Szczepienia medyków w gorlickim szpitalu wznowione AKTUALIZACJA

  • 19.01.2021, 10:11
  • Monika Kulka-Smołkowicz

Podziel się:

Oceń:

Szczepienia medyków w gorlickim szpitalu wznowione AKTUALIZACJA Fot. pexels
Jeszcze wczoraj na stronie szpitala widniał komunikat o odwołaniu szczepień z powodu braku dostaw szczepionki przeciw Covid-19. Wczoraj wieczór pojawił się nowy komunikat: wszyscy, których szczepienia zaplanowano na dziś mogą zostać zaszczepieni.

 

Komunikat z ubiegłej niedzieli (17 stycznia - klik) był niepokojący:

Szczepienia dla medyków zaplanowane w Szpitalu w dniach 18-21 stycznia 2021 zostają odwołane z powodu braku dostawy szczepionek

Szanowni Państwo,

W związku z problemami produkcyjnymi, firma Pfizer poinformowała nas o zmniejszeniu dostaw w najbliższych tygodniach. W związku z tym radykalnie zmodyfikowano harmonogram i dostępność nowych szczepień w najbliższym tygodniu. Z tego powodu  zamówienie na poniedziałek zostało anulowane. Jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji, która jest od nas niezależna.

 Proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej Szpitala.

 

Problemy z dostawami nie dotyczą tylko Gorlic. To problem ogólnopolski, a nawet międzynarodowy, który budzi wiele obaw i pytań: czy opóźnienia i możliwy brak dostaw nie spowoduje bezskuteczności akcji wyszczepiania?

Akcja szczepienia medyków stanowić ma bazę do tworzenia odporności w ramach całego społeczeństwa. Wczoraj w późnych godzinach wieczornych, na stronie szpitala pojawił się komunikat aktualizujący uprzednią informację ze strony szpitala:

Z powodu opóźnienia w dostawie szczepionek (szczepionki zostaną dostarczone we wtorek, w godzinach porannych), z przyczyn niezależnych od Szpitala szczepienia zaplanowane na wtorek (19 stycznia) rozpoczną się o godz. 11. Prosimy osoby umówione na godz. 11-ta i później o stawienie się w uzgodnionych godzinach.

Osoby umówione na godz 7.30 zapraszamy na godz. 14.30,
osoby umówione na godz. 8.00 zapraszamy na godz. 15.00,
osoby umówione na godz. 8.30 zapraszamy na godz. 15.30,
osoby umówione na godz. 9.00 zapraszamy na godz. 16.00,
osoby umówione na godz. 9.30 zapraszamy na godz. 16.30,
osoby umówione na godz. 10.30 zapraszamy na godz. 17.00,
osoby umówione na godz.11 zgodnie z planem.

Informacja  dla osób umówionych na środę (20 stycznia) zostanie przekazana oddzielnym komunikatem.

Osoby, które były zaplanowane na poniedziałek (18 stycznia) będą zaszczepione w pierwszej kolejności,  jak tylko otrzymamy szczepionkę. Osoby te otrzymają powiadomienia sms-em.

 

AKTUALIZACJA 19.01 godz. 15:20

Przepraszamy osoby, które mimo umówionego terminu nie zostały przyjęte. Zmiany, które zaistniały są niezależne od Szpitala. Wynikają z opóźnienia w dostawie szczepionki.

Osoby, które były zaplanowane na poniedziałek 18 stycznia 2021 r. będą zaszczepione w pierwszej kolejności jak tylko otrzymamy szczepionkę. Osoby te otrzymają powiadomienia sms-em.

 

 

źródło info: Szpital Gorlice

Monika Kulka-Smołkowicz

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

k. m.
k. m. 19.01.2021, 15:55
dawniej w wojsku dawali zastrzyk "delbeta"i na nic sie nie chorowało można było prosto spod prysznica wyjsc na duzy mróz i ani kataru ani kaszlu
Zofia
Zofia 19.01.2021, 10:53
Brak informacji o szczepieniu grupy zero druga dawką.

Pozostałe