„Książka ukryta w kadrze” – zapraszamy na wystawę online!

  • 13.11.2020, 13:15
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

„Książka ukryta w kadrze” – zapraszamy na wystawę online!
Publikujemy wyniki konkursu fotograficznego „Książka ukryta w kadrze”, który został zorganizowany w ramach projektu „Wymiatasz w bibliotece”!

 

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatu gorlickiego. Zadaniem uczestników było wykonanie w plenerze lub w pomieszczeniu oryginalnego zdjęcia z książką. Prace konkursowe były oceniane w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa (klasy V-VIII) i szkoła średnia. Przy ocenianiu fotografii brane były pod uwagę przede wszystkim walory artystyczne prac, ich zgodność z regulaminem oraz oryginalność ujęcia tematu. Po wnikliwej analizie czternastu nadesłanych prac, Komisja Konkursowa w składzie: Marta Karp, Jolanta Stawiarska i Ewa Bochenek, wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach.

Szkoła podstawowa:

I miejsce: Ksawery Szary – Czytam na okrągło

II miejsce: Martyna Lisowicz

III miejsce: Paulina Siuta

Szkoła średnia:

I miejsce: Katarzyna Koza – Książka kreatywnie uskrzydlająca

II miejsce: Karolina Kania

III miejsce: Karolina Wójcik

Niestety ze względu na zaostrzający się stan epidemii nie mogliśmy się spotkać z uczestnikami na zaplanowanym wcześniej wernisażu. Laureatów i pozostałych uczestników konkursu serdecznie zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 18 352 19 62 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Nadesłane prace konkursowe urzekły nas pięknem i oryginalnością. Do zwiedzania tej niezwykłej ekspozycji w galerii Na Piętrach MBP w Gorlicach zapraszamy tuż po ponownym otwarciu biblioteki – czytamy nas stronie gorlickiej biblioteki.

Tymczasem zapraszamy do oglądania prac wszystkich uczestników konkursu fotograficznego „Książka ukryta w kadrze” w formie on-line.

 

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe