Barbara Bartuś rozmawiała z protestującymi pod swoim biurem? Organizatorzy zaprzeczają

  • 31.10.2020, 11:44
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Barbara Bartuś rozmawiała z protestującymi pod swoim biurem? Organizatorzy…
Nie milkną głosy poparcia, ale i także sprzeciwu po przejściu przez Gorlice drugiego protestu związanego z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet. Ogromna ilość emocji, słów, haseł, ale i komentarzy zalewa internet w każdym dostępnym kanale informacji. Głos zabrała również wywołana do tablicy pani poseł Barbara Bartuś.


 

Barbara Bartuś 22 października rozpoczęła na swoim profilu facebook dyskusję na temat orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Chodziło o sprawę zgodności z Konstytucją RP zapisu o aborcji.

 


Wczoraj w godzinach nocnych (g. 23.33) ukazał się wpis, będący komentarzem do głównego nurtu dyskusji o treści:
 


Organizatorzy gorlickiego strajku stanowczo zaprzeczają, iż taka rozmowa miała miejsce:


Pełna treść dyskusji pod postem Barbary Bartuś - >>> LINK <<<

Link do profilu Strajk Kobiet Gorlice - >>> LINK <<<

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grzesiek
Grzesiek 02.11.2020, 16:05
Najprawdopodobniej ta rozmowa odbyła się przez komunikator z jedną z osób strajkujących i to pewnie nie w chwili strajku. Jakby ktoś nie wiedział, to tak teraz ludzie się ze sobą komunikują. Myślę, że pokutuje brak czytania ze zrozumieniem. To jest taka umiejętność, którą zdobywa się w szkole podstawowej
anna
anna 02.11.2020, 07:43
Ona sie tak boi że policja ją musi pilnować a tu dobrowolnie wychodzi porozmawiać ze strajkującymi ??? szkoda było się ośmieszać i kłanać.
T
T 01.11.2020, 22:51
A czy jakąś wielką tajemnicą jest co organizatorzy myślą, jakie mają postulaty, o co i z kim walczą, żeby robić z tego aferę? Nie są w stanie przyznać, że zwalczają bogoojczyźniane wychowanie i chcą LGBT obdarzyć dziećmi? A może właśnie to zwalczają, bo są zakamuflowaną opcją pisowską na protestach? Jakieś to wszystko strasznie w krótkich spodenkach.
Cycek
Cycek 01.11.2020, 18:50
Dziękuję ale nie tym razem szkoda słów co kolwiek napisać lepiej się wyskrobać i jest ok 👌
:////
://// 01.11.2020, 17:36
brałam udział w obu protestach, byłam tam ok. 30 min. przed rozpoczęciem manifestacji i ani w poniedziałek ani w piątek nie widziałam, żeby pani Barbara wychylała głowę ze swojego biura
Xxx
Xxx 02.11.2020, 08:56
Masz się czym chwalić.
sceptyk
sceptyk 01.11.2020, 21:42
Większość posłów tak robi. Biorą pieniądze na prowadzenie biura poselskiego i przejazd do Warszawy za nic. To są w skali sejmu wałki na miliony! Rejestrujesz przeloty i przejazdy na lewo, ktoś odbija twoja kartę w sejmie i kasa jest! Skąd takie ciągle pustki w sejmie podczas relacji tv?
Politycy to pasożyty! Do biura też się nie dostaniesz! Piłsudski przecież ich podsumował - ku... i złodz...e! Wszyscy!
Obserwatorka
Obserwatorka 01.11.2020, 17:07
Może Z Beatką rozmawiała ??? Niw wierzę tej pani w ani jedno słowo. W jej życiowym interesie leży posłuszeństwo prezesowi.
Janek
Janek 01.11.2020, 11:01
Co ten PIS odwala.
~~~~ja
~~~~ja 01.11.2020, 08:24
Ponieważ mój poprzedni komentarz został usunięty przez cenzurę (był opublikowany, nie zawierał obraźliwych treści a później go usunięto, bo widocznie był niewygodny) napisze jeszcze raz.

Mi się wydaje, że to organizator protestu kłamie, że takiej rozmowy nie było ponieważ zorientował się, że powiedział za dużo.
Nie jest to pierwszy i nie ostatni z organizatorów protestów, którzy przypadkowo (emocje, zaskoczenie pewnymi pytaniami) ujawnili prawdziwe ich cele.

Grześ
Grześ 31.10.2020, 21:58
Acha, strajk nie spodobał się mieszkańcom Gorlic, to trzeba się wyżyć na Barbarze? Porażka boli?
Ktoś
Ktoś 31.10.2020, 22:28
Wiesz Grześ ...dalej sobie noś ten wór przez mentalną wieś ...
Tutek
Tutek 31.10.2020, 18:46
Gdzie jest komentarz Tutka
www
www 31.10.2020, 18:33
A ja każdemu mieszkańcowi powiatu dam leksusaa i emzetę tylko mnie wybierzcie na posła
Zrealizuj ę obietnicę na pewno GWARANCJA tylko potem podatki PODATKI OD wszystkiego nawet od wody i słońca o innych drobnostkach nie wspomnę
Tutek
Tutek 31.10.2020, 18:09
Jest Mateuszek kłamczuszek i BAŁBAŁA KŁAMCZUCHA z LIPINEK Jak pani niewstyd!!!!!!
aa
aa 31.10.2020, 16:58
Nie tylko w Warszawce szambo wylało, w Gorlicach też wypłynęło na ulice.
Kristo
Kristo 31.10.2020, 18:48
..aa coś mądrzejszego możesz jeszcze napisać ?...
Slash
Slash 31.10.2020, 16:11
Co za idiotka. Jako młoda osoba zastanawiam się, jakim cudem ludzie ją wybrali.
Lachim
Lachim 31.10.2020, 16:44
Wystarczy obiecać kasę i będą łykać jak pelikan
Adi
Adi 31.10.2020, 14:30
W mediach społecznościowych 80% protestujących kobiet (w sumie to młodych dziewczyn) argumentowała swoje poparcie dla strajku pod pretekstem, że nie chcą rodzić chorych dzieci, zdeformowanych, które na pewno umrą. Okej, z tym się zgadzam, powinien być wybór. I oto wczoraj - szach mat. Prezydent RP przedstawił dokładnie taki projekt ustawy, więc postulaty zostały spełnione. W takim razie powinien być KONIEC STRAJKÓW! A jeśli nie, to znaczy, że to rzeczywiście jedynie hołota, która wychodzi, żeby podrzeć ryja. Jeśli traktujecie się i społeczeństwo poważnie, to podziękujcie za kompromis i koniec strajków.
Anty
Anty 01.11.2020, 10:37
Bardzo dobrze powiedziane !
Inkubator
Inkubator 31.10.2020, 16:52
Wie Pan, że projekt gwarantuje tyle co nic? Jak ktoś miałby zaufać deklaracji osoby, która względem orzeczenia co rusz zmienia zdanie? Koniec protestów ma rację bytu jak ustawa wejdzie w życie nie jak jeden z największych kłamców i hipokrytów ostatnich 6 lat zabrał głos.
Hołota
Hołota 31.10.2020, 16:17
Adi weź się nie kompromituj z tymi propozycjami PADA i pocałuj go z uwielbieniem tam , gdzie nie wypada ...
Fanka barbary
Fanka barbary 31.10.2020, 13:43
Barbary nie ma w Gorlicach bo skupuje kwiaty od handlarzy spod cmentarza w warszawie. Za nasze pieniądze bo z "funduszu covidowego" Jak to zwykle w pisie.
Paradox
Paradox 31.10.2020, 13:05
Wiecie co, pani Barbara to jest większą feministką od was. Skończyła prawo, zajmuje się polityką i jest niezależną kobietą. Taki paradoks. Pewnie zaraz dostanę 100 łapek w dół, ale co tam. Dziewczynki, pouczcie się trochę historii i polityki, to będziecie się mogły nazywać feministkami. Piorun na czole i żądanie prawa do aborcji na życzenie nie czyni z was światłych kobiet. Taki mamy klimat :)
ferthyjghj
ferthyjghj 31.10.2020, 18:09
Popytaj na jej temat ludzi ktorzy ja znali zanim została p osłem Ciekawe czy usłyszysz choć jedno dobre slowo
Fanka barbary
Fanka barbary 31.10.2020, 17:06
Gruntowną wiedzę prawniczą oraz niezależność nabyła drogą pocztową w czasie pracy na okienku. A trochę tam posiedziała. Oczywiście bycie pisie też jest dowodem na odbycie pełnego szkolenia ideologicznego oraz finansowego bo bez tego willi by nie było.
T
T 01.11.2020, 22:31
Katarzyna Nosowska też zaczynała karierę od pracy na poczcie, i nikt jej z tego tytułu nie robi zarzutów ani z niej nie szydzi.
sara
sara 31.10.2020, 18:11
Pracowała nie na okienku na poczcie ale jako telefonistka na centrali na poczcie.
bałbała kocham cię skrycie
bałbała kocham cię skrycie 01.11.2020, 00:05
Słyszałem że była też sprzątaczka i prezesem spółdzielni mieszkaniowej bo tak się awansuje w pisie - od zera, do... ZERA bezwzględnego. Podobno do dziś spółdzielnia liże rany. W sumie podobnie jak w Polsce - cego się PiS nie dotknie, to zamienia się w g...
medium niezależne
medium niezależne 01.11.2020, 16:17
A to prawda, Sprzątała na poczcie w Bieczu po rozwodzie poczty z telekomunikacją.
Gość
Gość 31.10.2020, 17:04
To że ktoś ma wyższe wykształcenie nie czyni go automatycznie dobrym człowiekiem ...Paradoks ?...Nie sądzę ! ...Taki mamy klimat...
tadeusz
tadeusz 01.11.2020, 12:07
Niestety głupota też może być wykształcona
Inkubator
Inkubator 31.10.2020, 16:57
Zastanawiam się czy to dla Pani Barbary nazwanie jej feministkś jest większa obelga czy dla feministek nazwanie tym mianem Pani poseł. Feminizm polega na walce o równoupouprawnienie obydwu płci, skolei Pani Poseł swoim postępowaniem walczy aby prawa obydwu płci ograniczyć. Orzeczenie TK ogranicza również prawa mężczyzn, co z tego że to nie Wy Panowie będziecie narażeni na śmierć w chwili porodu skoro ciężar ekonomiczny utrzymania chorego dziecka uczyni z was chodzące bankomaty?
Juras
Juras 31.10.2020, 14:50
Święta racja. Typowe klakierowanie tych młodych niby kobiet , piszę niby bo teraz to nie wiadomo kto kobietą jest a kto nie. Te niby feministki zielonego pojęcia nie mają co robią i tak jak pisałem klakierują w imię buntu bez podstawowej wiedzy polityczno-ideologicznej . Ten bunt podsycany jest przez środowiska lewackie którym na rękę jest ta sytuacja. Wiedzcie że oni i tak was będą mieć w d... , potrzebne jesteście jako mięso armatnie a potem kopa w cztery litery i do roboty. Zacznijcie myśleć głową nie ma....
Lewak
Lewak 31.10.2020, 18:59
...taa zacznijcie myśleć samodzielnie i idźcie do kościoła posłuchać facetów w kieckach i będziecie pełnokrwistymi barankami bożymi ....czyli mięsem bożym !
awa
awa 31.10.2020, 14:28
Stuknij sie w glowke, moze Ci rozum wroci.
jadwiga
jadwiga 31.10.2020, 12:52
Człowiek inteligentny zanim coś powie, napisze, najpierw się zastanowi
Polka
Polka 31.10.2020, 12:41
Pani Barbaro, to nie jest państwo wyznaniowe! Marzy Wam się polski islam? Kościół tak przesiąkł polityką, że teraz zbiera tego żniwo. A PiS i Rydzyk za tym stoją. Przekupiliście ludzi 500+ i postraszyliście kościołem. Teraz chcecie zniewolić kobiety. Może pora ze sceny zejść???
Fanem PiSu na pewno nie jestem.
Fanem PiSu na pewno nie jestem. 31.10.2020, 12:22
Partia PiS jest zbudowana na kłamstwie i rozmijanie się z prawdą to powszechna praktyką w jej szeregach. Dobrze że pan prezes swoje lata ma i szczególnie długo już żył nie będzie. Nie życzę by mu się coś przytrafiło ale gdy jego czas nadejdzie (z przyczyn naturalnych) to będzie szczęśliwy dzień.

Pozostałe