Umowa na remont drogi powiatowej podpisana

  • 30.11.2020, 09:16
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Umowa na remont drogi powiatowej podpisana Fot. Starostwo Powiatowe w Gorlicach
W piątek (27 listopada) w Starostwie Powiatowym podpisana została umowa na remont drogi powiatowej Ropa – Wysowa Zdrój – Blechnarka – granica państwa. Wartość zadania to 3,88 mln zł. Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

 

W podpisaniu umowy uczestniczył wicestarosta Stanisław Kaszyk i dyrektor Powiatowego Zarządu Drogowego Rafał Wojna oraz przedstawiciele firm: GODROM z Gorlic i STRABAG z Wrocławia, które zostały wyłonione w przetargu.

Remont drogi zakłada wymianę konstrukcji nawierzchni w miejscach uszkodzeń na długości blisko 1,5 km. Wartość robót wynosi ponad 3,88 mln zł, a inwestycja otrzymała dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych w wysokości prawie 1,95 mln zł.

Planowany termin realizacji inwestycji to maj 2021 roku.

 

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dziura
Dziura 30.11.2020, 15:15
Szkoda że na tej samej drodze w jej końcowym odcinku Wysowa-Blechnarka w większości przypomina bardziej te stereotypowe z zza wschodniej granicy. Po deszczu strumienie płynące koleinami, dziura na dziurze łatana na wiosnę a w lecie i tak różnicy nie widać , pozapadane koleiny, most na drodze remontowany cyklicznie co parę lat a i to ponoć za niedługo się skończy bo stan jego przyczółków wskazuję że sam się zawali ze wstydu. Może pomimo corocznych obietnic w końcu władze samorządowe coś z tym zrobią?

Pozostałe