Kolizja pieszego z osobówką, wypadek na quadzie, porzucony samochód i najechanie na tył

  • 09.11.2020, 11:03
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Kolizja pieszego z osobówką, wypadek na quadzie, porzucony samochód i najechanie na tył
Z notatnika policjanta, czyli weekend na drogach Gorlickiego.

 

Kolizja pieszego z osobówką

W sobotni poranek (7 listopada) na ulicy Legionów w Gorlicach pieszy zatoczył się na jezdnię i otarł się o nadjeżdżającą osobówkę. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Kierująca samochodem kobieta była trzeźwa. Policjanci wszczęli czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Wypadek na quadzie

Jeszcze tego samego dnia w Ropicy Polskiej doszło do wypadku mężczyzny, który jechał po drodze gminnej na quadzie. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad czterokołowcem i spadł z pojazdu. Z obrażeniami ciała i nieprzytomny został zabrany do gorlickiego szpitala, gdzie pozostał. Policjanci również w tej sprawie wszczęli czynności wyjaśniające.

Porzucony samochód i właściciel z promilami

W niedzielę (8 listopada) o godz. 2.40 na ulicy Lipowej w Gorlicach kierowca daihatsu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w bariery, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia, porzucając samochód.

Policjanci bardzo szybko dotarli do właściciela osobówki. Okazało się, że miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie, a jego samochód trafił na strzeżony parking – wyjaśnia aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Klasyczne najechanie na tył [FOTO]

Niedziela zakończyła się kolizją w Sękowej, gdzie kierowca audi nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył mercedesa. Sprawca został ukarany 300 zł mandatem i sześcioma punktami.

 

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe