Pierwsze szczepionki przeciwko Covid 19 dotarły do gorlickiego szpitala

  • 30.12.2020, 09:39
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Pierwsze szczepionki przeciwko Covid 19 dotarły do gorlickiego szpitala Fot. Szpital Specjalistyczny w Gorlicach
Dzisiaj rano (30 grudnia) do gorlickiego szpitala dotarły pierwsze szczepionki przeciwko Covid 19. Dokładnie 75 dawek, które przyjechało w pierwszym transporcie, pozwoli uruchomić punkt szczepień.

 

W związku z wyznaczeniem Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach jako szpitala węzłowego w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 personel podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz aptek może zgłaszać chęć zaszczepienia do 14 stycznia.

Więcej informacji TUTAJ

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darek
Darek 30.12.2020, 16:34
Żeby jak najszybciej szczepionka stała się dostępna dla wszystkich, którzy chcą się zaszczepić na Covid.Ja się zaszczepię.
Szczepan Szczepkowski
Szczepan Szczepkowski 31.12.2020, 16:44
A szczep się nawet poczwórnie! Niech ci na zdrowie wyjdzie!
Oni
Oni 30.12.2020, 15:18
Kogo Szpital zatrudnia, to powinien się zastanowić w ramach Bezpieczeństwa.
GORLICE
GORLICE 30.12.2020, 14:18
A czemu nikt nie komentuje fejk szczepien na wizji ????
~~~~ja
~~~~ja 30.12.2020, 17:22
Oczywiście byłeś przy tym, jesteś ekspertem i doskonale wiesz, że to fejk a nie prawdziwe szczepienia.
Gorlice
Gorlice 31.12.2020, 10:29
Przeciez na zywo w tv szczepienia bez igly byly nawet w ,,polsacie,,dlaczego jestescie tak ograniczeni i wierzycie w to co pokaze wam tvp sa interentowe nieżelazne strony gdzie powtorki z wizji mozna ogladnac.
~~~~ja
~~~~ja 31.12.2020, 11:47
@Gorlice i inni antyszczepionkowcy proponuję ustalić jedną wspólną listę argumentów przeciwko szczepieniu, bo jesteście nie dość, że niewiarygodni to jeszcze śmieszni.

Jeszcze wczoraj był wpis o tym, że rzekomo jakaś pielęgniarka w USA zemdlała a później zmarła po szczepieniu na wizji.
Oczywiście prawdą jest tylko, że zemdlała i to bez związku ze szczepieniem tylko podobno czasami zdarzają się jej omdlenia coś w związku z krążeniem ale żyje i ma się dobrze.
Jednak wracając do sedna to jak to zmarła po fejkowym szczepieniu? A może tylko w Polsce są fejkowe szczepienia? Bo co bo polityka? Tylko dlaczego zarówno z rządu jak i z opozycji grają do jednej bramki co im się NIGDY nie zdarza?

Poza tym nie wiem co chcecie ugrać wypisywaniem takich głupot, bo szczepienia przecież są dobrowolne i nie chcesz to się nie szczepisz. Gdyby były przymusowe to bym zrozumiał, że chcesz doprowadzić do jakiegoś buntu przeciwko nim, czy nawet rządowi itd. a tak co chcesz zbawić świat? Uważaj abyś nie zbawił nas w ten sposób, że obostrzenia związane z covid będą znacznie dłużej. O wypadkach śmierci na covid i na w związku z nim utrudniony dostęp do opieki medycznej to już nawet szkoda wspominać.

Weź, zacznij myśleć, bo na wiedzy czerpanej z memów i fakenewsów daleko nie zajedziesz.

Magda
Magda 31.12.2020, 14:13
I tak beda obostrzeniA do czasu kiedy nie bedzie ani jednego przypadku taka prawa myslisz ze zaszczepiony nie zarazi innych to sie mylisz i to bardzo tak samo jak inna osoba np ozdrowieniec zawsze moga oboje zarazic bo na sobue zwleka wirusa puki korona sama w przyrodzie nie zginie to zawsze ktos chory bedzie jak z grypa poza tym juz w niemczech mowili ze te szczepionki sa na chwile trzeba bedzie powtarzac nawet co pol roku bo jak powiedzial jakus ich profesor sztucznie wychodowane przeciwciala beda w organizmie gora 3 miesiace i nie ma gwarancji ze zostanie wytworzona pamiec komorkowa jak w przypadku nauralnych przeciwcial powstalych po przechorowaniu takze nie ma sie co na zapas podniecac szczepionka poczekamy zobaczymy jak dziala na tych co ja juz przyjeli
Onaaa
Onaaa 30.12.2020, 13:59
A i przed kowidem szpital gorlicki jak leczyl? to szpital tylko z nazwy
;LKJHGFTE
;LKJHGFTE 30.12.2020, 10:56
I PO CO???
DRIFT
DRIFT 30.12.2020, 12:39
SIE NOGI NOCOO
Don Sanepido
Don Sanepido 30.12.2020, 11:08
Twój komentarz jest tak błyskotliwy i inteligentny, a zarazem zaskakujący i skłaniający do refleksji i przemyśleń, że postanowiłem na niego odpisać, ale nie wiem jak. Muszę więcej książek przeczytać chyba
XXX
XXX 30.12.2020, 10:40
I co dalej z tą wiedzą...?
Łon
Łon 30.12.2020, 10:30
Proponował bym dowiedzieć się ilu lekarzy i ogólnie personelu medycznego w gorlickim szpitalu wyraża chęć na zaszczepienie.Z moich informacji wynika że jest to tylko garstka.
Never
Never 30.12.2020, 12:19
Bo większość personelu medycznego przechorowała covid więc się nie chcą szczepić
~~~~ja
~~~~ja 30.12.2020, 11:13
Proponowałbym się dowiedzieć ilu lekarzy w Gorlickim szpitalu leczy ludzi a ilu tylko bierze podwójną pensję a boi się podejść do pacjenta (nawet takiego który miał zrobiony test), bo z moich informacji wynika że jest to tylko garstka.

Pozostałe