Młodzi marzą o niewielkim studiu muzyczno-nagraniowym. Pomożecie?

  • 20.11.2020, 12:33
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Młodzi marzą o niewielkim studiu muzyczno-nagraniowym. Pomożecie?
Grupa przyjaciół, nastolatków z Gorlickiego, spotykająca się regularnie na wspólnym graniu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce – chcą stworzyć studio muzyczno-nagraniowe, w którym będą mogli szlifować swoje umiejętności.

 

Muzykujemy w różnych miejscach, bo nie mamy takiego, w którym moglibyśmy się regularnie spotykać. Chcielibyśmy stworzyć studio nie tylko dla nas, ale również innych młodych muzyków, aby razem grać i rozwijać swoją pasję – podkreśla Igor Foryś, współorganizator zbiórki.

Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Zbieramy na podstawowy remont pomieszczeń studyjnych i sprzęt nagłośnieniowy oraz nagraniowy (głośniki, mikrofony, wzmacniacze). Potrzeby nam będzie również sprzęt elektroniczny – wyjaśnia nastolatek.

Studio mogłoby powstać w jednym z domów w Kobylance, ale miałoby osobne wejście i byłoby zupełnie niezależne. Młodzi zapowiedzieli również, że sami wyremontują pomieszczenia przeznaczone na studio.

W chwili pisania tego artykułu na koncie zbiórki było nieco ponad 650 złotych z zakładanych pięciu tysięcy, bo na tyle oszacowane zostały niezbędne prace i zakup niezbędnego sprzętu.

Liczymy, że pomożecie nam dalej się rozwijać! – apeluje Igor.

LINK DO ZRZUTKI

Barbara Ćmiech

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

The who
The who 21.11.2020, 19:27
Nawet the Beatles grali do kotleta nie podawajcie się!
Michał
Michał 21.11.2020, 11:57
Trochę zebranie i kasę. Jakoś np. na weselach nie ma studia a idzie pograć.
Gdzie 5 tys. A gdzie studio.
Znajomy
Znajomy 20.11.2020, 22:48
Hmmm. Dość ciekawe że nie macie miejsce na regularne próby...chłopaki będą wiedzieć o co chodzi
Adrian
Adrian 20.11.2020, 19:38
Nie ma sensu. Może koledzy wam pomogą jak tak to fajnie. Może ktoś się dorzuci, ale MOŻE. Dostaniecie coś za darmo więc możecie tego nie poszanować :/ Taka jest prawda. Studio w Lipinkach jest fajne i taniej będzie wynająć w stosunku cena/jakość. A i tka nie wiadomo jak długo będziecie grać bo może wyjść z "mody"
Powodzonka i przemyślcie to
P
P 20.11.2020, 19:28
Szczerze mówiąc, jeśli chcą to niech działają! Nikt nikomu nie nakazuje wpłacać a kto będzie chciał to to zrobi... Nie ma co podcinać im skrzydeł, jeśli mają motywację to jest już dużo, a gdy uda im się stworzyć lepsze warunki to może i nawet coś ciekawego z tego wyjdzie. A co do kwoty 5 tyś to musimy wziąć pod uwagę to że możliwe że posiadają już instrumenty i sprzęt potrzebny do nich typu piecyki gitarowe. Nikt z nas nie ma pojęcia jaki to musi być remont, może chodzi tylko o kilka spraw kosmetycznych pomieszczeń co wielką kwotą nie jest. A gdybyśmy chcieli skompletować najtańsze podstawowe studio z używanym sprzętem to na spokojnie powinno im wystarczyć. Zapewne sami też zdobywają wkład potrzebny do tego przedsięwzięcia i nie wykluczajmy że posiadają już kilka potrzebnych akcesoriów do owego studia. Dajmy młodym ludziom działać! W końcu oni są przyszłością tego narodu...
Ten
Ten 20.11.2020, 18:19
Też dawniej graliśmy z chłopakami i trzeba było sobie jakoś radzić. Teraz to każdy chce darmoche i żeby było od razu. Mają GCK, tam jest salka z wyposażeniem. Może MDK? Kurde...zamiast czekać na jałmużnę to by mogli sami na to zapracować lub znaleźć rozwiązanie. Co do kwoty...to 5 tysi im styknie na ten remont i co najwyżej jakieś kable i to te najtańsze bo osprzęt też jest drogi a co dopiero kolumny wzmacniacze i wszystko. Skompletujcie sobie perkusję...zobaczycie ile kosztują talerze i cała reszta
Ogarnięty
Ogarnięty 21.11.2020, 11:36
Perkusja jest już w pełni skompletowana również parę gitar akustycznych oraz elektryczna i jest jeszcze parę rzeczy a to wszystko chłopaki musieli wykładać z własnej kieszeni
i
i 20.11.2020, 14:23
5 TYŚ NA STUDIO???????wy chyba nie wiecie ile co kosztuje...a studio macie w Lipinkach czyli Papaya Studio
Bolek
Bolek 20.11.2020, 19:30
No tak. Pan Rafał z Papaya Studio to na prawdę bardzo w porządku facet. Idzie się z nim dogadać. Wynajęcie studia do grania będzie tańszą opcją szczególnie że może się wam znudzić. Posłuchajcie rozsądku zamiast żebrać :)
.
. 20.11.2020, 14:41
Jeżeli ma Pan problem z tym że ludzie chcą się rozwijać to naprawdę przykre poza tym studio w Lipinkach nie jest otwarte ani darmowe
GUCIO
GUCIO 20.11.2020, 17:40
Dawniej wystarczyła łąka, ławeczka w parku, namiot... a teraz musi być STUDIO - marzy się. Jak tatuś wybuli kasę, to dzieciak będzie miał - proste. A nie żebrać od ludzi.
Ja
Ja 20.11.2020, 14:10
A ja jestem młody i marzę aby być piękny i bogaty

Pozostałe