Włamanie do gorlickiego złotnika. Pies tropi ślady złodzieja

  • 20.11.2020, 09:05
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Włamanie do gorlickiego złotnika. Pies tropi ślady złodzieja
Dzisiejszego poranka (20 listopada) doszło do włamania u złotnika w jednym z gorlickich zakładów. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

 

 

Było kilka minut po godz. 5, gdy dyżurny z gorlickiej komendy policji odebrał zgłoszenie o włamaniu do złotnika w centrum miasta. W tej chwili trwa zabezpieczenia śladów.

Na miejsce jedzie też pies tropiący z przewodnikiem, który podejmie próbę poszukiwania złodzieja. Na razie nie wiadomo co zostało skradzione i na jaką wartość zostaną oszacowane straty.

Więcej szczegółów będę mógł podać, gdy policjanci skończą prace na miejscu zdarzenia – wyjaśnia aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

W drzwiach zakładu została wybita szyba, a w pobliżu złodziej pogubił biżuterię – wszystko jest zabezpieczane.

Barbara Ćmiech

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pinkamann
pinkamann 22.11.2020, 13:07
kto podejmie próbę??
pinkmann
pinkmann 21.11.2020, 17:03
to kto kieruje radiowozem skoro jedzie pies z przewodnikiem ,nie rozumiem nic...
beoghr
beoghr 2 dni temu, 12:33
No przecież wszystko jest jasne: pies jedzie radiowozem. Zabrał ze sobą przewodnika, aby ten wspomógł organa ścigania w zlokalizowaniu sprawcy kradzieży.....
Zresztą...jeden i drugi to przecież "psy"... :)
pinkmann
pinkmann 22.11.2020, 13:06
widzę że przewodnicy-przewodnikowie minusują...
wolny
wolny 21.11.2020, 07:10
Cyrk dopiero się zaczyna, zobaczycie po Nowym Roku jak wszystko podrożeje jaka będzie bieda, za ten cały cyrk z koronswirusem zapłacimy wszyscy z naszej kieszeni , sprzedajni politycy zarobią miliony a nas puszczą z torbami .
Bolo
Bolo 21.11.2020, 06:28
"Na miejsce jedzie pies z przewodnikiem, który podejmie próbę..." o Boże do czego to dpszło! Mam nadzieję, że przewonik ma dobry węch :)
Janosik
Janosik 20.11.2020, 22:20
Gorliczanie zabierają bogatym a dają biednym czyli sobie. Hej.
Olka
Olka 21.11.2020, 21:01
Lipinki to nie Gorlice
Negra
Negra 22.11.2020, 22:43
A gdzie tu coś o Lipinkach pisze? 🤷‍♀️
~~~~ja
~~~~ja 20.11.2020, 18:23
Wszystko to wina wykrzykujących i wypisujących pogróżki (powinno się ich odszukać i ukarać) gdyby nie oni byłby co najmniej jeden patrol więcej. Ciekawe czy chociaż w tej sprawie (pogróżek) prowadzone jest śledztwo czy policja jak zwykle odpuściła lewactwu?
Widzę, że niektórzy obwiniają posłankę za to, że jej grożono ciekawa godna "tolerancyjnych" lewaków (poza nimi chyba nikt by na to nie wpadł) przecież oni są nie winni, winna jest pani poseł, bo nie popiera ich poglądów więc można bezkarnie jej grozić i nawet te groźby spełnić (nie wolno pilnować aby do tego nie doszło).
Olka
Olka 21.11.2020, 20:59
Ogarnia j się w koncu
*********
********* 20.11.2020, 16:37
Zamiast pilnować Biura poselskiego pani bałtuś to wysłać policjantów na patrole.
Gorszy sort
Gorszy sort 20.11.2020, 14:00
Widzę, że trolle pis dają czadu, tyle łapek w dół przy komentarzach nigdy nie było. Ale, to że wy minusujecie nie znaczy że ludzie tak myślą. To was boli trolle.
GOR
GOR 20.11.2020, 10:58
Ludzie tracą pracę w całym kraju to takich sytuacji będzie tylko wiecej.
????
???? 20.11.2020, 10:29
A POLICJA całodobowo pilnuje biura i domu bartusiowej zamiast jeżdzić wkółko po ulicach miasta i pilnować porzadku tam gdzie potrzeba
Buka
Buka 20.11.2020, 09:59
Najważniejsze, że biuro pożal się Boże posłanki Bałbały chronione a reszta to gorszy sort. Jest efekt.

Pozostałe