Posypały się wysokie mandaty. Pięć kolizji w pięć godzin

  • 15.12.2020, 12:54
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Posypały się wysokie mandaty. Pięć kolizji w pięć godzin Fot. Gorlice. Kolizja przy Jarmarku Pogórzańskim
Wczoraj (14 grudnia) na drogach Gorlickiego doszło do kilku kolizji, każda została zakończona mandatem.

 

Kilkanaście minut po godz. 12 na ulicy Pod Lodownią w Gorlicach kierowca skody nie zachował wystarczającej ostrożności w czasie cofania i uderzył w stojącego za nim fiata. Sprawca został ukarany 220 zł mandatem.

Niespełna dwie godziny później w Szymbarku kierująca audi nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył peugeota. Kobieta została ukarana 250 zł mandatem i sześcioma punktami.

>>> Gorlice. Potrącenie pieszej na ul. Bieckiej

Kilka minut przed godz. 15 na ulicy Bieckiej w Gorlicach, w okolicach stacji PKP, kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która znajdowała się już na pasach. Gorliczanka została zabrana do gorlickiego szpitala, na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne, dlatego zdarzenie to zakończyło się 500 zł mandatem dla kierowcy audi.

Około godz. 16.30 w Ropicy Polskiej doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Kierująca audi nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył toyoty, a zaraz po tym audi zderzyło się jeszcze z jadącą z przeciwległego kierunku skodą. Sprawczyni będzie musiała teraz zapłacić 500 zł mandat, a na jej konto wpłynęły już punkty karne.

>>> Gorlice. Kolizja przy Jarmarku Pogórzańskim

Poniedziałek w drogowych statystykach policji zakończył się kolizją na ulicy Bieckiej w Gorlicach, gdzie kierowca opla na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu seatowi i doprowadził do stłuczki samochodów. Kierowca opla został ukarany 300 zł mandatem i punktami.

 

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe