Kultura na wyższym poziomie. Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej zakończony

  • 29.12.2020, 08:48
  • Kamila Prokop

Podziel się:

Oceń:

Kultura na wyższym poziomie. Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej zakończony
Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że dobiegły końca prace remontowe i modernizacyjne prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej, w ramach realizacji zadania „Kultura na wyższym poziomie – remont i adaptacja pomieszczeń II piętra w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej”, których celem było stworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności kulturalnej oraz poprawa estetyki wnętrza budynku.

 

Remont objął pomieszczenia znajdujące się na II piętrze budynku GOK oraz w tym: remont ścianek działowych, podłóg i sufitów, modernizację instalacji elektrycznej i wodnokanalizacyjnej, adaptowanie jednego z pomieszczeń na sanitariaty, wymianę drzwi, położenie płytek ceramicznych i paneli podłogowych oraz malowanie ścian.

Zupełnie nowe, estetyczne i nowoczesne oblicze zyskał także korytarz wraz z holem przed głównym wejściem na salę widowiskową. Tutaj wymieniono drzwi i oświetlenie, zamontowano gablotę, a na ścianach położono płytki imitujące cegłę oraz zamontowano powietrzną kurtynę cieplną nad wejściem do budynku.

Pomimo trudności spowodowanych panującym stanem epidemii wykonawcy remontu: firma WITEX z Siołkowej oraz Zakład Remontowo – Budowlany Andrzej Kuś z Biesnej zakończyli prace w terminach określonych w umowach.

Na realizację ww. zadań Gminny Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 62.000,00 zł. To już kolejna, otrzymana w tym roku dotacja otrzymana od MKiDN. Pragniemy tą drogą serdecznie podziękować za otrzymane wsparcie, bez którego realizacja prac remontowych byłaby niemożliwa.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Kamila Prokop

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 29.12.2020, 19:44
No i super.
Może teraz czas zająć się projektem dotyczącym instalacji OZE. Wójt Tarsa podpisał z mieszkańcami umowy, w których termin realizacji inwestycji określił do 30 listopada 2020 r. Dzisiaj prawie koniec grudnia i instalacje nie są zakończone, bo wykonawca instalacji nie ma jeszcze elementów do zamontowania. Parodia!
Janina
Janina 29.12.2020, 09:14
Fajnie i ładnie! Pozdrawiam!

Pozostałe