Widzicie te smutne oczy? Szukamy domu dla malutkiej suczki z dużymi problemami

  • 22.01.2021, 12:48
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Widzicie te smutne oczy? Szukamy domu dla malutkiej suczki z dużymi problemami
Nie mogliśmy przejść obojętnie obok apelu Fundacji PSYstań dla Zwierząt, pod której opiekuńcze skrzydła tym razem trafiła suczka buldoga francuskiego.

 

Fundacja szuka kochającego domu dla niespełna rocznej suczki, ale nowi opiekunowie muszą być gotowi na wyzwania, ponieważ mała ma sporo problemów zdrowotnych.

Aktualnie występuje problem dermatologiczny, prawdopodobnie na tle alergicznym. Pies ma leczone uszy, zmiany skórne i zapalenie spojówek. Problem może ustąpić po leczeniu, ale może tez okresowo nawracać. Dalsze postępowanie i rokowania wymagają szerszej diagnostyki – czytamy na facebookowym profilu Fundacji PSYstań dla Zwierząt.

 

Jednak to nie koniec problemów...

Sunia ma częściowe porażenie tylnych kończyn, któremu towarzyszy nieznaczny niedowład. Póki co nie przeszkadza jej to w poruszaniu się, jednak należy liczyć się z możliwym pogorszeniem stanu zdrowia.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany adopcją lub chciał uzyskać dowiedzieć się czegoś na temat suczki proszony jest o kontakt z fundacją pod numerem telefonu 693 770 715 lub TUTAJ.

Barbara Ćmiech

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ben
Ben 23.01.2021, 18:08
Buldog francuski ma wspaniały charakter, który wynagradza właścicielowi wszystko. Jest przyjacielski, wesoły mimo smutnej minki, mądry i posłuszny. Bez przesady z tymi problemami z oddychaniem.
P.
P. 23.01.2021, 09:07
Cudowna psinka ale potrzebuje opiekuna, który ma dużo czasu, cierpliwości i finansów na opiekę i leczenie. Niech Ci się przytrafi wspaniałą rodzina psinko!
wera
wera 22.01.2021, 15:19
Ten pies ma przede wszystkim problemy z oddychaniem, jak wszystkie tego typu. Ich rozmnażanie powinno być zakazane.
Aga
Aga 22.01.2021, 17:08
piekna rasa co ty dziewczyno bredzisz wytrzezwiej wkoncu
wera
wera 22.01.2021, 22:54
A ty poczytaj na ten temat, piękna raso
https://www.psy.pl/buldozki-sk…

Pozostałe