Nowe wytyczne korzystania z lodowiska. Przeczytaj nim odwiedzisz ślizgawkę

  • 07.12.2020, 10:26
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Nowe wytyczne korzystania z lodowiska. Przeczytaj nim odwiedzisz ślizgawkę fot. ilustracyjne/ unsplash
Nadal czekamy na oficjalny komunikat w sprawie terminu otwarcia gorlickiej ślizgawki. Już teraz pojawiły się jednak dokładne wytyczne związane z możliwością korzystania z lodowiska w nowym reżimie sanitarnym.

 

 

W oczekiwaniu na informację o oficjalnym początku sezonu na lodowisku gorlickim przekazujemy komunikat OSiR w sprawie zasad bezpieczeństwa, które będą obowiazywały na lodowisku w związku z pandemią COVID - 19. 

Limit osób jednocześnie przebywających w obiekcie wynosi 150.

Zakaz korzystania z lodowiska przez osoby z objawami infekcji i chorób dróg oddechowych.

Zachowanie 1,5 m dystansu społecznego pomiędzy osobami stojącymi w kolejce do kasy i wypożyczalni oraz w obiekcie lodowiska.

Obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu/wyjściu z wypożyczalni oraz obiektu lodowiska. Środki do dezynfekcji znajdują się przy wejściu na obiekt, w wypożyczalni oraz toalecie.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie całego obiektu. Dotyczy to również podczas jazdy na łyżwach.

W budynku wypożyczalni może przebywać maksymalnie dwie osoby w tym samym czasie. Pozostali czekają na zewnątrz zachowując odpowiedni dystans 1,5 m.

Łyżwy przymierzamy na zewnątrz budynku wypożyczalni w miejscu do tego przeznaczonym. Ewentualna wymiana sprzętu na inny rozmiar odbywać się będzie przez okno wypożyczalni umiejscowione od strony tafli lodowiska.

Po zakończeniu ślizgawki prosimy o jak najszybsze oddanie wypożyczonego sprzętu oraz opuszczenie lodowiska, by przed następną ślizgawką załoga obiektu miała czas na dezynfekcję wypożyczalni, toalety, łyżew oraz powierzchni, z którą stykają się jego użytkownicy (klamki, poręcze, siedziska).

Niestosowanie do powyższych obostrzeń oraz poleceń pracowników lodowiska będzie groziło wydaleniem z obiektu.

BARDZO PROSIMY OSOBY BEZ WŁASNEGO SPRZĘTU ( ŁYŻWY, KASK ) O WCZEŚNIEJSZE STAWIENIE SIĘ NA ŚLIZGAWKĘ W CELU WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU.

 

źródło info: OSiR Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe