Jarmark Bożonarodzeniowy będzie w tym roku zupełnie inny

  • 14.12.2020, 12:36
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Jarmark Bożonarodzeniowy będzie w tym roku zupełnie inny fot. ilustracyjne / UM Gorlice
W tym roku Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się, tak jak co roku. Jego forma będzie jednak całkowicie odmienna od tego, co do tej pory znamy.

 

UM Gorlice postanowił podtrzymać piękną tradycję jarmarków bożonarodzeniowych. Warunki pandemii powodują jednak, że nie możemy liczyć na okolicznościowe stragany w centrum miasta. Nie będziemy też spacerować między nimi, wybierając wymarzone ozdoby choinkowe i świąteczne przysmaki.

Jak wyjaśnia UM Gorlice:

Niestety, w tym roku ze względu na obostrzenia i trwającą pandemię, zabraknie stoisk handlowych i wspólnej wigilii. Nasze wydarzenie jest jednak niezwykłe i bardzo je lubimy, dlatego w tym roku spotkamy się w inny sposób.

Jak? Online!

W ten sposób podtrzymujemy niepisaną tradycję, wpierając i promując lokalnych wytwórców i ich produkty. 

W jednym miejscu, na wydarzeniu na naszym profilu facebookowym, zbierzemy oferty wystawców, których zazwyczaj można było spotkać na gorlickim jarmarku. Lista będzie na bieżąco aktualizowana, codziennie będziemy dodawać nowe oferty.

To właśnie teraz najważniejsza jest pomoc i solidarność, dlatego robiąc świąteczne zakupy warto pamiętać o lokalnych przedsiębiorcach. #wspieramylokalnych

 

Jeśli chcecie dołączyć do Jarmarku wystarczy kliknąć w link wydarzenia na FB: Gorlicki Jarmark Bożonarodzeniowy online

Jeśli jesteś rękodzielnikiem, artystą bądź lokalnym producentem tradycyjnych, świątecznych produktów spożywczych możesz z łatwością zgłosić się do promocji swoich produktów w czasie Jarmarku.  Swoją ofertę wystarczy wysłać na adres mailowy UM Gorlice:

Zachęcamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, do przesyłania na nasz adres mailowy: [email protected] swoich ofert.

 

źródło info: UM Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wronia kość
Wronia kość 14.12.2020, 17:22
Robiąc świąteczne zakupy np. w Aldi - warto pamiętać o lokalnych przedsiębiorcach.

Pozostałe