Nowe godziny pracy punktu wymazowego

  • 28.10.2020, 11:21
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Nowe godziny pracy punktu wymazowego fot. haloGorlice
Przewidziano różne godziny wymazów uzależnione od tego, czy badanie ma być przeprowadzone komercyjnie (płatne przez pacjenta) czy też dla pacjentów posiadających zlecenie.

 

Jak podaje Szpital Specjalistyczny im. H. Klimontowicza na swoim koncie FB:

 

Od jutra (29 października) punkt pobrań materiału do badań w kierunku COVID czynny codziennie w godz. od 7 do 12 dla pacjentów posiadających zlecenie.

Od godz. 12 do 13 wykonywane są badania płatne przez pacjenta.


Ze względów epidemiologicznych pacjent powinien posiadać własny długopis celem wypełnienia zgłoszenia. Inf.tel 18 35 53 504 /505

 

 

O nowej lokalizacji punktu wymazowego i sposobie dojazdu do niego pisaliśmy wczoraj >>> Od dziś punkt wymazowy w nowym miejscu – którędy podejść, którędy podjechać?

 

źródło info: FB Szpitala Specjalistycznego im. H. Klimontowicza w Gorlicach

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

on
on 29.10.2020, 11:21
Róbcie wymaz i podnśćie statystyki
?
? 29.10.2020, 10:36
Ile czeka się na wynik bezpłatnego wymazu?
Kasia
Kasia 29.10.2020, 17:42
6 dni czekałam
az
az 29.10.2020, 11:06
Wymaz w sobotę (24.10) i wyniku ciągle brak!
Trster
Trster 29.10.2020, 00:19
Z kazdym testem pobieraja kawalek mozgu
x
x 29.10.2020, 10:44
a na co komu twój mózg?
OperatorRozumy
OperatorRozumy 28.10.2020, 18:33
Od stycznia COVID-21, możecie już naiwniacy rezerwować miejsca by nie stać w kolejce do wymazu. PS. dlaczego do wymazu nie bierzecie własnych pałeczek, a dajecie sobie coś z korporacji medycznych wkładać do nosa? Teraz Amerykańska Fundacja Onkologiczna ma Wasze genetyczne dane i tylko jak nadarzy się kupiec na narządy z identycznym genotypem to strach pomyśleć co się dalej będzie dziać.
Jona
Jona 28.10.2020, 20:33
Czy Ty coś brałeś Operatorze??
Wolny
Wolny 28.10.2020, 18:31
Opamiętajcie się ludzie z katarem idziecie na testy które dają fałszywie dodatni wynik to przez was da takie liczby zakażeń jak potracicie pracę środki utrzymania to na wiosnę będziecie żreć te maseczki i popijać płynem do dezynfekcji. Rząd wam szykuje kolejną blokadę i z pewnością nie ostatnią obudzicie się pewnego dnia bez pracy i pieniędzy a o to chodzi wszystkim sprzedajnym rządom na świecie.
???
??? 28.10.2020, 16:40
Po cholete sie tam pchacie statystyki nabijacie ,kase szxpitalowi bo za kazde badanue maja płacone 700pln a za zarazonego jeszcze wiecej ,czy wy sobie choroby szukacie????jak cvos cie bieze to codziennie czosnek ,witamine c 1000 i ibuprom 400 trzy rzay dziennie i po 5 dniach spokój,sprawdzxone osobiscie a nie katarek i odrazu do lekarza .....a pozatym ten test który wykonuja jest uniwersalnym testem na grype,biegunke icovida i prawie zawsze bedzie pizytywny ......ciekawe z tych 140 dziennych wymazów ile jest pozytywnych??chyba wiekszosc bo codzuennie przybywa w miescie zarazonych
Jona
Jona 28.10.2020, 20:37
Ten test, o którym piszesz kosztuje 50 zł. Ten w Szpitalu jest droższy, ale wiarygodny. Też mnie martwią te dane o zachorowaniach, ale to niestety jest COVID-19 😟
W
W 28.10.2020, 13:53
Nie rozumiem po co niektórzy ludzie "pchają" się na wymaz. Jesteś chory to pochorujesz parę dni i tyle ,ale jak zrobisz test i wyjdzie pozytywny to pochorujesz parę dni ale czeka cię jeszcze izolacja domowa jakieś 13 dni
nie
nie 29.10.2020, 10:06
ale z ciebie egoista
Mau
Mau 28.10.2020, 15:15
No zapewne po to zeby dostac zwolnienie? Kwaranranna po izolacji trwa rowniez 10 dni i jest wlasnie po to, zeby tego wirusa nie roznosic dalej, poniewaz nie znika on w cudowny sposob po trzech dniach.
Tomtomm
Tomtomm 29.10.2020, 09:40
Ano po to gamoniu żeby wiedzieć czy jesteś zarażonym i możesz zarażać innych . Bo u Ciebie się to może skończyć na katarze i bólu głowy , ale u twoich rodziców których zarazisz to już może być mogiła !!!! Rusz mózgownicą .
MrRed
MrRed 29.10.2020, 10:32
Wyjaśnij pracodawcy. Lekarz kieruje na wymaz i jest problem. Myslisz ze oni wszyscy tam z wlasnej woli?
????
???? 28.10.2020, 14:36
a ja nie rozumiem ciebie
x
x 28.10.2020, 14:26
lepiej już nic nie pisz...
sdrt
sdrt 28.10.2020, 18:07
dobrze pisze,czemu się go czepiasz ???
Bizon
Bizon 28.10.2020, 13:26
Szpital napisała że od 7. Ogarnijcie się.
Tomi
Tomi 28.10.2020, 12:06
Dobrze by było żeby dyrektor dał możliwość wjazdu wiekszej liczbie pojazdów wokół kotłowni to wtedy zmniejszy liczbe stojących pojazdów na chodniku na węgierskiej a co za tym idzie że poprawi bezpieczeństwo przechodniów na przejsciu dla pieszych zanim dojdzie tam to wypadku
Nowa
Nowa 28.10.2020, 11:57
Czy wie ktos moze ile kosztuje platne badanie?
WirusoLOG
WirusoLOG 28.10.2020, 18:35
Ja za 300 zł zagwarantuje Wam na piśmie, że nie istnieje coś takiego jak wirus, a co dopiero koronawirus. Dorzucę jeszcze filmiki z września 2019 r. jak planowano to co wdrożono potem przez WHO. Są już kolejki?
Sceptyk
Sceptyk 28.10.2020, 20:02
"...zagwarantuje Wam na piśmie, że nie istnieje coś takiego jak wirus..." Jesteś śmieszny i naiwny życiowo. Co tam 300 zł. Za to masz Nobla i 1 milion dolarów! Albo powyższe, plus zepsute hamulce w samochodzie od "życzliwej" korporacji farmaceutycznej, która właśnie zamierza sprzedać kilkaset milionów szczepionek na covida w UE. Rozumiesz skalę zagrożenia? Wirusy istnieją, covid niekoniecznie.
Ps. Filmiki z YT i osobiste przeczucia to trochę mało, aby obronić tę teorię. Masz jakieś własne badania? Jesteś kimś znanym?
Ps2. Powiedzmy, że wiem jak działa WHO i inne "ciekawe" instytucje, ale w dalszym ciągu bazujesz na informacjach od "osób trzecich." Więc ab ovo- masz jakieś własne badania?
MM
MM 28.10.2020, 12:57
400 zł

Pozostałe