Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaAparaty słuchowe? Sprawdź u nas bezpłatnie jakie będą najlepsze dla Ciebie! Badanie słuchu? u nas są wszystkie badania dzieci i dorosłych - Gorlice, ul. 11 Listopada 27/1.9, tel. 510 500 802
Reklama Eko-Tech 2 - Gorlice, ul. 11 Listopada 27, tel. 519 832 580 - tylko u nas w Gorlicach znajdziesz tak bogaty i unikalny asortyment roślin!
Reklama Znajdź swój wymarzony rower w IwoBike
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaHydrotech - skład budowlany, stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, wulkanizacja - Siedliska 116, tel. 513 184 054 | Kwiaciarnia Gabi - dekoracje kościołów, dekoracje samochodów ślubnych, dekoracje sal weselnych, bukiety ślubne i okolicznościowe - ul. Węgierska 5, Bobowa, tel. 510 199 110
Reklama Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu - rekrutacja od 8 czerwca - WYBIERZ DOBRY KIERUNEK STUDIUJ W NOWYM SĄCZU
Reklama Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi, Filia w Jaśle - rekrutacja na studia w AHE w Jaśle trwa! Studia licencjackie i magisterskie (zaoczne), administracja, pedagogika - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I ZYSKAJ RABAT 10%!

Gorlicka ślizgawka już wkrótce będzie otwarta AKTUALIZACJA

Podziel się
Oceń

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach opublikował na swojej stronie komunikat o otwarciu miejskiego lodowiska. Kiedy będzie można wybrać sie na łyżwy?

 

AKTUALIZACJA (4 grudnia, godz. 14.30)

Jak podaje UM Gorlice:

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe otwarcie lodowiska „GORTOR” zostaje przesunięte na przyszły tydzień.
Wkrótce poinformujemy o nowej dacie otwarcia.

 

Gorlickie lodowisko miało być czynne od jutra (5 grudnia), niestety będziemy musieli jeszcze poczekać.


Napisz komentarz

Komentarze

koczia 04.12.2020 13:18
zna kotś moze tego chłopaka z szaliku (*-*) ?

Marek 04.12.2020 13:01
Na łyżwy tak na stoki nie

Olka 04.12.2020 13:18
Przecież stoki są otwarte ,problem jest w hotelach ,prezydent obronił stoki?

Zbyszek 04.12.2020 14:18
Tego bezobjawowego prezydenta żadne stoki w przyszłości nie obronią ...

? 04.12.2020 07:59
a zgromadzenia do 5 osób jak przeskoczą?????

Pop 05.12.2020 07:03
To nie jest zgromadzenie ludzie znajduja sie na terenie objektu i tu liczy sie ludzi od metrow objektu w tym przypadku to dosc sporo wejdzie

fio 03.12.2020 23:12
ktoś się orientuje, czy wypożyczają łyżwy dziecięce?

Olka 04.12.2020 13:16
W zeszłym roku wypożyczali ,więc myślę ,że w tym roku też będą

123 04.12.2020 19:07
a covid ?

fio 05.12.2020 23:53
covid przeszliśmy w październiku. Ani nie zarażamy, ani się nie zarazimy

Pomocna 04.12.2020 15:27
Tak, istnieje możliwość wypożyczenia również łyżew dla dzieci.

ReklamaCentrum Aktywnej Rozrywki BAZA Nowy Sącz - BAZA tu zaczyna się zabawa - Nowy Sącz, CH Gołąbkowice, poziom -1, ul. Prażmowskiego 11
Reklama Nowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, tel. 733 920 260 - Oferujemy: wizualizacje 3D, fachowe doradztwo. U nas kupisz: płytki, ceramikę, kabiny, wanny, armaturę łazienkową, meble i wyposażenie łazienkowe. SPRAWDŹ OFERTĘ
AKTUALNOŚCI
Reklama
POPULARNE
Reklama Gmina Sękowa zaprasza na IV Festiwal Wina i Sera w Sękowej, 3 lipca - 5 lipca 2026
Reklama

Temperatura: 27°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
OSTATNIE KOMENTARZE
Autor komentarza: butelkka Treść komentarza: Zamiast normalnie pracować robią pokazówki .Po co to komu ? Zaraz pewnie kaweczka ,poczęstunek .Do roboty !!! Ciekawe ile pieniędzy idzie na takie spotkania otwarcie drogi ,mostu, w przedszkolu,dps,szkole itd ... Wszędzie korytko musi być a dla Tych co najbardziej potrzebują NIE MA . Ciekawe czy ludzie zgadną ile zarabiają Panie opiekunki np.w DPS (dom pomocy społecznej)przy przewijaniu ludzi chorych,cierpiących ? Bardzo cięzka praca .Podpowiem najniższą krajową .A taki co od imprezki do iprezki ,od spotkania do spotkania ile ? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: strona wuwuwu Treść komentarza: Patrząc na pogarszającą się sytuację gospodarczą na naszym gorlickim podwórku, zaciąganie tak dużego kredytu jest złym działaniem. Tym bardziej, że nikt z popierających ten pomysł nie pokazał jego pełnego kosztu. Mieszkańców ubywa, młodzieży w szkołach ubywa, podmiotów płacących podatki też ubywa. To kto to będzie spłacał za 10 lat? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:54 Źródło komentarza: Jeden głos zdecydował. Tak głosowali radni nad wotum zaufania dla Zarządu Powiatu Gorlickiego Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Stolik z wódką i rura dla pań impreza udana podatnik zaplaci Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada Autor komentarza: W Treść komentarza: Pani radna z przedmieścia jaka dumna a prosić żeby postarała się o poprawę lokalnych dróg na przedmieściu to ona problemu nie widzi i chow głowę w piasek !!! Data dodania komentarza: 25.06.2026, 10:05 Źródło komentarza: Nowe rondo za blisko 4 mln zł. Ma powstać do listopada
Reklama