Zbiórka wody dla pacjentów chorujących na covid przebywających w naszym szpitalu

  • 19.11.2020, 08:51
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Zbiórka wody dla pacjentów chorujących na covid przebywających w naszym szpitalu
Każdy, dosłownie każdy, może wesprzeć tę akcję, przynosząc choćby jedną zgrzewkę niegazowanej wody do szpitala. To akcja od ludzi dla ludzi.

 

Pomysł zrodził się z potrzeby chwili, a pierwsze zgrzewki z wodą już docierają do lecznicy >>> LINK

Pacjenci przebywający na oddziałach covidowych nie mogą opuszczać sal ani być odwiedzani, dlatego nie ma kto im kupić i dostarczyć tak zwyczajnego produktu, jakim jest butelka wody. Stąd akcja pomocy pacjentom z gorlickiego szpitala.

Wodę można przynosić w dniach roboczych w godz. od 7 do 12 do magazynu przy wejściu do szpitalnej kuchni.

Poniżej schemat budynku szpitala z zaznaczoną kuchnią.

Jak trafić do punktu zbiorczego?

Jadąc ul. Armii Krajowej (wzdłuż przychodni i parkingu) należy skręcić w ulicę pomiędzy kwiaciarnią a prosektorium, za około 50 m po prawej stronie znajduje się wejście do magazynu kuchennego, jest on w drugim budynku za oszkloną bryłą bloku operacyjnego.

 

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (2)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Których
Których 19.11.2020, 19:27
Potrzeba zbiórki jedzenia dla policjantów pilnujacych nonstop biura i domu bartusiowej obecnie po cywilnemu w cywilnych autach ...a jeszcze jakis kibelek przenosny pewnie
Buli
Buli 20.11.2020, 09:08
Niech im Bałbała kanapki robi.
takmam
takmam 19.11.2020, 19:11
czy ci ciężko chorzy pacjenci, z gorączką, dreszczami, zapaleniem płuc, dusznościami, bólem gardła - nie powinni dostawać przypadkiem jakichś ciepłych napojów, choćby herbata, choćby zwykła, lekko ciepła, przegotowana woda? nie bardzo sobie wyobrażam siebie pijącą zimną wodę w czasie "przeziębieniowej" choroby; a co pili chorzy w czasach, jak nie było wody w plastikach? może raczej więc jakieś duże termosy by się przydały?
~~~~ja
~~~~ja 19.11.2020, 18:27
Do wszystkich trolli politycznych twierdzących, że to przez rząd, że przez 500+ nie ma na wodę i inne bzdury mam pytanie a co ze zbiórką WOŚP po co ona jest od lat? Czyżby PiS rządził stale? Przecież to też powinno być z podatku więc po co jakieś zbiórki i to nawet gdy nie było sytuacji kryzysowej?
wera
wera 19.11.2020, 16:08
oddział covid? macie na myśli cały szpital?
Buka
Buka 19.11.2020, 13:10
A rząd znowu nagrody sobie przydzieli za walkę z wirusem. Ile będziemy finansować my zwykli ludzie. I kto to wie gdzie ta woda pójdzie. Czy nie na dyrektorskie narady.
Misiek
Misiek 19.11.2020, 12:48
To już na flaszkę wody nas nie stać? Co się dzieje z naszymi składkami i podatkami? Kiedy milicja ogłosi składkę na gaz łzawiący?
A
A 19.11.2020, 11:19
Kurcze jak sie dostać do kuchni - ja nie rozumiem tego schematu a chcę zanieść wodę
EJ
EJ 19.11.2020, 11:18
Co Cię obchodzi ile da burmistrz, Ty się pokaż z tej lepszej strony i kup tę wodę. Pomyśl co Ty dasz od siebie, a nie interesuj się innymi.
ps
ps 19.11.2020, 11:03
PS. Nie pytaj ile kto da, daj ile możesz. Bo każdy z nas może tam trafić albo ktoś z rodziny lub znajomych. To jest dar serca.
Yyy
Yyy 19.11.2020, 11:00
Ale rodziny im już chyba paczki mogą podawać? tak jak to jest na innych oddziałach? .... bo nie tylko na covidowych wychodzić nie wolno!
emil
emil 19.11.2020, 10:44
a gdzie jest rząd, gdzie jest bałbała?
Kirk
Kirk 19.11.2020, 11:51
Wszędzie cholera ta polytyka ! Weż człowieku cztery litery w troki idż do Lidla kup zgrzewkę wody i zanieś. I przestań pi#$&!*ić farmazony. Wszystkim to wyjdzie na zdrowie.
bzik
bzik 19.11.2020, 11:06
bałbała się przed ludźmi schowała
ewe
ewe 19.11.2020, 10:30
Wyborcy pisu 500 zł wam smakuje ? A w szpitalach ZBIÓRKI wody :D
ja
ja 19.11.2020, 10:10
Ciekawe ile da Urząd Miasta z burmistrzami na czele w trosce o mieszkańców:)

Pozostałe