Stwórzmy razem lokalną bazę uprawnionych do otrzymania 1% naszego podatku

  • 11.01.2021, 10:43
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Stwórzmy razem lokalną bazę uprawnionych do otrzymania 1% naszego podatku
Przekazanie jednego procenta podatku nic nas nie kosztuje, jednak przed podjęciem decyzji warto zastanowić się, komu chcemy go ofiarować i na co zostaną przeznaczone nasze pieniądze.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku proponujemy Wam wspólne stworzenie wykazu, dzięki któremu będziemy mogli w łatwy sposób wyszukać organizację pożytku publicznego, której chcemy przekazać jeden procent naszego podatku. Co roku z tej możliwości korzysta coraz więcej podatników, wzrasta też kwota przekazywanych pieniędzy i liczba samych organizacji.

Większość z nas wspiera przede wszystkim te organizacje, które prowadzą subkonta na leczenie lub rehabilitację konkretnych osób, chociaż ideą wprowadzenia „1%” było wspieranie działalności publicznej.

Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją wszystkie organizacje, które mają jakiekolwiek odniesienie lokalne. Prosimy o kontakt również mieszkańców naszego powiatu lub ich najbliższych, którym pieniądze z „1%” mogą pomóc w walce o lepsze jutro. Was – drodzy Czytelnicy – zachęcamy do podpowiadania nam, kogo koniecznie trzeba dodać do wykazu.

Informację dotyczącą jednego procenta wraz ze zdjęciem osoby, na której leczenie zostaną przekazane pieniądze, prosimy o przesyłanie na: [email protected].

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe