, 12:10
Brawo popieram
Ja
Ja 28.10.2020, 10:15
Tak? To być może ci się to przyda bo takie zje*y nigdy nie będą miały normalnych dzieci czego ci życzę :)
ELA
ELA 27.10.2020, 11:22
PATRZĄC NA PROTESTUJĄCE TO 80% DZIEWCZYN W WIEKU 15-16 LAT KTÓRE ZAMIAST SIĘ UCZYĆ WYSZŁY NA ULICĘ BRONIĄC ......PRZECIEŻ TE DZIEWCZYNY POWINNY W OGÓLE ZREZYGNOWAĆ Z ZAKŁADANIA RODZINY. TO JEST PRZERAŻENIE SZOK CO TE DZIEWCZĘTA ROBIĄ. PROWADZCIE SIĘ MORALNIE, NIE ĆPAJCIE, NIE PALCIE, NIE PIJCIE A DZIECI BĘDĄ ZDROWE. BRAK SZACUNKU DLA KOBIETY WYNIKA Z ICH ZACHOWAŃ, WULGARYZMY Z UST ŚWIADCZĄ O POZIOMIE ICH KOBIECOŚCI ALE TO NIE JEST KOBIECOŚĆ TYLKO CHEĆ SEXOWANIA SIĘ Z KIM POPADNIE .....
Krystyna
Krystyna 27.10.2020, 22:26
Dodam: dziewczyny nie jedzcie - żywność jest pełna chemii, nie oddychajcie - powietrze najgorsze w Europie, to też pomoże w zdrowym i moralnym prowadzeniu się
Janek
Janek 27.10.2020, 12:15
Ela popatrz na swoje zachowanie jak Ty się wyrażasz o innych a później oceniaj, poza tym kto ma iść to o ich przyszłość chodzi !!!! Ma iść kobieta po 60 protestować? Chociaż takie też są bo są matkami ,babciami i też się martwią ,żeby ich córki i wnuczki nie musiały cierpieć i rodzic śmiertelnie chore dzieci i nie obrażaj kobiet które urodziły chore dzieci ze cpaly albo piły bo to Nie Prawda
Janek
Janek 27.10.2020, 10:13
KOBIETY, czy naprawdę jesteście z siebie dumne ???
Zuzanna
Zuzanna 31.10.2020, 19:09
Tak!
Ana
Ana 27.10.2020, 12:16
Tak Jesteśmy
konopnicka
konopnicka 27.10.2020, 09:27
Tęczowa objazdówka w akcji, i ten pajac z megafonem żal mi tych kobiet które naprawdę o to walczą , wyzwiska i przekleństwa akurat dadzą odwrotny skutek, małolaty krzyczące j...ć PIS ,czy wy......ć świadczy o poziomie społeczeństwa które bierze udział w takich ulicznych zgromadzeniach a przykład biorą z totalnej opozycji.
nie jestem za Jarkiem i z takim wyrokiem TK ale ludzie ogarnijcie się trochę .....
Andrzej
Andrzej 27.10.2020, 11:20
...i to mówi ktoś z Konopnickiej ....oazy kultury i elokwencji !...Sam się ogarnij i zejdź na ziemie .
konopnicka
konopnicka 27.10.2020, 12:47
do Andrzeja konponicka to mój podpis a nie miejsce zamieszkania , a oazę kultury i elokwencji pokazał ten marsz z hasłami wyp....ć czy je...ć PIS, prawie się czułem jak na sektorze pseudo kiboli , sam się ogarnij bo reprezentujesz ten sam poziom
Andrzej
Andrzej 27.10.2020, 14:59
Nic nie wiesz o mnie i moim poziomie , a ja oceniłem twoją wypowiedź i jak zawsze dyskusja z wami pisowcami jest stratą czasu ....
dziwne
dziwne 27.10.2020, 08:20
wieksza czesc z tych ludzi przyjechala z nowego sacza potem pod kaufem wsiadali w auta i wracali do siebie
Andrzej
Andrzej 27.10.2020, 11:23
...a może przywozili ich także z Niemiec i innych obywateli zgniłego zachodu , bo widziałem transparenty w obcych językach ?! ..he!he!..
Zuzanna
Zuzanna 31.10.2020, 19:11
Uśmiałam się! Dobre. Tak właśnie trzeba obśmiewać brednie. Brawo, Andrzeju! 🤣🙌
Fun
Fun 27.10.2020, 13:52
Twoja stara jeździ po proszek do zgnilego zachodu hahaha
Ania
Ania 27.10.2020, 15:34
Fun chyba nie zrozumiałeś sarkazmu Andrzeja🙂
Junta Juje
Junta Juje 27.10.2020, 07:33
Przecież większość to obcy ludzie, spoza Gorlic!!! Jaja sobie robicie?! Kto wam płaci? DOŚĆ MANIPULACJI POLAKAMI!!! WSZYSCY WY...!!!
.
. 27.10.2020, 07:19
Brawo. Tak trzymać. Większość komentujących niestety nie ma pojęcia o czym pisze. To jest tak ważna i delikatna sprawa, że wstydem jest pisać tak infantylne komentarze.
Fajnie
Fajnie 27.10.2020, 07:08
Takie demonstracje nic nie dadzą, trzeba ciężki sprzęt.
Oto
Oto 27.10.2020, 07:04
Prawo wyboru dla Kobiet...
Ale przeraża mnie wulgaryzm ..
Nie wyobrażam sobie tej młodzieży kiedy dorośnie i będzie rządzić nasza Polską.
Zuzanna
Zuzanna 31.10.2020, 19:12
A "spieprz... dziadu" z Jarka ust nie przeszkadzało?
Piotrek
Piotrek 27.10.2020, 11:25
Przecież rządzą nami chamy , nie zauważyła pani ?!

Pozostałe