IX Gorlicka Wigilia dla samotnych i potrzebujących

  • 15.12.2020, 08:26
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

IX Gorlicka Wigilia dla samotnych i potrzebujących Fot. ilustracyjne / UM Gorlice
Konieczność przygotowania Wigilii w innej formie była koniecznością.

 

Jak podaje UM Gorlice:

W tym roku, ze względu na obostrzenia i trwającą pandemię, nie spotkamy się na wspólnej Gorlickiej Wigilii podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Nie rezygnujemy jednak z tej pięknej tradycji. Tegoroczna Wigilia będzie miała charakter hybrydowy.

Organizatorzy zapraszają  wszystkich potrzebujących i samotnych w niedzielę (20 grudnia), w godz. 12-15, do Restauracji Orchidea przy ul. Parkowej, po odbiór dań na wynos.

 

Ci, którzy z różnych względów nie będą mogli osobiście tam się pojawić będą mogli otrzymać paczki bezpośrednio w swoich domach. Będą one rozwożone przez Fundację Róża do najbardziej potrzebujących. Dodatkowo Fundacja zajmie się także przekazaniem świątecznych paczek dla dzieci z domu dziecka w Zagórzanach i tych przebywających na oddziale dziecięcym gorlickiego szpitala.

Pomysłodawczynią Gorlickiej Wigilii jest Iwona Budziak, restauratorka i właścicielka Restauracji Orchidea, która z powodzeniem od dziewięciu już lat, wspólnie z Fundacją Róża i przy pomocy wielu darczyńców, organizuje to piękne wydarzenie. W organizację Wigilii i przygotowanie paczek włącza się tradycyjnie wiele firm i instytucji, których loga zostały zamieszczone na plakacie powyżej. Gorlicką Wigilię jak zawsze wspiera także Miasto Gorlice.

 

źródło info: UM Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

moroz
moroz 15.12.2020, 16:43
pierwsi przyjda najwazniejsi w miescie i beda sie opychac , potrzebujacy po katach beda siedziec. Oczywiscie kamery itd. jacy to oni wspaniali.

Pozostałe