Gorlice. Dachowanie audi na ul. Stróżowskiej AKTUALIZACJA

  • 06.01.2021, 19:58
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Gorlice. Dachowanie audi na ul. Stróżowskiej AKTUALIZACJA
Dzisiaj (6 stycznia) około godz. 19 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

 

Kierujący audi z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn jadąc od centrum w kierunku Mszanki, stracił panowanie nad kierownicą. Pojazd zahaczył o pobocze, przejechał na drugą stronę jezdni, uderzył w krawężnik, a następnie wpadł z impetem w ogrodzenie. Audi odbiło się od betonu i zostało wyrzucone na jezdnię, gdzie dachowało.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną z JRG Gorlice oraz policję.

Brak informacji o osobach poszkodowanych.

Droga na czas prowadzenia działań była zablokowana.

 

AKTUALIZACJA (info KPP w Gorlicach)

O godzinie 19 służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia, przy ul. Stróżowskiej w Gorlicach.

Kierujący samochodem marki Audi, mieszkaniec Stróżówki, nie zachował bezpiecznej odległości od wyprzedzanego seata, prowadzonego przez mieszkańca Gorlic. Po uderzeniu w wyprzedzany samochód audi obróciło się, przejechało przez chodnik. Siła rozpędu spowodowała, że po zderzeniu pojazd obrócił się i zakończyło jazdę na dachu. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (12)


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

poldoncaro
poldoncaro 13.01.2021, 17:28
na Stróżowskiej i nie tylko takie bandytyzmy drogowe występują, NIESTETY - chodzi mi tu o wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, to standard. Po co ten z audi tam wyprzedzał?! Co? Przecież tam podwójna ciągła jest!! Ah no tak, niektórych ona nie obowiązuje i za nic ją mają... No cóż...stało się, ta sytuacja czegoś nauczy? Dobrze, że nikomu nic się nie stało.
Jędrzej
Jędrzej 07.01.2021, 22:38
k*rwa

biegałem tamtędy czasami, już wiem skąd odruch obracania się gdy jedzie samochód.
mieszkaniec
mieszkaniec 07.01.2021, 20:44
dlaczego tylko mandat? stworzył zagrożenie w ruchu lądowym, powinny być wstrzymane uprawnienia do kierowania pojazdem i sprawa do sądu o ukaranie.
Kierowca
Kierowca 07.01.2021, 14:14
Poważni ludzie piją woodkę, cielęta mleko, poważni ludzie prowadzą pojazdy, a ***e nawet furmanki nie powinni.
Robert Kubica
Robert Kubica 07.01.2021, 15:31
To niestety do "poważnych" się nie zaliczasz
Gerwazy
Gerwazy 07.01.2021, 13:37
WIADOMO Stróżówka samo mówi za, siebie mieszkaniec Stozowki tak trzymac dalej powodzenia 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
?
? 07.01.2021, 15:29
Masz coś do stróżówki?
ja
ja 07.01.2021, 08:35
Za nisko leciał?
Boni
Boni 07.01.2021, 08:13
Samo nazwa gdzie, się to stało czyli Stróżówka mówi samo za siebie tam tylko sami tacy a słoma z butów wystaje życzę Ci kierowco byś nigdy nie usiadł już za, kierownica
Pazdan
Pazdan 07.01.2021, 15:26
Nikt nie pytał
Marzena
Marzena 07.01.2021, 14:21
Czytaj ze zrozumieniem,wypadek był na ul. STRÓŻOWSKIEJ,a kierowca z Stóżówki
Dac mu mandat wysoki
Dac mu mandat wysoki 06.01.2021, 22:34
A policji juz od roku ja ulicach nie widać ,zajeci sa poszxukiwaniem ludzi hez masrk a na ulicach w powiecie sie cuda dzieja a policji nie uświadczy żadnego patrolu żadnych kontroli prędkości itd a dawniej było patroli co kawałek,a moze wszyscy chorzy po chodzeniu po sklepach????zawsze gdzie stała policja to jezdzili wolniej a pizatym produkuje sie teraz wiele młodych kierowców co wydaje im sie ze jeżdzą po swojej miedzy....
Daciarz
Daciarz 06.01.2021, 22:06
Audi i BMW to jakies wybrakowane auta, ciągle da***ą... i lądują na drzewach
Miłego wieczoru
Miłego wieczoru 08.01.2021, 16:45
Kiedy kierowca jest ***em, to najlepiej niech nie wsiada do żadnego auta...do Dacii również...
Anonimowy
Anonimowy 06.01.2021, 21:55
Całe szczęście że nikogo nie było na chodniku, bo inaczej tragedia na miejscu.
dere
dere 06.01.2021, 21:36
wolno jechał ***. tamtędy ludzie chodzą !!!! Zabrać prawko dożywtonio
Litości ...
Litości ... 06.01.2021, 21:33
Kaskader do filmu czy prędkość testował ?
Onaaaa
Onaaaa 06.01.2021, 21:06
Mineliśmy ich chwilę wcześniej. Trzy samochody jadące z nadmierną prędkością, pewnie się ścigali.
mike
mike 07.01.2021, 10:23
rozumiem, że zeznania już złożone na komendzie? Czy tylko sie chwalisz ze widziałas to i tamto?
Człowiek
Człowiek 06.01.2021, 20:53
Nie ma co wziąść o nie mam takiego dokumentu
Szofer
Szofer 06.01.2021, 20:17
Mam nadzieję że prawo jazdy straci ten niby kierowca!!!

Pozostałe